Ulf Eriksson V75 tips och andra gratis travtips

Här hittar du V75 tips och andra gratis travtips för kommande lopp med kusken Ulf Eriksson. Samt statistik och resultat för senaste loppen som Ulf Eriksson har tävlat i.

Aktuella/kommande tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Häst Distans/spår Rank
2017-01-19 2017-01-19 Bergsåker-4 Regulus Regulus   [v 6] 1640/1 C
2017-01-19 2017-01-19 Bergsåker-5 Okalani Grazia Okalani Grazia   [s 4] 2140/10 B
2017-01-19 2017-01-19 Bergsåker-8 Claude Guegan Claude Guegan   [v 8] 1640/8 D
2017-01-19 2017-01-19 Bergsåker-10 Tiburtius Bris Tiburtius Bris   [v 7] 2140/5 A
2017-01-19 2017-01-19 Bergsåker-1 Mill York Mill York   [v 4] 2160/5 A
2017-01-20 2017-01-20 Romme-1 Åsågrov Åsågrov   [v 5] 1660/14 A
2017-01-20 2017-01-20 Romme-3 Tåga Viktor Tåga Viktor   [h 5] 1640/2 D
2017-01-20 2017-01-20 Romme-4 Whinny Whinny   [s 9] 2140/4 D
2017-01-20 2017-01-20 Romme-5 Afrodite A. Afrodite A.   [s 9] 2140/9 D
2017-01-20 2017-01-20 Romme-7 Hibokongen Hibokongen   [v 9] 1660/9 A
2017-01-20 2017-01-20 Romme-8 On Track Piraya On Track Piraya   [v 8] 2140/7 C
2017-01-20 2017-01-20 Romme-9 Elles W.Linnea Elles W.Linnea   [s 10] 2160/11 C
2017-01-21 2017-01-21 Färjestad-6 Tournado Dream Tournado Dream   [v 4] 2140/12 B
2017-01-21 2017-01-21 Färjestad-7 Increased Workload Increased Workload   [h 8] 1640/4 D
2017-01-21 2017-01-21 Färjestad-8 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 8] 2160/12 B
2017-01-21 2017-01-21 Färjestad-11 Carja Carja   [s 6] 2160/15 B
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-4 Hibo Prinsen Hibo Prinsen   [v 7] 1640/10 C
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-5 Overseas Overseas   [v 5] 2140/10 A
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-6 Kenson Kenson   [v 6] 2140/1 B
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-7 Robin Laser* Robin Laser*   [h 9] 1640/3 D
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-8 Rebecka Broline Rebecka Broline   [s 4] 2140/4 C
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-9 Eldvin Eldvin   [v 9] 2140/9 C
2017-01-22 2017-01-22 Bollnäs-1 Global Timeless Global Timeless   [s 4] 2160/15 B

Nyheter för travkusk Ulf Eriksson


Vintern la sig i travets angelägenheter på onsdagen. V86-tävlingarna på Solvalla och Bergsåker avgjordes på krävande unde..


Vintern la sig i travets angelägenheter på onsdagen.
V86-tävlingarna på Solvalla och Bergsåker avgjordes på krävande underlag och snön var stundtals besvärande i både norr och söder.
Men den bistra väderleken var inget som påverkade nämnvärt.
Favoriterna vann en efter en och med jackpot både på sju- och sex rätt blev det under kvällen klart att en dubbeljackpot på 20 miljoner kronor väntar i åttarättspotten nästa onsdag.
Krister Jakobsson i Bollnäs har en häst som blivit en följetong på V75. Narold Vox har blivit åtta men tränaren menar att hästen aldrig varit bättre.
Det blev en häftig duell i loppet för den högsta klassen på Bergsåker. Sedelpressen Narold Vox var omgångens största favorit - 67 procent - och stod för ovanlighetens skull lika start med övriga hästar i loppet över 2640 meter.
Ulf Eriksson styrde till ledningen i den första kurvan och trots uppvaktning av starke Udo´s Oiler sista varvet blev det en säker seger med en längd tillgodo på tvåan.
- Jag har inte riktigt koll på statistiken men han har väl nästan aldrig förlorat i spets. Det kändes dock som att det var tacksamt att vi kom före Udo´s Oiler från start, sa segerkusken.
700 kvar ryckte duellanterna undan och det blev långt ner till övriga...
- Jag sa det till Norberg på den sista bortre långsidan att det börjar vara en stor lucka ner till de andra nu. Vi lunkar på sa han och så blev det! Det är två väldigt fina hästar, summerade Ulf Eriksson.

”Körde inte en meter”
Robert Bergh befann sig i Frankrike och hade sju hästar till start under kvällen. Det blev en seger på Solvalla (utanför V86-spelet) och en dubbelseger på Bergsåker på det stora spelet.
Jan Norberg gästkuskade bakom knappe favoriten i V86-1, Digital Archive.
Sjuåringen styrdes upp i dödens efter 600 meter och bara lunkade undan genom den sista när kusken begärde det lilla extra.
Segertiden 1.13,8 över 2140 meter med bilstart på broddbanan.
- Det roliga är att jag inte körde en meter! Det här var fruktansvärt, sa Jan Norberg.
Berghs andra vinnare Angel Rain var lika överlägsen i stoloppet. Efter att ha hamnat på mellanhand tvingades Ulf Eriksson ut i fjärdespår med storfavoriten genom den sista kurvan.

Trippar till Paris.
Blås Undan var favoritspelad i kallblodsloppet och det blev lugna gatan sedan Oskar Kylin-Blom kunde köra sig till ledningen 1500 meter från mål.
Amatörtränaren Bror Grönlund från Östersund har en häst i kallblodsloppen på Vincennes i Paris i februari.

Trippel till Stig H
Infektioner har spökat i Stig H Johanssons stall. Nu är man på rätt spår igen vilket onsdagens trippel på V86-spelet var ytterligare ett bevis för.
Lovande Han Herred hade 20 meter att hämta in i fyraåringsloppet på Solvalla. Kenneth Haugstad satt sist invändigt med andrahandsfavoriten när det återstod ett varv. På den sista bortre långsidan förbättrade sig Han Herred i ett huj och hittade lucka invändigt på upploppet och kunde vinna på pigga ben.
Fyraåringen tog nu fjärde segern i blott åttonde starten.
När det snöade som mest intensivt i Stockholm gick Björn Goop segrande ur striden med Stig H Johanssons Cash a Cheque Em i V86-2. Läget med bakspår över kort distans var inte det bästa men Cash a Cheque Em redde ut det ändå och lunkade undan trots tredjespår genom den sista kurvan.
Förstemannen i Stig H Johanssons stall Ville Karhulahti fullbordade trippeln med Scampi i den sista avdelningen efter att ta tagit hand om ledningen i starten.
Åtta rätt på V86 gav inte mer än 435 kronor. Ingen utdelning på sju och sex rätt.

Mikael Wikner, Kanal 75


Efter två år som anställd hästskötare i dalatränaren Hans R Strömbergs stall väljer 22-åriga Maja Bäckman a..


Efter två år som anställd hästskötare i dalatränaren Hans R Strömbergs stall väljer 22-åriga Maja Bäckman att tacka för sig.
2016 blev det ett som vanligt kringflackande liv tillsammans med stjärnan, med tävlingar bland annat i Boden i norr och New York långt i väst.
Hon jobbar januari ut i stallet i Rättvik och flyttar sedan ihop med sin pojkvän, Solvallatränaren Svante Ericsson i Heby utanför Sala.
- Man kan ju inte vara på flera ställen samtidigt, så man får lov att bestämma sig. Jag ska flytta ihop med Svante men inte börja jobba i hans stall utan hitta på något annat. Riktigt vad är inte klart än, säger Maja Bäckman.
På senare år har hon blivit känd som ”Piratens” skötare och i fjol blev hon segerrikaste hästskötare i V75. En liga hon tidigt hade koll på och gärna ville vinna.
- Det är ett fantastiskt jobb jag har och visst känns det sorgligt att lämna Piraten och alla de andra hästarna. Tänk vad häftigt att man fått vara med om allt det här.

Lades utanför V75
Världens snabbaste dalahäst - med nio V75-segrar 2016 - är för ovanlighetens inte med på V75 den här gången. ATG valde att lägga gulddivisionen utanför V75-spelet på lördagen grund av hästens förmodade överlägsenhet.
Loppet körs som lopp fyra på Rommetravet, med start 15.53. Ett V4-lopp.
- Det är väl med tanke på spelet som de flyttar honom. Han är för bra helt enkelt och möter bara sex hästar. Om formen verkar vara i vikande? Nej, verkligen inte. Han känns suverän faktiskt. Som när han får sådana där lopp som senast i finalerna och får gå i ledningen. Det känns som han bara joggar ifrån dem. Att det inte sliter någonting på honom liksom, säger Maja Bäckman.

Sportchefen stred
On Track Piraten möter endast sex hästar i lördagsloppet. Ett motstånd dalahästen dessutom slår ungefär nio och en halv gånger av tio, vid sunda vätskor.
Rommetravet hade sett fram emot en lördag med On Track Piraten i de stora strålkastarljusen och gillar inte flytten.
Banans sportchef Kaj Närhinen:
- Det där beslutet kom från Stockholm. Jag stred in i det sista om att Piraten skulle vara med på V75. Men man har sina orsaker till flytten och tänker på spelet naturligtvis. Vi själva som bana tyckte inte att det gjorde så mycket med en klar favorit när loppen är öppna i övrigt på V75, säger Kaj Närhinen.
Lördagens gulddivision avgörs över lång distans och kusk bakom On Track Piraten blir återigen Johnny Takter.

Startlista
Gulddivisionen, Rommes lopp 4.
2640 meter autostart
1. Time Machine - Jörgen Westholm
2. Partout Simoni - Klaur Kern
3. Fly The World - Ulf Eriksson
4. On Hold - Magnus Jakobsson
5. On Track Piraten - Johnny Takter
6. Winning Love - Åke Lindblom
7. Usain Henna - Örjan Kihlström
Förstapris: 150 000 kronor

Mikael Wikner, Kanal 75


Sista loppet är kört. 2016 är över och därmed är det klart vilka som blir kuskchampion på landets travbanor.Ulf Ohlsson blev..


Sista loppet är kört. 2016 är över och därmed är det klart vilka som blir kuskchampion på landets travbanor.
Ulf Ohlsson blev historik, förutom överlägsen seger i den allsvenska kuskligan med 410 segrar, blev han först att vinna tio championtitlar på ett år.
När vi summerar 2016 är Ulf Ohlsson bäst på Bergsåker, Bollnäs, Dannero, Eskilstuna, Gävle, Hagmyren, Romme, Solänget, Umåker och Östersund.

Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 29-40-28
2) Stefan Söderkvist, Åby, 25-22-17
3) Björn Goop, Färjestad, 24-15-12

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 59-40-29
2) Per Linderoth, Bergsåker, 39-28-26
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 24-19-18

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 18-18-17
2) Petteri Joki, Finland, 16-16-14
3) Roger Nilsson, Boden, 15-11-14

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 30-19-17
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 18-13-10
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 32-10-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 25-19-14

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 50-29-18
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 32-30-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 25-20-20

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-16
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 40-24-20
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 31-26-29
3) Stefan Söderkvist, Jägersro, 23-20-21

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 49-42-34
2) Johnny Takter, Jägersro, 45-32-31
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 44-44-32

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 31-24-19
2) Tommy Zackrisson, Kalmar, 22-16-29
3) Christoffer Eriksson, Jägersro, 22-15-15

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 21-10-7
2) Björn Goop, Färjestad, 20-9-7
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-20

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 31-26-19
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 23-12-7
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 20-13-16

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 128-104-56
2) Erik Adielsson, Solvalla, 70-66-44
3) Jorma Kontio, Solvalla, 70-44-53

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 21-15-9
2) Jan Norberg, Umåker, 16-11-16
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 15-11-13

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 62-48-36
2) Stefan Söderkvist, Åby, 33-27-37
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 31-23-21

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-13-18
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-9-20

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 21-15-12
2) Per Linderoth, Bergsåker, 19-15-7
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-18-13

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75


Allsvenska kuskligan: 1. Ulf Ohlsson, Solvalla, 404-268-2572. Björn Goop, Färjestad, 256-150-1153. Örjan Kihlström, Solvalla, 253-194-1224. ..


Allsvenska kuskligan:
1. Ulf Ohlsson, Solvalla, 404-268-257
2. Björn Goop, Färjestad, 256-150-115
3. Örjan Kihlström, Solvalla, 253-194-122
4. Jorma Kontio, Solvalla, 185-125-142
5. Peter Untersteiner, Halmstad, 183-163-138
6. Erik Adielsson, Solvalla, 154-124-90
7. Johan Untersteiner, Halmstad, 149-124-114
8. Magnus Jakobsson, Färjestad, 139-110-88
9. Carl Johan Jepson, Färjestad, 126-137-133
10. Christoffer Eriksson, Jägersro, 125-133-111
11. Stefan Söderkvist, Åby, 122-100-116
12. Robert Bergh, Åby, 116-78-66
13. Ulf Eriksson, Bergsåker, 112-87-102
14. Johnny Takter, Jägersro, 104-78-68
15. Ove A Lindqvist, Umeå, 99-111-112
Siffror till och med 18 december

Michael Carlsson, Kanal 75


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016 till och med 17 december:Arvika: 1) Kristian Lindberg, Å..


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016 till och med 17 december:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 28-36-26
2) Björn Goop, Färjestad, 24-15-12
3) Stefan Söderkvist, Åby, 20-20-17
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 30

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 59-39-29
2) Per Linderoth, Bergsåker, 38-26-24
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 23-19-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 28

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 18-18-17
2) Petteri Joki, Finland, 16-16-14
3) Roger Nilsson, Boden, 15-11-14

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 30-19-17
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 17-12-9
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2
Kvarvarande tävlingsdag: 23

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 32-10-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 25-19-14

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 47-26-17
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 31-28-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 22-19-18
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 29

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-16
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6
Kvarvarande tävlingsdag: 27

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 37-22-17
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 25-25-28
3) Stefan Söderkvist, Jägersro, 21-19-20
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 28

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 47-42-33
2) Johnny Takter, Jägersro, 43-30-27
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 40-42-32
Kvarvarande tävlingsdagar: 20, 27

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 29-23-18
2) Christoffer Eriksson, Jägersro, 22-15-15
3) Tommy Zackrisson, Kalmar, 20-16-28
Kvarvarande tävlingsdag: 18

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 21-10-7
2) Björn Goop, Färjestad, 18-8-6
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-20
Kvarvarande tävlingsdag: 31

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 29-25-19
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 23-12-7
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 18-13-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 22, 30

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 124-102-56
2) Jorma Kontio, Solvalla, 69-43-53
3) Björn Goop, Färjestad, 68-44-39
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 26

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 20-14-9
2) Jan Norberg, Umåker, 15-11-15
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 15-11-13
Kvarvarande tävlingsdag: 25

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 61-46-35
2) Stefan Söderkvist, Åby, 31-26-37
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 31-22-20
Kvarvarande tävlingsdagar: 22, 29

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-12-16
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-8-20
Kvarvarande tävlingsdag: 23

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 19-15-11
2) Per Linderoth, Bergsåker, 19-13-7
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-18-13
Kvarvarande tävlingsdag: 20

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016:Arvika: 1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-02) Mika..


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 28-36-26
2) Björn Goop, Färjestad, 24-15-12
3) Stefan Söderkvist, Åby, 20-20-17
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 30

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 59-39-29
2) Per Linderoth, Bergsåker, 38-26-24
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 23-19-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 28

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 18-18-17
2) Petteri Joki, Finland, 16-15-12
3) Ulf Ohlsson, Solvalla, 14-7-3
Kvarvarande tävlingsdag: 16

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 28-19-17
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 16-11-9
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2
Kvarvarande tävlingsdagar: 13, 23

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 29-9-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-18-13
Kvarvarande tävlingsdag: 15

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 47-26-17
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 31-28-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 22-19-18
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 29

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-16
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6
Kvarvarande tävlingsdagar: 17, 27

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 37-22-17
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 25-25-28
3) Stefan Söderkvist, Jägersro, 21-19-20
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 28

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 45-42-33
2) Johnny Takter, Jägersro, 43-29-26
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 38-41-29
Kvarvarande tävlingsdagar: 14, 20, 27

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 29-23-18
2) Christoffer Eriksson, Jägersro, 22-15-15
3) Tommy Zackrisson, Kalmar, 20-16-28
Kvarvarande tävlingsdag: 18

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 21-10-7
2) Björn Goop, Färjestad, 18-8-6
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-20
Kvarvarande tävlingsdag: 31

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 29-25-19
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 23-12-7
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 18-13-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 16, 22, 30

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 120-100-54
2) Jorma Kontio, Solvalla, 68-43-51
3) Björn Goop, Färjestad, 67-43-37
Kvarvarande tävlingsdagar: 14, 16, 21, 26

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 20-14-9
2) Jan Norberg, Umåker, 15-11-15
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 15-11-13
Kvarvarande tävlingsdag: 25

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 57-45-32
2) Stefan Söderkvist, Åby, 30-25-37
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 30-22-19
Kvarvarande tävlingsdagar: 15, 17, 22, 29

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-12-16
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-8-20
Kvarvarande tävlingsdag: 23

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 19-15-11
2) Per Linderoth, Bergsåker, 19-13-7
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-18-13
Kvarvarande tävlingsdag: 20

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75

Tidigare tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Häst Distans/spår Rank Plac. Tid Odds
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-4 Titus Rocket Titus Rocket   [v 9] 2160/12 B 0 20.3g 143
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-3 M.T.Kopitar M.T.Kopitar   [v 5] 2640/7 C 7 19.1 163
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-2 Perfection Laday Perfection Laday   [v 5] 1640/7 B 0 17.6g 64
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-1 Dolly Am Dolly Am   [s 4] 2140/2 D 0 19.8 237
2017-01-18 2017-01-18 Solvalla-4 Gresille Boko Gresille Boko   [s 4] 2140/10 C str
2017-01-18 2017-01-18 Solvalla-3 Jeppas Qurt Jeppas Qurt   [v 4] 2140/9 B 5 19.9 173
2017-01-18 2017-01-18 Solvalla-1 Åsens Aragon Åsens Aragon   [h 3] 2140/9 C 5 24.4g 601
2017-01-17 2017-01-17 Eskilstuna-8 Cezanne Boko Cezanne Boko   [s 8] 1640/1 B 0 g 102
2017-01-16 2017-01-16 Östersund-5 Amiral du Pommeau Amiral du Pommeau   [v 8] 2160/10 A 1 18.2 17
2017-01-16 2017-01-16 Östersund-4 Pave Jerkila* Pave Jerkila*   [s 9] 2140/2 C 0 33.1g 58
2017-01-16 2017-01-16 Östersund-3 Harry Ruda Harry Ruda   [h 5] 2140/11 B 4 17.8 51
2017-01-16 2017-01-16 Östersund-2 Zille Crofter Zille Crofter   [s 6] 1660/6 D 1 17.2 361
2017-01-16 2017-01-16 Östersund-1 Järvsö Gisela Järvsö Gisela   [s 5] 2160/9 D 0 g 126
2017-01-13 2017-01-13 Solvalla-2 Kvickers Komet Kvickers Komet   [v 5] 2160/11 B 0 36.5g 517
2017-01-13 2017-01-13 Solvalla-5 Emil B.Boko Emil B.Boko   [v 6] 1640/7 A 0 15.7 133
2017-01-13 2017-01-13 Solvalla-4 Creme Fraiche Creme Fraiche   [s 4] 2140/7 D 0 17.8 905
2017-01-12 2017-01-12 Åby-10 Javier Palema Javier Palema   [v 7] 2180/11 A 2 16.1 38
2017-01-12 2017-01-12 Åby-8 Dear Friend Dear Friend   [s 4] 2640/5 C 0 g 116
2017-01-12 2017-01-12 Åby-6 Scarpia Scarpia   [v 6] 2660/9 D 0 17.4 287
2017-01-12 2017-01-12 Åby-5 Tournado Dream Tournado Dream   [v 4] 1640/10 B 2 13.7 27
2017-01-12 2017-01-12 Åby-3 Danseuse d'Am Danseuse d'Am   [s 4] 2140/3 D 0 g 62
2017-01-11 2017-01-11 Bergsåker-9 Angel Rain Angel Rain   [s 5] 2140/1 A 1 15.1 19
2017-01-11 2017-01-11 Bergsåker-8 Narold Vox Narold Vox   [v 8] 2640/7 A 1 15.2 16
2017-01-11 2017-01-11 Bergsåker-7 Hibokongen Hibokongen   [v 9] 2640/8 A 0 34.0 44
2017-01-11 2017-01-11 Bergsåker-6 Evasion Boko Evasion Boko   [s 6] 2140/7 C 2 15.0 149
2017-01-11 2017-01-11 Bergsåker-4 Jeppas Qurt Jeppas Qurt   [v 4] 2140/1 B 2 19.6 25
2017-01-11 2017-01-11 Bergsåker-3 Laurentius Cavallo Laurentius Cavallo   [v 7] 2640/2 D 0 19.9 675
2017-01-07 2017-01-07 Romme-3 M.T.Knight Rider M.T.Knight Rider   [v 5] 2160/10 B 0 17.1 192
2017-01-07 2017-01-07 Romme-11 K.A.Online K.A.Online   [v 9] 1640/2 D 0 13.0 641
2017-01-07 2017-01-07 Romme-8 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 8] 2640/3 D 7 27.3 347
2017-01-07 2017-01-07 Romme-6 Lyckans Deluxe Lyckans Deluxe   [v 5] 2640/4 D 0 g 119
2017-01-07 2017-01-07 Romme-4 Fly the World Fly the World   [s 7] 2640/3 C 3 15.0 461
2017-01-06 2017-01-06 Östersund-9 Starpoint Legacy Starpoint Legacy   [v 5] 2140/7 C 3 17.3 58
2017-01-06 2017-01-06 Östersund-7 Feet of Flames Feet of Flames   [s 6] 2640/4 C 0 22.5 156
2017-01-06 2017-01-06 Östersund-6 Cash'em Online Cash'em Online   [s 7] 1640/9 D 6 16.8 278
2017-01-06 2017-01-06 Östersund-4 Elles W.Fill Elles W.Fill   [v 9] 1640/1 C 0 15.5 264
2017-01-06 2017-01-06 Östersund-3 Zille Crofter Zille Crofter   [s 6] 2160/15 D 7 18.9 181
2017-01-06 2017-01-06 Östersund-1 Dragon Starfly Dragon Starfly   [v 5] 2140/2 D 6 25.3g 21
2017-01-05 2017-01-05 Bollnäs-10 Queen of Gotha Queen of Gotha   [s 7] 2180/10 C 0 g 332
2017-01-05 2017-01-05 Bollnäs-9 Boy Hornline Boy Hornline   [v 7] 2140/2 D 5 17.9 101
2017-01-05 2017-01-05 Bollnäs-8 Emil B.Boko Emil B.Boko   [v 6] 1640/3 B 3 15.2 45
2017-01-05 2017-01-05 Bollnäs-7 Sundsätters Bella Sundsätters Bella   [s 5] 2640/1 B 4 33.6 43
2017-01-05 2017-01-05 Bollnäs-5 Tyson Rivner Tyson Rivner   [v 6] 2660/15 C 4 17.8 565
2017-01-04 2017-01-04 Solvalla-8 Elles W.Linnea Elles W.Linnea   [s 10] 2140/1 D 0 14.9 926
2017-01-04 2017-01-04 Solvalla-7 Jobie Fargo Jobie Fargo   [v 8] 2640/10 D 0 17.3 843
2017-01-04 2017-01-04 Solvalla-6 Karl Hermes Karl Hermes   [v 6] 1640/3 D 4 14.6 174
2017-01-04 2017-01-04 Solvalla-2 Dreamlady Glatigne* Dreamlady Glatigne*   [s 5] 2140/9 D 2 17.0 243
2017-01-03 2017-01-03 Bergsåker-5 Elvis Ruda Elvis Ruda   [v 5] 2140/2 C 2 17.9 66
2017-01-03 2017-01-03 Bergsåker-3 Digital Friend Digital Friend   [h 5] 2140/12 B 0 17.9 105
2017-01-03 2017-01-03 Bergsåker-2 Lenah P.H. Lenah P.H.   [s 5] 2160/10 B 0 17.3 73
2017-01-03 2017-01-03 Bergsåker-1 Googi Googi   [v 6] 2140/4 B 4 16.1 183
2016-12-30 2016-12-30 Romme-11 Baggå Busen Baggå Busen   [v 9] 2140/15 B 3 61
2016-12-30 2016-12-30 Romme-10 K.A.Online K.A.Online   [v 8] 2140/12 C 4 17.8 324
2016-12-30 2016-12-30 Romme-9 Ola Montana Ola Montana   [v 4] 2660/15 A 1 19.8 23
2016-12-30 2016-12-30 Romme-7 Lönshults Zmilla Lönshults Zmilla   [s 3] 2140/7 D 4 21.4 354
2016-12-30 2016-12-30 Romme-6 Verk Verk   [v 9] 2140/2 D 5 33.1 342
2016-12-30 2016-12-30 Romme-5 Chan Cha Na Chan Cha Na   [v 6] 2140/9 B str
2016-12-30 2016-12-30 Romme-2 Flaga Flaga   [s 4] 2160/11 A 1 40.0 36
2016-12-30 2016-12-30 Romme-1 Grandchamp Zon Grandchamp Zon   [v 5] 2140/11 C 6 55
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-3 Wariner Wariner   [v 9] 2140/8 B 3 14.7 33
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-2 Fonzan Sund Fonzan Sund   [s 7] 2160/12 C 0 g 64
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-1 Op's First Girl Op's First Girl   [s 5] 1640/10 C 6 14.4 145
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-9 Sundsätters Bella Sundsätters Bella   [s 4] 2160/11 C 3 31.2 93
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-7 Mankemang Mankemang   [v 7] 2140/8 D 4 16.5 269
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-5 Volcan d'Inverne Volcan d'Inverne   [v 3] 2660/8 A 1 17.4 20
2016-12-28 2016-12-28 Bergsåker-4 M.T.Jorgen M.T.Jorgen   [v 5] 2140/9 C 0 17.2g 260
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-3 Twin Cam Twin Cam   [v 6] 2140/8 C 6 18.1 103
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-12 Järvsö Gisela Järvsö Gisela   [s 4] 1640/2 D 0 g 388
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-11 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 2680/14 A 1 16.1 23
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-10 Emil B.Boko Emil B.Boko   [v 5] 2140/3 B 7 16.8 86
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-8 Storm Odd* Storm Odd*   [h 8] 1660/4 A 2 26.7g 78
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-6 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 7] 2140/1 B 2 27.9 54
2016-12-25 2016-12-25 Umeå-5 Claude Guegan Claude Guegan   [v 7] 1640/3 D 0 15.3g 656
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-9 Sundsätters Bella Sundsätters Bella   [s 4] 2160/9 B 7 31.6g 180
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-8 Jeppas Qurt Jeppas Qurt   [v 3] 1640/9 A 4 18.7 28
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-6 B.B.S.Cobrina B.B.S.Cobrina   [s 5] 2140/5 D 7 18.0 366
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-5 Pastor Nybrink Pastor Nybrink   [v 3] 2140/5 B 2 15.6 58
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-4 Triomphe d'Inverne Triomphe d'Inverne   [v 6] 1640/9 D 3 14.6 69
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-2 Styr Stina Styr Stina   [s 5] 1640/4 D 0 g 227
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-3 Pondus Apollo Pondus Apollo   [v 5] 2140/6 A 5 16.9 54
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-1 Lyckans Deluxe Lyckans Deluxe   [v 4] 2640/10 A 1 16.3 15
2016-12-22 2016-12-22 Romme-10 Freeze'em Freeze'em   [v 5] 2140/3 D 0 19.9 273
2016-12-22 2016-12-22 Romme-9 E.L.Giganten E.L.Giganten   [v 6] 2160/15 D 0 19.0 628
2016-12-22 2016-12-22 Romme-8 Myrsjös Trollpacka Myrsjös Trollpacka   [s 6] 2160/9 D 0 31.3 459
2016-12-22 2016-12-22 Romme-6 V.Dox V.Dox   [v 3] 2140/9 B 4 36.2g 22
2016-12-22 2016-12-22 Romme-4 Verbal Kint Verbal Kint   [v 7] 2640/10 C 5 17.2 338
2016-12-22 2016-12-22 Romme-3 K.A.Online K.A.Online   [v 8] 2140/3 B 5 16.0 219
2016-12-22 2016-12-22 Romme-2 Zorento d'Amour Zorento d'Amour   [v 6] 1640/3 D 0 g 222
2016-12-22 2016-12-22 Romme-1 M.T.Knight Rider M.T.Knight Rider   [v 4] 2140/1 C 0 19.2g 56
2016-12-21 2016-12-21 Bergsåker-9 Claes Boko Claes Boko   [h 7] 2140/2 D 4 15.3g 51
2016-12-21 2016-12-21 Bergsåker-8 Coffie U.N.G. Coffie U.N.G.   [h 3] 2160/7 C 0 g 33
2016-12-21 2016-12-21 Bergsåker-7 Optimum Dragonfly Optimum Dragonfly   [s 3] 1640/4 C 0 15.5 15
2016-12-21 2016-12-21 Bergsåker-5 Arja Balderina Arja Balderina   [s 7] 2140/10 A 0 34.7g 551
2016-12-21 2016-12-21 Bergsåker-3 Woodland Woodland   [v 4] 2640/10 B 0 g 89
2016-12-20 2016-12-20 Östersund-6 Okalani Grazia Okalani Grazia   [s 3] 2140/7 D 2 18.7 117
2016-12-20 2016-12-20 Östersund-4 Cali Fakir Cali Fakir   [v 5] 2160/4 D 4 32.9 201
2016-12-20 2016-12-20 Östersund-2 Ella Ruda Ella Ruda   [s 5] 3160/3 D 0 21.2 375
2016-12-20 2016-12-20 Östersund-1 Harry Ruda Harry Ruda   [h 4] 1640/10 C 1 17.7 52
2016-12-20 2016-12-20 Östersund-9 Gekko Gekko   [h 6] 2160/10 B 1 19.9 71
2016-12-20 2016-12-20 Östersund-7 Tiburtius Bris Tiburtius Bris   [v 6] 2140/5 B 0 g 273
2016-12-17 2016-12-17 Åby-8 Othala Othala   [s 6] 2160/6 C 2 15.6 105
2016-12-17 2016-12-17 Åby-3 Helga Palema Helga Palema   [s 5] 2140/1 A 1 14.4 45
2016-12-16 2016-12-16 Solvalla-9 Etta Sting Etta Sting   [s 4] 2140/3 C 5 22.5 105
2016-12-16 2016-12-16 Solvalla-8 Harry Kullers Harry Kullers   [v 3] 2140/12 D 6 20.3 589
2016-12-16 2016-12-16 Solvalla-6 Lill Nona Kullers Lill Nona Kullers   [v 5] 2140/12 D 0 20.8 930
2016-12-16 2016-12-16 Solvalla-5 Mill Stargirl Mill Stargirl   [s 8] 2640/2 D 1 19.4 463
2016-12-16 2016-12-16 Solvalla-3 Verk Verk   [v 9] 2140/5 D 0 g 503
2016-12-16 2016-12-16 Solvalla-1 Zelma Zelma   [s 4] 2140/4 C 7 17.5 240
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-2 Chan Cha Na Chan Cha Na   [v 6] 2140/11 A 4 18.1 45
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-9 Carja Carja   [s 5] 3200/13 A 0 17.4 79
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-7 Sort Gull Sort Gull   [v 5] 2140/2 D 1 29.0 30
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-6 Emil B.Boko Emil B.Boko   [v 5] 1640/5 B 2 14.2 41
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-5 Tim Frontline Tim Frontline   [v 4] 2160/14 B 7 16.2 117
2016-12-11 2016-12-11 Bergsåker-10 Spero Ducere Spero Ducere   [h 4] 2140/7 C 5 17.0g 200
2016-12-11 2016-12-11 Bergsåker-9 Beam Me Up Scotty Beam Me Up Scotty   [s 2] 2140/6 C 0 g 128
2016-12-11 2016-12-11 Bergsåker-5 Harry Ruda Harry Ruda   [h 4] 3140/2 D 6 17.7 269
2016-12-11 2016-12-11 Bergsåker-1 Sundsätters Bella Sundsätters Bella   [s 4] 1660/11 C 6 30.5g 385
2016-12-10 2016-12-10 Färjestad-10 Get a Winner Get a Winner   [v 4] 2640/4 D 0 g 213
2016-12-10 2016-12-10 Färjestad-8 Pacific W.F. Pacific W.F.   [v 3] 2140/8 D 0 15.7 851
2016-12-10 2016-12-10 Färjestad-7 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 2640/1 C 4 14.2 268
2016-12-10 2016-12-10 Färjestad-6 Hibokongen Hibokongen   [v 8] 2140/2 D 5 27.9 338
2016-12-10 2016-12-10 Färjestad-5 Västerbo HighScore Västerbo HighScore   [v 3] 2140/9 D 5 16.1 141
2016-12-08 2016-12-08 Gävle-9 Lacoeur Lacoeur   [s 4] 2140/3 B 5 18.7 75
2016-12-08 2016-12-08 Gävle-8 K.A.Online K.A.Online   [v 8] 1640/2 C 4 15.4 155
2016-12-08 2016-12-08 Gävle-4 Findus M. Findus M.   [v 3] 2140/2 C 0 g 60
2016-12-07 2016-12-07 Solvalla-10 Explosive Merlot Explosive Merlot   [h 3] 2140/10 D 0 g 122
2016-12-07 2016-12-07 Solvalla-9 Ninepoints Ariel Ninepoints Ariel   [s 7] 1640/5 D 0 15.0 213
2016-12-05 2016-12-05 Bergsåker-5 Bara Fille Bara Fille   [v 5] 2160/15 D 0 g 116
2016-12-05 2016-12-05 Bergsåker-2 P.J.Winner P.J.Winner   [v 7] 1640/9 C 5 14.7 201
2016-12-05 2016-12-05 Bergsåker-8 Woodland Woodland   [v 4] 2160/5 B 8 18.0g 159
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-11 Hibo Prinsen Hibo Prinsen   [v 6] 1640/1 C 1 30.0 68
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-10 Perfection Laday Perfection Laday   [v 4] 1640/1 B 6 15.3 30
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-8 Cali Maks Cali Maks   [h 9] 2660/6 D 0 28.7g 293
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-5 Overseas Overseas   [v 4] 2140/2 A 1 16.0 18
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-3 Mattie Mattie   [s 2] 1640/3 C 2 17.9 41
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-2 Mill Xena Mill Xena   [s 4] 2140/10 A str
2016-12-02 2016-12-02 Solvalla-3 Lill Nona Kullers Lill Nona Kullers   [v 5] 1640/2 D 5 15.3 303
2016-12-02 2016-12-02 Solvalla-1 M.T.Jorgen M.T.Jorgen   [v 5] 2140/2 D 5 16.2 382
2016-12-02 2016-12-02 Romme-11 Kimberly Face Kimberly Face   [s 9] 2140/11 D 0 20.2 214
2016-12-02 2016-12-02 Romme-10 Hollyfield Hollyfield   [v 5] 2160/9 D 0 17.3 370
2016-12-02 2016-12-02 Romme-9 Fantasy River Fantasy River   [s 3] 2140/10 B 1 14.2 70
2016-12-02 2016-12-02 Romme-8 Västerbo Expect Västerbo Expect   [v 3] 2140/4 D 0 g 57
2016-12-02 2016-12-02 Romme-4 Duffman Duffman   [v 7] 2140/9 C 2 14.9 65
2016-12-02 2016-12-02 Romme-3 Olsims Arne Olsims Arne   [v 3] 2160/5 D 3 30.2 260
2016-12-02 2016-12-02 Solvalla-9 Harry Kullers Harry Kullers   [v 3] 2140/2 C 5 17.4 285
2016-12-02 2016-12-02 Solvalla-5 Angel Heart Angel Heart   [s 3] 2140/1 D 3 15.9 224
2016-12-01 2016-12-01 Åby-6 Chili Junior Pirat Chili Junior Pirat   [v 4] 2140/10 C 1 15.2 77
2016-12-01 2016-12-01 Åby-5 Catch Me W.F. Catch Me W.F.   [s 3] 1640/5 A 0 g 41
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-9 Rondine d'Asolo Rondine d'Asolo   [s 6] 2160/5 D 0 162
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-8 Real Masterpiece Real Masterpiece   [v 3] 2140/2 C 0 g 52
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-6 Elegance Brodde Elegance Brodde   [v 7] 2140/10 C 0 15.9 443
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-4 O.P.'s Flirt O.P.'s Flirt   [v 7] 1640/2 C 5 13.5 97
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-3 Volcan d'Inverne Volcan d'Inverne   [v 3] 2140/3 D 1 16.5 26
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-2 Spik Spik   [h 8] 1640/3 D 5 26.2 89
2016-11-29 2016-11-29 Åby-3 Adrians Girl Adrians Girl   [s 5] 1640/8 D 0 13.7 535
2016-11-29 2016-11-29 Eskilstuna-9 Creme Fraiche Creme Fraiche   [s 3] 2140/1 D 0 16.7g 449
2016-11-29 2016-11-29 Eskilstuna-6 Carja Carja   [s 5] 2140/6 C 0 16.7 35
2016-11-29 2016-11-29 Eskilstuna-5 Pastor Nybrink Pastor Nybrink   [v 3] 2160/11 B 4 17.0 80
2016-11-29 2016-11-29 Eskilstuna-4 Ryan Kronos Ryan Kronos   [v 6] 3160/7 A 1 16.2 18
2016-11-29 2016-11-29 Åby-8 Jeppas Qlipper Jeppas Qlipper   [v 3] 2140/1 D 0 g 50
2016-11-29 2016-11-29 Åby-4 Turboy Turboy   [v 4] 2140/1 B 6 15.9 47
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-12 Al's Sugarstar Al's Sugarstar   [s 3] 2160/12 B 2 17.1 32
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-11 Emil B.Boko Emil B.Boko   [v 5] 1640/5 C 0 15.7 146
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-10 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 3200/15 A 1 14.6 198
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-9 Tiger Marke Tiger Marke   [v 4] 2140/1 D 0 15.5 421
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-6 Cali Maks Cali Maks   [h 9] 2160/4 D 0 28.8g 874
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-3 Overseas Overseas   [v 4] 2140/2 C 0 17.1g 38
2016-11-26 2016-11-26 Solvalla-10 Standout Standout   [h 7] 2140/10 D 0 g 817
2016-11-26 2016-11-26 Solvalla-9 Get a Winner Get a Winner   [v 4] 2140/7 D 3 14.5 407
2016-11-26 2016-11-26 Solvalla-5 Racer Rose Racer Rose   [s 7] 2140/5 D 0 17.8g 659
2016-11-23 2016-11-23 Solvalla-10 Frida Montana Frida Montana   [s 6] 2140/9 D 4 13.9 182
2016-11-23 2016-11-23 Solvalla-9 Manstone's Classic Manstone's Classic   [v 8] 2640/12 D 5 14.6 407
2016-11-23 2016-11-23 Solvalla-8 Jazza Håleryd Jazza Håleryd   [s 3] 2140/11 C 0 16.5 206
2016-11-23 2016-11-23 Solvalla-6 Madame Love Madame Love   [s 5] 2640/6 B 0 15.9 164
2016-11-23 2016-11-23 Solvalla-3 Showman Brodde Showman Brodde   [v 3] 2140/2 D 4 16.0 41
2016-11-23 2016-11-23 Solvalla-2 Tiburtius Bris Tiburtius Bris   [v 6] 2140/7 C 0 17.6g 784
2016-11-22 2016-11-22 Umeå-9 Ines Palema Ines Palema   [s 7] 2180/9 C 0 18.8g 306
2016-11-22 2016-11-22 Umeå-7 Roxy L.N. Roxy L.N.   [s 5] 1640/7 A 4 16.2 32
2016-11-22 2016-11-22 Umeå-6 Trimma Trimma   [s 6] 1640/4 D 0 36.6g 503
2016-11-22 2016-11-22 Umeå-4 Sjeikens Gull* Sjeikens Gull*   [v 9] 2160/13 A 4 28.6 58
2016-11-22 2016-11-22 Umeå-3 Fiore Rapida Fiore Rapida   [s 4] 2140/5 D 0 19.3 249
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-13 Don Draper Don Draper   [v 3] 2160/11 A 2 17.6g 38
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-11 Volcan d'Inverne Volcan d'Inverne   [v 3] 2160/6 C 4 17.9g 75
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-10 Nobel Amok Nobel Amok   [v 4] 1640/1 B str
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-9 Alva Garbo Alva Garbo   [s 6] 3160/8 C 4 17.0 183
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-5 Cash Mearas Cash Mearas   [s 4] 2140/1 A 1 15.4 11
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-4 Staro Kickback Staro Kickback   [v 3] 2160/6 B 1 17.2 40
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-3 Ghost Keeper Ghost Keeper   [h 2] 2140/1 B 1 18.5 17
2016-11-20 2016-11-20 Bergsåker-1 Viggjerva* Viggjerva*   [s 3] 2160/6 A 6 33.6g 51
2016-11-18 2016-11-18 Romme-7 Ryan Kronos Ryan Kronos   [v 6] 2140/8 B 1 14.4 132
2016-11-18 2016-11-18 Romme-6 Lirac de Zeun Lirac de Zeun   [s 4] 2140/8 C 2 14.8 92
2016-11-18 2016-11-18 Romme-4 Björs Frej Björs Frej   [h 6] 2140/1 B 2 26.0 16
2016-11-18 2016-11-18 Romme-1 Little By Little Little By Little   [s 2] 2140/6 D 6 22.6 432
2016-11-18 2016-11-18 Solvalla-7 Yetsye Yetsye   [s 2] 2140/7 C 0 19.7 271
2016-11-18 2016-11-18 Solvalla-6 Racey Frontline Racey Frontline   [s 6] 2140/6 D 0 19.8g 815
2016-11-18 2016-11-18 Solvalla-4 Hornbäckens Linus Hornbäckens Linus   [h 6] 1640/7 C 0 14.5 539
2016-11-18 2016-11-18 Romme-11 Odensia Millpond Odensia Millpond   [s 8] 2140/15 D 0 91
2016-11-18 2016-11-18 Romme-9 They don't Know They don't Know   [s 3] 2140/4 C 6 16.8 141
2016-11-18 2016-11-18 Romme-8 Limoncelli Limoncelli   [v 5] 2140/3 A 1 16.4 39
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-9 Carja Carja   [s 5] 2640/11 C 1 15.8 62
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-8 Cali Maks Cali Maks   [h 9] 2140/2 D 3 25.6g 62
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-7 Gorgeous Lime Gorgeous Lime   [v 4] 2160/11 D 7 16.9 374
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-5 Primus Altero Primus Altero   [h 5] 2140/13 C 4 15.0 85
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-3 Björlifant Björlifant   [h 4] 2200/6 B 1 26.7 17
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-1 Slotts Rappa Slotts Rappa   [s 3] 2140/2 D 0 37.7 153
2016-11-16 2016-11-16 Solvalla-7 Aperfectyankee Aperfectyankee   [h 6] 1640/8 D 0 13.2 314
2016-11-16 2016-11-16 Solvalla-10 Dugur Dugur   [v 3] 2640/3 D 0 g 702
2016-11-16 2016-11-16 Solvalla-9 Karl Hermes Karl Hermes   [v 5] 2640/10 D 5 17.5 866
2016-11-16 2016-11-16 Solvalla-8 Fantasy River Fantasy River   [s 3] 2140/9 C 0 16.7g 51
2016-11-15 2016-11-15 Eskilstuna-10 Slanka Lasse Slanka Lasse   [v 8] 2660/4 D 8 19.4g 277
2016-11-15 2016-11-15 Eskilstuna-5 Conny Kullers Conny Kullers   [v 7] 2180/8 B 4 31.5 62
2016-11-15 2016-11-15 Eskilstuna-4 Ready to Flex Ready to Flex   [v 4] 2140/2 A 5 18.0 90
2016-11-15 2016-11-15 Eskilstuna-2 Liketomoveitmoveit Liketomoveitmoveit   [s 4] 2160/11 C 0 19.4g 459
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-10 She's Racy She's Racy   [s 5] 2140/5 D 1 17.3 114
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-8 Starpoint Legacy Starpoint Legacy   [v 4] 2140/4 A 2 16.8 42
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-7 Trimma Trimma   [s 6] 2160/10 B 0 34.8 438
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-6 Nikki Celeber Nikki Celeber   [s 3] 2140/9 B 6 18.6 30
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-3 Craizy Daizy Craizy Daizy   [s 3] 2160/6 B 0 g 78
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-2 Coolwater In Coolwater In   [v 5] 2140/9 B 6 17.0 32
2016-11-14 2016-11-14 Umeå-1 Nordmärta Nordmärta   [s 11] 2140/2 C 0 g 65
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-12 Pave Jerkila* Pave Jerkila*   [s 8] 1640/12 C 0 28.4g 28
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-11 Special Offer Special Offer   [v 5] 2640/1 D 0 14.9 387
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-10 Order by Keeper Order by Keeper   [v 6] 2140/3 D 3 13.9 100
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-8 Pave Faks* Pave Faks*   [h 5] 2640/3 D 0 g 30
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-6 Racer Rose Racer Rose   [s 7] 2140/4 C 1 15.0 203
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-4 Turlupin Turlupin   [v 4] 2140/3 C 5 17.5 46
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-3 Overseas Overseas   [v 4] 2640/4 C 0 16.9 120
2016-11-12 2016-11-12 Bergsåker-2 Real Masterpiece Real Masterpiece   [v 3] 1640/9 A 2 13.2 103
2016-11-11 2016-11-11 Solvalla-1 Elegant Elegant   [v 8] 2160/7 B 6 17.0g 69
2016-11-11 2016-11-11 Solvalla-7 Ashbury Park Ashbury Park   [h 3] 2140/3 D 0 22.1g 234
2016-11-11 2016-11-11 Solvalla-6 Ursel Gio* Ursel Gio*   [s 3] 2140/2 A 2 17.9 25
2016-11-11 2016-11-11 Solvalla-5 Andreas Boy Andreas Boy   [v 6] 1640/8 D 6 15.5 549
2016-11-11 2016-11-11 Solvalla-4 Madame Love Madame Love   [s 5] 2140/6 A str
2016-11-10 2016-11-10 Örebro-5 Exploding Anna* Exploding Anna*   [s 3] 2140/9 B 0 22.2g 42
2016-11-10 2016-11-10 Örebro-4 Laura Roc Laura Roc   [s 5] 2100/7 D 0 16.0 173
2016-11-10 2016-11-10 Gävle-9 Cool Dream Cool Dream   [v 8] 2140/4 D 0 15.5 574
2016-11-10 2016-11-10 Gävle-7 Perfection Laday Perfection Laday   [v 4] 1640/6 C 2 13.8 149
2016-11-10 2016-11-10 Gävle-5 Creme Fraiche Creme Fraiche   [s 3] 2140/3 D 7 16.2 576
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-8 Nero Capar Nero Capar   [v 9] 2140/11 D 0 14.7 1181
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-6 Storm Surge Storm Surge   [s 3] 2140/8 C 7 16.9 266
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-5 I'll Fixit I'll Fixit   [v 3] 2140/6 C 4 15.7 128
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-4 Overthehill Overthehill   [v 3] 2140/10 C 7 16.3 487
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-12 Karl Hermes Karl Hermes   [v 5] 1640/12 D 0 15.5 748
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-11 Get a Winner Get a Winner   [v 4] 2140/1 C 0 17.9g 63
2016-11-07 2016-11-07 Bollnäs-7 Pumpkin Pumpkin   [s 5] 2160/14 C str
2016-11-07 2016-11-07 Bollnäs-5 Hibo Prinsen Hibo Prinsen   [v 6] 2160/6 C 3 31.4g 110
2016-11-06 2016-11-06 Eskilstuna-10 In Vain Sund In Vain Sund   [h 4] 2140/2 D 3 12.9 84
2016-11-06 2016-11-06 Eskilstuna-9 Paul the Apostle Paul the Apostle   [h 3] 2140/3 B 7 14.0 116
2016-11-06 2016-11-06 Eskilstuna-5 Fighting Bax Fighting Bax   [h 4] 2140/4 C 6 13.8g 106
2016-11-03 2016-11-03 Åby-9 Lottie Palema Lottie Palema   [s 5] 1640/4 B 1 14.5 165
2016-11-03 2016-11-03 Åby-1 Yaganashi Yaganashi   [s 2] 1640/5 D 0 g 161
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-3 Fonzan Sund Fonzan Sund   [s 7] 2640/3 C 0 g 64
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-2 Tiburtius Bris Tiburtius Bris   [v 6] 2680/9 B 2 18.2 71
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-9 Dirty Dancing In Dirty Dancing In   [s 4] 2140/2 C 6 14.8 216
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-8 Prins Tom* Prins Tom*   [v 8] 1660/9 A 0 25
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-7 Mellby Don Juan Mellby Don Juan   [v 4] 1640/9 A 2 14.0 19
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-6 Elegance Brodde Elegance Brodde   [v 7] 2140/1 C 6 15.4 47
2016-11-02 2016-11-02 Bergsåker-5 Nikki Celeber Nikki Celeber   [s 3] 2160/8 B 2 18.2 73
2016-11-01 2016-11-01 Romme-8 M.T.Knight Rider M.T.Knight Rider   [v 4] 2160/6 B 3 19.3 44
2016-11-01 2016-11-01 Romme-6 Overthehill Overthehill   [v 3] 2140/4 C 1 18.4 187
2016-11-01 2016-11-01 Romme-5 Taste Taste   [s 2] 2140/2 B 2 21.2 30
2016-11-01 2016-11-01 Romme-3 K.A.Online K.A.Online   [v 8] 2140/4 C 2 16.7 62
2016-11-01 2016-11-01 Romme-2 Trust de Luxe Trust de Luxe   [v 6] 2140/2 D 6 17.4g 53
2016-11-01 2016-11-01 Romme-1 Eloise T.M. Eloise T.M.   [s 7] 2160/11 B 0 33.3 218
2016-11-01 2016-11-01 Axevalla-10 Grand Illusion Grand Illusion   [v 3] 2140/4 D 3 18.6 31
2016-11-01 2016-11-01 Axevalla-8 Montdore Montdore   [h 6] 1640/4 A 0 g 235
2016-11-01 2016-11-01 Axevalla-7 Global Tribunal Global Tribunal   [v 3] 2140/1 D 0 17.9g 77
2016-11-01 2016-11-01 Axevalla-6 Unique Findings Unique Findings   [v 3] 2640/3 D 0 g 92
2016-11-01 2016-11-01 Axevalla-4 Part Nan Angelen Part Nan Angelen   [v 6] 2140/3 A 1 14.1 26
2016-11-01 2016-11-01 Axevalla-3 Diablo Sisu Diablo Sisu   [v 3] 2140/9 B 5 17.3 88
2016-10-31 2016-10-31 Östersund-7 Key to Euro Key to Euro   [v 4] 1640/4 D 0 g 386
2016-10-31 2016-10-31 Östersund-3 Quantum Eagle Eye Quantum Eagle Eye   [v 7] 2140/14 D 8 16.6 309
2016-10-31 2016-10-31 Östersund-2 Snonsöy Elda* Snonsöy Elda*   [s 9] 2660/6 B 2 26.2 82
2016-10-31 2016-10-31 Östersund-1 Västerbo Carrera Västerbo Carrera   [v 5] 3160/5 B 6 16.2 69
2016-10-31 2016-10-31 Östersund-9 Minessa Minessa   [s 3] 2160/8 C 7 32.7g 173
2016-10-31 2016-10-31 Östersund-8 Gekko Gekko   [h 6] 2640/5 D 7 19.4g 145
2016-10-30 2016-10-30 Hagmyren-10 Perfection Laday Perfection Laday   [v 4] 2140/12 B 4 16.4 105
2016-10-30 2016-10-30 Hagmyren-8 Perflex Perflex   [h 3] 2160/12 B 8 38.6 28
2016-10-30 2016-10-30 Hagmyren-7 Showman Brodde Showman Brodde   [v 3] 2140/9 D 1 15.9 103
2016-10-30 2016-10-30 Hagmyren-4 Joan Chip G.L. Joan Chip G.L.   [s 4] 2140/5 D 0 17.3 38
2016-10-30 2016-10-30 Hagmyren-2 Maryland Maryland   [s 5] 2640/4 C 0 16.6 221
2016-10-30 2016-10-30 Hagmyren-1 Bara Fille Bara Fille   [v 5] 2640/5 D 7 31.2g 286
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-12 Queen of Gotha Queen of Gotha   [s 6] 1640/8 D 6 16.8 222
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-10 Madame Love Madame Love   [s 5] 1640/4 A 1 14.0 40
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-7 Titus Rocket Titus Rocket   [v 8] 2160/7 C 0 23.9g 522
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-6 Rus Can Rus Can   [s 3] 1640/4 D 1 27.7 346
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-2 Volcan d'Inverne Volcan d'Inverne   [v 3] 2140/11 B 7 18.0g 104
2016-10-26 2016-10-26 Solvalla-6 Man Winner Man Winner   [v 7] 1640/10 C 5 12.7 255
2016-10-26 2016-10-26 Solvalla-4 Västerbo High Five Västerbo High Five   [s 4] 2140/1 C 0 g 158
2016-10-26 2016-10-26 Solvalla-3 Oh My God Oh My God   [h 3] 2140/3 B 4 16.5 159
2016-10-26 2016-10-26 Solvalla-2 Overseas Overseas   [v 4] 2140/8 C 6 14.9 334
2016-10-26 2016-10-26 Solvalla-9 Eva I.H. Eva I.H.   [s 3] 2140/11 D 6 15.1 412
2016-10-25 2016-10-25 Rättvik-10 Ayita Pil Ayita Pil   [s 5] 2160/12 C str
2016-10-25 2016-10-25 Rättvik-8 Casa Roma Casa Roma   [s 4] 2140/8 A 5 17.2 78
2016-10-25 2016-10-25 Rättvik-4 Aramis Hornline Aramis Hornline   [v 7] 2140/5 A 0 19.1g 72
2016-10-25 2016-10-25 Rättvik-3 Zorento d'Amour Zorento d'Amour   [v 6] 1640/7 A 3 14.9 169
2016-10-25 2016-10-25 Rättvik-2 Zolana Zolana   [s 4] 2160/12 B 0 18.3 181
2016-10-25 2016-10-25 Rättvik-1 Klack Kalle Klack Kalle   [v 4] 2140/2 C 0 g 95
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-11 Utopian Frontline Utopian Frontline   [s 3] 2140/10 D 8 25.7g 126
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-10 Thermal Thermal   [s 6] 2140/7 C 4 18.0 61
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-9 Stumne Scott* Stumne Scott*   [v 7] 2140/3 C 2 28.5 17
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-7 Catch a Star Catch a Star   [v 4] 1640/9 C 0 22.8g 48
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-4 Essence Ås Essence Ås   [s 5] 1640/7 C 0 15.9 337
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-3 Västerbo Pay Me Västerbo Pay Me   [v 4] 2640/3 C 4 18.1 109
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-2 Hedwig Hedwig   [s 5] 2140/4 C 0 19.1g 100
2016-10-23 2016-10-23 Solvalla-6 Nobel Amok Nobel Amok   [v 4] 2140/2 D 0 15.0 550
2016-10-22 2016-10-22 Romme-10 Get a Winner Get a Winner   [v 4] 1640/5 D 1 13.9 60
2016-10-22 2016-10-22 Romme-8 Björs Frej Björs Frej   [h 6] 2180/10 A 4 25.2 29
2016-10-22 2016-10-22 Romme-7 Standout Standout   [h 7] 1640/9 D 5 11.6 1320
2016-10-22 2016-10-22 Romme-5 Re Doc Re Doc   [v 6] 2140/10 D 0 g 1098
2016-10-22 2016-10-22 Romme-4 K.A.Online K.A.Online   [v 8] 2180/15 C 4 14.7 210
2016-10-22 2016-10-22 Romme-3 Angel Rain Angel Rain   [s 4] 2140/9 D 0 14.8 144
2016-10-21 2016-10-21 Solvalla-10 Claire Claire   [s 4] 2140/1 D str
2016-10-21 2016-10-21 Solvalla-9 Hallsta Bamse Hallsta Bamse   [v 7] 2160/8 D 0 30.5g 188
2016-10-21 2016-10-21 Solvalla-8 Prince Olimede Prince Olimede   [v 6] 2140/3 B 0 19.0 105
2016-10-21 2016-10-21 Solvalla-6 Bow Bells Bow Bells   [v 7] 2160/6 D 0 15.9 1286
2016-10-21 2016-10-21 Solvalla-5 Bohus Palema Bohus Palema   [h 3] 2140/1 B 3 15.8 76
2016-10-21 2016-10-21 Solvalla-3 Tenzing Tenzing   [v 6] 2160/6 B 1 13.8 69
2016-10-20 2016-10-20 Gävle-6 Nikki Celeber Nikki Celeber   [s 3] 2140/7 B 1 17.3 18
2016-10-20 2016-10-20 Gävle-1 Källe Truck Källe Truck   [v 7] 2180/13 C 0 g 115
2016-10-20 2016-10-20 Gävle-9 Wild Thing Wild Thing   [v 6] 2160/11 A 1 15.0 30
2016-10-20 2016-10-20 Gävle-7 M.T.Knight Rider M.T.Knight Rider   [v 4] 2140/10 C 2 15.5 186
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-8 Top Degli Ulivi Top Degli Ulivi   [v 4] 2160/10 C 0 15.3 173
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-7 Storm Odd* Storm Odd*   [h 8] 2140/8 B 4 24.8 47
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-6 Commission Commission   [v 7] 3140/4 D 0 17.7 1113
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-5 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 2140/2 B 1 12.3 96
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-2 Skönhet Skönhet   [s 7] 2140/6 D 0 439
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-1 Turlupin Turlupin   [v 4] 2140/3 D 1 16.8 90
2016-10-17 2016-10-17 Östersund-10 Aiva Aiva   [s 9] 2160/10 B 0 g 311
2016-10-17 2016-10-17 Östersund-8 Järvsö Gisela Järvsö Gisela   [s 4] 2140/2 D str
2016-10-17 2016-10-17 Östersund-7 Gekko Gekko   [h 6] 1640/8 D 5 16.2 291
2016-10-17 2016-10-17 Östersund-6 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 7] 2140/1 B 1 27.9 32
2016-10-17 2016-10-17 Östersund-4 Outrunner Outrunner   [v 10] 1640/8 D 0 14.3 419
2016-10-17 2016-10-17 Östersund-2 Superinga Superinga   [s 5] 2140/2 C 2 16.4 62
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-6 Tekno Bjönnes Tekno Bjönnes   [v 5] 2180/12 D 0 32.3g 265
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-5 Seismic Seismic   [v 5] 2140/1 A 1 17.8 30
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-3 Strong Will Strong Will   [v 5] 1640/4 C 4 13.2 80
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-1 Sheherazade Face Sheherazade Face   [s 2] 1640/1 B str
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-9 California California   [s 4] 2140/4 D 0 18.4g 210
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-7 Ava Å. Ava Å.   [s 4] 2140/1 D 0 16.7 216
2016-10-14 2016-10-14 Romme-10 Oh My God Oh My God   [h 3] 2140/2 C 4 17.2 83
2016-10-14 2016-10-14 Romme-9 K.A.Online K.A.Online   [v 8] 2140/1 D 3 14.4 77
2016-10-14 2016-10-14 Romme-7 Paul the Apostle Paul the Apostle   [h 3] 2140/1 B 1 16.2 17
2016-10-14 2016-10-14 Romme-5 Ayita Pil Ayita Pil   [s 5] 2160/12 B 0 g 206
2016-10-14 2016-10-14 Romme-4 Järvsö Rasmus Järvsö Rasmus   [v 7] 2640/2 C 4 26.3 135
2016-10-14 2016-10-14 Romme-2 Breezer Crown Breezer Crown   [v 3] 2160/14 B 0 24.2g 372
2016-10-13 2016-10-13 Bollnäs-11 Overseas Overseas   [v 4] 2660/11 A 1 16.6 22
2016-10-13 2016-10-13 Bollnäs-10 Limoncelli Limoncelli   [v 5] 3140/1 B 0 18.1g 23
2016-10-13 2016-10-13 Bollnäs-8 Real Masterpiece Real Masterpiece   [v 3] 2140/4 C 5 15.6 141
2016-10-13 2016-10-13 Bollnäs-7 Smedheim Aron* Smedheim Aron*   [h 3] 2140/2 C str
2016-10-13 2016-10-13 Bollnäs-3 Nordmärta Nordmärta   [s 11] 2140/1 D 0 29.3g 22
2016-10-13 2016-10-13 Bollnäs-1 Järvsö Gisela Järvsö Gisela   [s 4] 2160/2 C 0 66
2016-10-12 2016-10-12 Solvalla-8 Feel the Muscle Feel the Muscle   [s 4] 2140/11 D 8 13.9 399
2016-10-12 2016-10-12 Solvalla-7 Devon Am Devon Am   [s 3] 2140/12 D 0 1181
2016-10-12 2016-10-12 Solvalla-2 Twist of Lemon Twist of Lemon   [s 4] 2160/11 B 0 15.4 589
2016-10-11 2016-10-11 Bergsåker-9 Lady Sue Hammering Lady Sue Hammering   [s 5] 2140/12 B str
2016-10-11 2016-10-11 Bergsåker-7 Golden Delicious Golden Delicious   [v 4] 2140/8 B str
2016-10-11 2016-10-11 Bergsåker-6 Varg Riga* Varg Riga*   [s 11] 1640/4 B 2 26.7 50
2016-10-11 2016-10-11 Bergsåker-5 Importedfrmdetroit Importedfrmdetroit   [v 5] 2640/9 A 1 15.8 19
2016-10-11 2016-10-11 Bergsåker-3 Google Håleryd Google Håleryd   [h 6] 2140/5 C str
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-11 Global Rebel Global Rebel   [v 5] 1640/2 D 4 12.3 113
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-10 Carja Carja   [s 5] 2140/9 D 0 13.9 394
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-9 Diego Band Diego Band   [v 7] 2640/2 C 0 16.7 175
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-8 Casanova Sisu Casanova Sisu   [h 4] 3140/2 D 0 g 93
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-7 Art Kjarvald* Art Kjarvald*   [h 9] 1640/9 B str
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-6 Dirty Dancing In Dirty Dancing In   [s 4] 2660/5 C 5 16.2 139
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-5 Manstone's Classic Manstone's Classic   [v 8] 2140/12 D 4 13.5 762
2016-10-08 2016-10-08 Skellefteå-3 Vestpol Gladiator Vestpol Gladiator   [v 5] 2160/7 B 5 26.3 71
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-9 M.T.Knight Rider M.T.Knight Rider   [v 4] 2160/11 C 3 16.3 479
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-7 Zeb Hegero Zeb Hegero   [v 9] 2140/1 D 0 28.8 238
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-5 Tyson Dimanche Tyson Dimanche   [v 3] 2140/3 C 0 19.1g 36
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-3 Adrians Girl Adrians Girl   [s 5] 2140/5 C 0 g 65
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-1 Epperoni Epperoni   [s 2] 2140/11 B 5 21.2 253
2016-10-07 2016-10-07 Solvalla-6 Too Cool to Care Too Cool to Care   [s 4] 2140/12 C 0 16.8 648
2016-10-07 2016-10-07 Solvalla-5 Get a Winner Get a Winner   [v 4] 2640/7 C 3 14.7 56
2016-10-07 2016-10-07 Solvalla-4 Tenzing Tenzing   [v 6] 2140/6 C 2 13.5 135
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-7 Casa Roma Casa Roma   [s 4] 2140/15 A 2 15.1 35
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-6 Ylva Swing Ylva Swing   [s 4] 1640/3 C 4 17.2 114
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-5 Tiburtius Bris Tiburtius Bris   [v 6] 2640/3 C 3 17.3 86
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-4 Arja Balderina Arja Balderina   [s 7] 1640/5 B 0 32.0g 37
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-3 Xilla Swing Xilla Swing   [s 5] 1640/2 C 3 14.6 86
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-2 P.J.Winner P.J.Winner   [v 7] 2140/2 C str
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-1 Fetiche Boko Fetiche Boko   [s 4] 2140/6 D 0 15.7 17
2016-09-30 2016-09-30 Romme-7 Björs Frej Björs Frej   [h 6] 2680/7 B 1 27.2 11
2016-09-30 2016-09-30 Romme-5 Dark Surprise Dark Surprise   [v 5] 2160/15 C 0 17.5 190
2016-09-30 2016-09-30 Romme-4 Stone Crab Stone Crab   [v 5] 2140/3 C 0 g 49
2016-09-30 2016-09-30 Romme-3 Wunder Dream Wunder Dream   [s 3] 2140/7 B 0 20.4g 135
2016-09-30 2016-09-30 Solvalla-8 Jaques Noir Jaques Noir   [v 3] 2140/8 A 0 34
2016-09-30 2016-09-30 Solvalla-7 Step Climb Step Climb   [v 4] 2140/10 D 7 18.3g 183
2016-09-30 2016-09-30 Solvalla-5 GlobalSatisfaction GlobalSatisfaction   [h 4] 2140/3 A 0 g 39
2016-09-30 2016-09-30 Solvalla-4 Global Resistance Global Resistance   [v 5] 1640/1 B 4 13.2 118
2016-09-30 2016-09-30 Solvalla-1 Real Masterpiece Real Masterpiece   [v 3] 2160/14 A 1 15.1 26
2016-09-30 2016-09-30 Romme-10 Moevi Moevi   [s 7] 2160/5 C 6 36.3g 70
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-9 Justwalkonby Justwalkonby   [v 4] 2140/7 A 5 15.8 146
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-7 Devon Am Devon Am   [s 3] 2140/5 B 2 14.6 64
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-5 Overseas Overseas   [v 4] 1640/5 A 3 14.5 30
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-4 Chan Cha Na Chan Cha Na   [v 6] 2140/10 B 7 18.2 210
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-2 Seismic Seismic   [v 5] 2140/5 B 3 16.6 144
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-7 Strong Will Strong Will   [v 5] 1640/2 C 4 12.9 117
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-6 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 3180/12 A 0 14.7 17
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-5 Top Degli Ulivi Top Degli Ulivi   [v 4] 2660/5 B 5 17.6 73
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-4 My Little Friend My Little Friend   [s 3] 1640/1 C 0 17.5g 35
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-3 Volcan d'Inverne Volcan d'Inverne   [v 3] 2140/6 C 0 17.9g 32
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-2 Alvena Ulvea Alvena Ulvea   [s 5] 2140/5 A str
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-9 Op's First Girl Op's First Girl   [s 5] 1640/3 D 0 13.8 174
2016-09-28 2016-09-28 Bergsåker-8 Perfection Laday Perfection Laday   [v 4] 2140/9 D 0 259
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-10 Vikens Maestro Vikens Maestro   [v 9] 2140/1 D str
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-9 Tåga Viktor Tåga Viktor   [h 4] 2160/13 C 0 34.5g 600
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-8 Operation Day Z.A. Operation Day Z.A.   [v 4] 2140/11 A str
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-6 M.T.Jamming Jerry M.T.Jamming Jerry   [v 5] 2160/13 A str
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-5 Kiboshi Kiboshi   [s 4] 2140/5 A 0 21.3g 47
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-4 Alfa Star S. Alfa Star S.   [h 6] 2640/1 A 8 16.1g 73
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-3 Damu Cherry Damu Cherry   [s 6] 2140/14 C 2 14.8 528
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-2 Casa Roma Casa Roma   [s 4] 2140/9 B 1 15.8 68
2016-09-27 2016-09-27 Bollnäs-1 Kong Henry Kong Henry   [v 5] 1640/4 A 3 26.4 24
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-8 Aaron Coyote Aaron Coyote   [v 7] 2160/11 B 4 17.6 252
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-4 Mr Perfect Mr Perfect   [v 4] 2160/15 A 3 15.3 44
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-9 Zig Zag Zig Zag   [v 8] 2140/8 B 0 17.4 275
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-11 Järvsö Gisela Järvsö Gisela   [s 4] 1660/9 C 0 34.8g 147
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-10 Nordmärta Nordmärta   [s 11] 2140/1 D 1 25.0 236
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-9 Pave Faks* Pave Faks*   [h 5] 2160/5 D 0 g 57
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-8 Björlifant Björlifant   [h 4] 2680/8 B 2 26.9g 132
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-6 Guli Rask Guli Rask   [v 8] 1660/8 C 4 23.1 330
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-5 B.W.Sture B.W.Sture   [h 3] 2180/11 A 7 28.6 40
2016-09-23 2016-09-23 Bergsåker-2 Sikken Ålj Sikken Ålj   [v 6] 2160/15 D 5 26.7 342
2016-09-20 2016-09-20 Örebro-5 Overthehill Overthehill   [v 3] 2140/7 B 7 16.4 115
2016-09-20 2016-09-20 Örebro-4 Excellent Boko Excellent Boko   [s 5] 2160/8 C 5 15.5 125
2016-09-20 2016-09-20 Örebro-1 Step Noble Step Noble   [v 3] 2100/6 D 2 17.4 32
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-3 Livia Livia   [s 7] 2160/8 A 5 31.6 47
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-2 Alva Garbo Alva Garbo   [s 6] 2140/4 A 0 g 26
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-8 Chan Cha Na Chan Cha Na   [v 6] 2140/6 C 5 17.6 91
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-7 Blisjur Blisjur   [v 8] 1660/11 A 1 24.3 122
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-6 Jula Club Jula Club   [v 5] 2160/7 D 0 g 51
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-5 Sheherazade Face Sheherazade Face   [s 2] 1640/7 D 2 17.7 57
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-6 Seducedbyaface Seducedbyaface   [s 7] 2650/1 D 0 g 109
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-5 Pave Jerkila* Pave Jerkila*   [s 8] 2670/9 B 3 29.6 66
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-4 Aramis Hornline Aramis Hornline   [v 7] 2670/15 A 0 g 381
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-12 Olympia Gold Olympia Gold   [s 5] 1646/12 A str
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-11 Carja Carja   [s 5] 2148/1 C 5 15.3 126
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-9 Pave Faks* Pave Faks*   [h 5] 2148/1 B 1 25.5 35
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-8 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 2148/8 A 3 13.4 108
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-7 Fika Fika   [s 4] 2148/4 B 2 14.9 59
2016-09-16 2016-09-16 Romme-8 Triomphe d'Inverne Triomphe d'Inverne   [v 6] 2140/4 C 6 15.7g 206
2016-09-16 2016-09-16 Romme-1 Volcan d'Inverne Volcan d'Inverne   [v 3] 2140/8 D 1 17.3 210
2016-09-16 2016-09-16 Solvalla-6 Keen Vacation T.J. Keen Vacation T.J.   [s 4] 2140/13 C 0 g 256
2016-09-16 2016-09-16 Solvalla-5 Hornbäckens Linus Hornbäckens Linus   [h 6] 2140/1 C 0 15.0 86
2016-09-16 2016-09-16 Solvalla-4 Laura Roc Laura Roc   [s 5] 1640/8 D 5 13.2 983
2016-09-16 2016-09-16 Solvalla-3 Karl Hermes Karl Hermes   [v 5] 2140/12 D 0 15.6 443
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-12 Hollyfield Hollyfield   [v 5] 1640/9 B 2 16.1 28
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-10 Strong Will Strong Will   [v 5] 1640/7 B 5 12.6 114
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-8 Mr Perfect Mr Perfect   [v 4] 1640/6 D 0 10.4 631
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-7 Perfection Laday Perfection Laday   [v 4] 2140/7 D 1 15.3 547
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-5 Arja Balderina Arja Balderina   [s 7] 2140/1 C 0 27.9g 229
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-4 Gossip's Princess Gossip's Princess   [s 5] 2140/3 D 0 15.9 452
2016-09-14 2016-09-14 Solvalla-1 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 7] 2160/5 B 3 26.2 134
2016-09-14 2016-09-14 Rättvik-6 Overseas Overseas   [v 4] 2640/1 A 2 15.8 19
2016-09-14 2016-09-14 Rättvik-5 Nassak Nassak   [h 3] 2140/5 C 0 24.9g 173
2016-09-14 2016-09-14 Rättvik-1 Styr Stina Styr Stina   [s 5] 2140/7 D 0 30.6 288
2016-09-14 2016-09-14 Solvalla-8 Faye Bros Faye Bros   [s 4] 1640/4 C 3 11.3 121
2016-09-14 2016-09-14 Solvalla-7 Nobel Amok Nobel Amok   [v 4] 2640/3 C 1 14.9 41
2016-09-14 2016-09-14 Solvalla-5 What a Vap What a Vap   [h 3] 2140/3 D 0 17.1 255
2016-09-14 2016-09-14 Solvalla-3 Uma Lavec Uma Lavec   [s 4] 2140/10 A 6 14.9 342
2016-09-13 2016-09-13 Östersund-9 Outrunner Outrunner   [v 10] 2140/2 C 3 15.1 207
2016-09-13 2016-09-13 Östersund-5 Minnestads el Paso Minnestads el Paso   [h 3] 2160/6 B 1 16.1 22
2016-09-13 2016-09-13 Östersund-2 Castle Hall Castle Hall   [h 3] 2180/8 B 2 15.5 19
2016-09-12 2016-09-12 Solvalla-14 Devon Am Devon Am   [s 3] 2140/11 D 0 13.8 303
2016-09-12 2016-09-12 Solvalla-6 Real Masterpiece Real Masterpiece   [v 3] 2640/1 C 0 14.8 432
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-8 Björs Frej Björs Frej   [h 6] 2180/15 A 1 23.4 112
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-7 Coldtown Coldtown   [v 7] 1640/4 B 2 10.7 64
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-6 Racer Rose Racer Rose   [s 7] 2140/9 B 0 14.1g 74
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-4 Sodajerk Sodajerk   [s 3] 1640/7 C str
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-3 Madame Love Madame Love   [s 5] 2660/9 B 0 g 47
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-2 Jeppe Yamoz Jeppe Yamoz   [v 5] 2140/11 B 0 16.3 122
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-12 Pave Loma* Pave Loma*   [s 9] 2160/8 C 6 25.2 39
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-11 Palermo Broline Palermo Broline   [v 4] 2140/3 C 0 18.9g 71
2016-09-09 2016-09-09 Romme-12 Mimi af Djupmyra Mimi af Djupmyra   [s 7] 2160/12 A 4 16.2 28
2016-09-09 2016-09-09 Romme-11 Astrodome* Astrodome*   [s 3] 2140/3 A 0 g 25
2016-09-09 2016-09-09 Romme-10 Järvsö Gisela Järvsö Gisela   [s 4] 2140/1 C 2 33.8 52
2016-09-09 2016-09-09 Romme-9 Diego M.Boko Diego M.Boko   [v 6] 2140/8 D str
2016-09-09 2016-09-09 Romme-8 Titan Tabac Titan Tabac   [h 8] 2140/4 C 0 g 273
2016-09-09 2016-09-09 Romme-4 A Gift to You A Gift to You   [s 3] 2140/9 C 5 15.7 221
2016-09-09 2016-09-09 Romme-2 Unexpected Unexpected   [v 3] 2140/9 B 5 16.4 31
2016-09-09 2016-09-09 Romme-1 Tex Hörsta Tex Hörsta   [h 2] 1640/6 D 4 19.5 436
2016-09-07 2016-09-07 Eskilstuna-9 GlobalSatisfaction GlobalSatisfaction   [h 4] 2140/6 D 0
2016-09-07 2016-09-07 Eskilstuna-4 Jazza Håleryd Jazza Håleryd   [s 3] 2140/7 C 0
2016-09-07 2016-09-07 Eskilstuna-2 Urubamba Urubamba   [s 3] 2140/5 C 0
2016-09-07 2016-09-07 Solvalla-9 GlobalSatisfaction GlobalSatisfaction   [h 4] 2140/6 D 0 12.3 1384
2016-09-07 2016-09-07 Solvalla-4 Jazza Håleryd Jazza Håleryd   [s 3] 2140/7 C 4 17.5 129
2016-09-07 2016-09-07 Solvalla-2 Urubamba Urubamba   [s 3] 2140/5 B 0 23.8g 60
2016-09-06 2016-09-06 Bollnäs-10 Hibo Prinsen Hibo Prinsen   [v 6] 2640/5 A 0 64
2016-09-06 2016-09-06 Bollnäs-6 Baby's Baby Baby's Baby   [s 3] 2140/5 B 1 16.1 22
2016-09-06 2016-09-06 Bollnäs-5 Akropolis Frei Akropolis Frei   [s 5] 1640/4 D 7 15.4 182
2016-09-06 2016-09-06 Bollnäs-4 Lady Sue Hammering Lady Sue Hammering   [s 5] 2640/9 B 6 17.9 53
2016-09-05 2016-09-05 Bjerke-5 B.W.Sture B.W.Sture   [h 3] 2100/2 C 0 123
2016-09-03 2016-09-03 Bergsåker-6 Monster Rainer Monster Rainer   [v 5] 2160/15 B 8 18.2 424
2016-09-03 2016-09-03 Bergsåker-5 Cash'em Online Cash'em Online   [s 6] 2140/5 B 0 17.8 84
2016-09-03 2016-09-03 Bergsåker-4 Livia Livia   [s 7] 2180/14 A 4 31.7 113
2016-09-03 2016-09-03 Bergsåker-3 Leo on Line Leo on Line   [v 11] 1640/5 C 4 13.2 57
2016-09-03 2016-09-03 Bergsåker-8 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 7] 1640/4 B 2 26.6g 23
2016-09-03 2016-09-03 Bergsåker-7 Myrsjös Zorro Myrsjös Zorro   [v 3] 2640/11 A 0 35
2016-09-02 2016-09-02 Umeå-9 Nobel Amok Nobel Amok   [v 4] 2140/5 D 3 13.8 68
2016-09-02 2016-09-02 Umeå-8 Inga in Heaven Inga in Heaven   [s 3] 2140/11 C 5 15.2 183
2016-09-02 2016-09-02 Umeå-6 Faye Bros Faye Bros   [s 4] 2140/9 A 2 14.2 44
2016-09-02 2016-09-02 Umeå-1 Wuzz Wuzz   [v 6] 2180/11 D 0 22.4g 415
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-9 Al's Redhead Al's Redhead   [s 6] 2160/10 B 4 16.2 19
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-8 Sorm Järven Sorm Järven   [v 7] 2140/6 D str
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-7 Hombre Tooma Hombre Tooma   [v 5] 2140/8 C 4 18.3 88
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-4 Arja Balderina Arja Balderina   [s 7] 2140/1 C 4 28.3 54
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-3 Elvis Ruda Elvis Ruda   [v 4] 2140/3 D 7 16.9 285
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-2 Teyla Teyla   [s 5] 1640/12 A 2 14.1 50
2016-09-01 2016-09-01 Dannero-1 Benice Boko Benice Boko   [s 8] 2640/2 C 3 15.8 58
2016-08-31 2016-08-31 Eskilstuna-8 Increased Workload Increased Workload   [h 7] 2140/1 C 0 g 960
2016-08-31 2016-08-31 Eskilstuna-6 Mindyourvalue W.F. Mindyourvalue W.F.   [h 3] 2640/3 B 3 15.7 52
2016-08-31 2016-08-31 Eskilstuna-3 Overseas Overseas   [v 4] 1640/10 C 0 13.9 234
2016-08-31 2016-08-31 Eskilstuna-10 Kirin de Zeun Kirin de Zeun   [s 6] 2140/7 D 0 14.1 824
2016-08-30 2016-08-30 Gävle-11 Supreme Speed Supreme Speed   [v 6] 2160/11 C 0 17.3g 294
2016-08-30 2016-08-30 Gävle-10 Palladio Palladio   [v 7] 2160/15 D 0 16.8 425
2016-08-30 2016-08-30 Gävle-8 Real Masterpiece Real Masterpiece   [v 3] 2140/10 A 4 16.0 193
2016-08-30 2016-08-30 Gävle-7 Uma Lavec Uma Lavec   [s 4] 2140/5 B 3 16.2 95
2016-08-30 2016-08-30 Gävle-5 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 7] 2140/12 C 6 25.5 127
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-10 Cline Cline   [v 6] 2140/8 D 4 17.3 381
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-8 Ashbury Park Ashbury Park   [h 3] 2140/8 D 7 19.9g 45
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-7 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 1640/11 C 4 31.3g 167
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-6 Alba Dove Alba Dove   [s 5] 2640/11 A 4 16.9 31
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-4 Dagslill Dagslill   [s 5] 2140/6 D 0 31.4g 22
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-3 Ajlexes Samba Pati Ajlexes Samba Pati   [s 4] 2140/3 C 6 17.9 104
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-2 Triomphe d'Inverne Triomphe d'Inverne   [v 6] 2640/4 D 4 15.7 390
2016-08-29 2016-08-29 Hagmyren-1 O.P.'s Flirt O.P.'s Flirt   [v 7] 1640/9 B 2 13.5 78
2016-08-27 2016-08-27 Bergsåker-11 Suntory Royal Suntory Royal   [s 9] 1640/3 D 0 12.8 606
2016-08-27 2016-08-27 Bergsåker-7 Titan Tabac Titan Tabac   [h 8] 2640/7 B 6 24.3 550
2016-08-27 2016-08-27 Bergsåker-5 Get a Winner Get a Winner   [v 4] 2640/10 D 3 15.8 89
2016-08-27 2016-08-27 Bergsåker-3 Cobbys Moonwalker Cobbys Moonwalker   [v 4] 2640/3 C 0 g 698
2016-08-26 2016-08-26 Bergsåker-10 Alfa Star S. Alfa Star S.   [h 6] 2140/3 B 5 15.1g 234
2016-08-26 2016-08-26 Bergsåker-7 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 3700/14 A 3 15.1 18
2016-08-26 2016-08-26 Bergsåker-5 Tangen Didrik Tangen Didrik   [v 6] 3180/8 D str
2016-08-26 2016-08-26 Bergsåker-3 Saranda Face Saranda Face   [s 2] 2140/9 C 3 17.3 208
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-9 Polar Scott Polar Scott   [v 4] 2140/3 A 0 g 159
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-8 Damu Cherry Damu Cherry   [s 6] 2140/12 C 3 14.2 715
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-7 Mellby Don Juan Mellby Don Juan   [v 4] 2160/8 B 4 18.1 58
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-6 Totti O.K. Totti O.K.   [v 4] 2640/5 D 0 17.7 159
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-5 Gillsin Gillsin   [v 7] 1640/3 B 1 15.2 13
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-3 Björs Frej Björs Frej   [h 6] 2140/8 B 1 26.2 20
2016-08-21 2016-08-21 Dannero-5 Ima Scarlet Ima Scarlet   [v 8] 2140/1 D 3 16.5 85
2016-08-21 2016-08-21 Dannero-4 Felicia Boko Felicia Boko   [s 4] 1640/10 C 0 15.2 68
2016-08-21 2016-08-21 Dannero-3 B.W.Gullis B.W.Gullis   [s 4] 2140/4 C 4 27.9 37
2016-08-21 2016-08-21 Dannero-9 Aiva Aiva   [s 9] 2140/4 C 0 33.5g 392
2016-08-21 2016-08-21 Dannero-7 Jeppe Yamoz Jeppe Yamoz   [v 5] 2660/12 A 2 16.5 52
2016-08-20 2016-08-20 Örebro-6 Inga in Heaven Inga in Heaven   [s 3] 1609/11 D 4 12.5 543
2016-08-20 2016-08-20 Örebro-3 Strong Will Strong Will   [v 5] 1609/3 D 6 12.4 147
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-11 Tiburtius Bris Tiburtius Bris   [v 6] 2140/3 D 3 16.8 75
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-10 Jerkterna Vind Jerkterna Vind   [s 8] 2140/9 B 6 33.1g 115
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-9 Clinoh Olympic Clinoh Olympic   [s 5] 2640/10 C 6 16.6 167
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-8 Special Offer Special Offer   [v 5] 1640/2 C 1 12.0 42
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-7 Nordmärta Nordmärta   [s 11] 2160/8 C 5 27.7g 257
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-6 Elvis Ruda Elvis Ruda   [v 4] 1640/10 D 0 17.8g 865
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-4 Nobel Amok Nobel Amok   [v 4] 2140/3 B 1 13.8 18
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-2 La Dama Futura La Dama Futura   [s 3] 2140/1 B 0 g 50
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-1 I'll Fixit I'll Fixit   [v 3] 2140/8 B 2 17.6 55
2016-08-17 2016-08-17 Solvalla-10 Whitehouse Express Whitehouse Express   [h 5] 2140/8 D 0 11.3 583
2016-08-16 2016-08-16 Solänget-8 Fonzan Sund Fonzan Sund   [s 7] 2168/10 D 0 g 124
2016-08-16 2016-08-16 Solänget-7 Narold Vox Narold Vox   [v 7] 2148/5 B 1 13.4 41
2016-08-16 2016-08-16 Solänget-6 Essis Lille Alfred Essis Lille Alfred   [v 7] 2168/14 B 4 26.7 217
2016-08-16 2016-08-16 Solänget-5 Sodajerk Sodajerk   [s 3] 2148/9 C 6 16.1 53
2016-08-16 2016-08-16 Solänget-9 Corroded Corroded   [v 4] 2148/3 B str
2016-08-15 2016-08-15 Solvalla-7 Uliksa Bar Uliksa Bar   [s 3] 2140/4 C 6 16.1 83
2016-08-15 2016-08-15 Solvalla-3 Moni to Spare Moni to Spare   [v 5] 2140/3 A str
2016-08-13 2016-08-13 Åby-10 Stay Alert Stay Alert   [v 5] 2140/3 B 0 g 80
2016-08-12 2016-08-12 Bollnäs-8 B.W.Gullis B.W.Gullis   [s 4] 1640/6 D 0 24.3 132
2016-08-12 2016-08-12 Bollnäs-6 Love Dancer Love Dancer   [h 6] 2140/4 B 0 15.1 32
2016-08-12 2016-08-12 Bollnäs-3 Findus M. Findus M.   [v 3] 2140/10 D 6 19.5g 156
2016-08-10 2016-08-10 Solvalla-9 Fika Fika   [s 4] 2140/2 D 7 14.0 122
2016-08-10 2016-08-10 Solvalla-8 Global Money Global Money   [v 9] 2160/11 C str
2016-08-10 2016-08-10 Solvalla-6 Run Ceasar Run Run Ceasar Run   [v 4] 2640/8 C 0 15.5 287
2016-08-10 2016-08-10 Solvalla-5 Touch of Elegance Touch of Elegance   [s 4] 1640/5 D 4 12.3 355
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-5 Greece Boko Greece Boko   [s 3] 1640/5 C 2 13.7 145
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-4 Pacific W.F. Pacific W.F.   [v 3] 1640/3 C 0 g 231
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-3 Exceptional Dream Exceptional Dream   [s 3] 1640/7 C 0 g 438
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-2 Canadian Pace Canadian Pace   [s 4] 2140/11 C 6 17.0g 71
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-1 Uma Lavec Uma Lavec   [s 4] 2140/3 B 3 15.9 36
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-9 Mindyourvalue W.F. Mindyourvalue W.F.   [h 3] 1640/3 A 0 g 42
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-8 Rally Esset Rally Esset   [v 3] 1640/6 D 5 12.7 383
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-13 Flisa Flisa   [s 8] 1640/9 B 0 g 190
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-12 Alfa Star S. Alfa Star S.   [h 6] 3160/6 D 3 16.3 321
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-11 Jeppas Olivia Jeppas Olivia   [s 5] 2140/6 A 3 14.5 155
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-10 Kong Henry Kong Henry   [v 5] 2140/5 D 0 27.6 564
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-8 B.W.Sture B.W.Sture   [h 3] 2140/5 B 5 28.9 171
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-4 Teknologika* Teknologika*   [s 3] 2140/11 C 0 31.0g 691
2016-08-07 2016-08-07 Dannero-3 Fama Tooma