Rauno Pöllänen V75 tips och andra gratis travtips

Här hittar du V75 tips och andra gratis travtips för kommande lopp med kusken Rauno Pöllänen. Samt statistik och resultat för senaste loppen som Rauno Pöllänen har tävlat i.

Aktuella/kommande tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Häst Distans/spår Rank
2017-02-25 2017-02-25 Eskilstuna-3 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 6] 2660/9 C
2017-02-26 2017-02-26 Gävle-10 Dicks Denja Dicks Denja   [s 6] 2140/4 C
2017-02-26 2017-02-26 Gävle-11 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 5] 2140/9 D
2017-02-28 2017-02-28 Bollnäs-2 Viktor Barsk Viktor Barsk   [v 8] 2640/14 D
2017-02-28 2017-02-28 Bollnäs-3 Zätabubben Zätabubben   [v 8] 1640/12 D

Nyheter för travkusk Rauno Pöllänen


Sista loppet är kört. 2016 är över och därmed är det klart vilka som blir kuskchampion på landets travbanor.Ulf Ohlsson blev..


Sista loppet är kört. 2016 är över och därmed är det klart vilka som blir kuskchampion på landets travbanor.
Ulf Ohlsson blev historik, förutom överlägsen seger i den allsvenska kuskligan med 410 segrar, blev han först att vinna tio championtitlar på ett år.
När vi summerar 2016 är Ulf Ohlsson bäst på Bergsåker, Bollnäs, Dannero, Eskilstuna, Gävle, Hagmyren, Romme, Solänget, Umåker och Östersund.

Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 29-40-28
2) Stefan Söderkvist, Åby, 25-22-17
3) Björn Goop, Färjestad, 24-15-12

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 59-40-29
2) Per Linderoth, Bergsåker, 39-28-26
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 24-19-18

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 18-18-17
2) Petteri Joki, Finland, 16-16-14
3) Roger Nilsson, Boden, 15-11-14

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 30-19-17
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 18-13-10
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 32-10-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 25-19-14

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 50-29-18
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 32-30-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 25-20-20

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-16
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 40-24-20
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 31-26-29
3) Stefan Söderkvist, Jägersro, 23-20-21

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 49-42-34
2) Johnny Takter, Jägersro, 45-32-31
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 44-44-32

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 31-24-19
2) Tommy Zackrisson, Kalmar, 22-16-29
3) Christoffer Eriksson, Jägersro, 22-15-15

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 21-10-7
2) Björn Goop, Färjestad, 20-9-7
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-20

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 31-26-19
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 23-12-7
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 20-13-16

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 128-104-56
2) Erik Adielsson, Solvalla, 70-66-44
3) Jorma Kontio, Solvalla, 70-44-53

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 21-15-9
2) Jan Norberg, Umåker, 16-11-16
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 15-11-13

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 62-48-36
2) Stefan Söderkvist, Åby, 33-27-37
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 31-23-21

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-13-18
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-9-20

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 21-15-12
2) Per Linderoth, Bergsåker, 19-15-7
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-18-13

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016 till och med 17 december:Arvika: 1) Kristian Lindberg, Å..


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016 till och med 17 december:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 28-36-26
2) Björn Goop, Färjestad, 24-15-12
3) Stefan Söderkvist, Åby, 20-20-17
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 30

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 59-39-29
2) Per Linderoth, Bergsåker, 38-26-24
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 23-19-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 28

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 18-18-17
2) Petteri Joki, Finland, 16-16-14
3) Roger Nilsson, Boden, 15-11-14

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 30-19-17
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 17-12-9
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2
Kvarvarande tävlingsdag: 23

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 32-10-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 25-19-14

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 47-26-17
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 31-28-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 22-19-18
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 29

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-16
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6
Kvarvarande tävlingsdag: 27

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 37-22-17
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 25-25-28
3) Stefan Söderkvist, Jägersro, 21-19-20
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 28

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 47-42-33
2) Johnny Takter, Jägersro, 43-30-27
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 40-42-32
Kvarvarande tävlingsdagar: 20, 27

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 29-23-18
2) Christoffer Eriksson, Jägersro, 22-15-15
3) Tommy Zackrisson, Kalmar, 20-16-28
Kvarvarande tävlingsdag: 18

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 21-10-7
2) Björn Goop, Färjestad, 18-8-6
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-20
Kvarvarande tävlingsdag: 31

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 29-25-19
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 23-12-7
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 18-13-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 22, 30

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 124-102-56
2) Jorma Kontio, Solvalla, 69-43-53
3) Björn Goop, Färjestad, 68-44-39
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 26

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 20-14-9
2) Jan Norberg, Umåker, 15-11-15
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 15-11-13
Kvarvarande tävlingsdag: 25

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 61-46-35
2) Stefan Söderkvist, Åby, 31-26-37
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 31-22-20
Kvarvarande tävlingsdagar: 22, 29

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-12-16
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-8-20
Kvarvarande tävlingsdag: 23

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 19-15-11
2) Per Linderoth, Bergsåker, 19-13-7
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-18-13
Kvarvarande tävlingsdag: 20

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016:Arvika: 1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-02) Mika..


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 28-36-26
2) Björn Goop, Färjestad, 24-15-12
3) Stefan Söderkvist, Åby, 20-20-17
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 30

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 59-39-29
2) Per Linderoth, Bergsåker, 38-26-24
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 23-19-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 21, 28

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 18-18-17
2) Petteri Joki, Finland, 16-15-12
3) Ulf Ohlsson, Solvalla, 14-7-3
Kvarvarande tävlingsdag: 16

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 28-19-17
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 16-11-9
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2
Kvarvarande tävlingsdagar: 13, 23

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 29-9-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-18-13
Kvarvarande tävlingsdag: 15

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 47-26-17
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 31-28-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 22-19-18
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 29

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-16
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6
Kvarvarande tävlingsdagar: 17, 27

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 37-22-17
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 25-25-28
3) Stefan Söderkvist, Jägersro, 21-19-20
Kvarvarande tävlingsdagar: 19, 28

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 45-42-33
2) Johnny Takter, Jägersro, 43-29-26
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 38-41-29
Kvarvarande tävlingsdagar: 14, 20, 27

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 29-23-18
2) Christoffer Eriksson, Jägersro, 22-15-15
3) Tommy Zackrisson, Kalmar, 20-16-28
Kvarvarande tävlingsdag: 18

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 21-10-7
2) Björn Goop, Färjestad, 18-8-6
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-20
Kvarvarande tävlingsdag: 31

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 29-25-19
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 23-12-7
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 18-13-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 16, 22, 30

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 120-100-54
2) Jorma Kontio, Solvalla, 68-43-51
3) Björn Goop, Färjestad, 67-43-37
Kvarvarande tävlingsdagar: 14, 16, 21, 26

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 20-14-9
2) Jan Norberg, Umåker, 15-11-15
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 15-11-13
Kvarvarande tävlingsdag: 25

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 57-45-32
2) Stefan Söderkvist, Åby, 30-25-37
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 30-22-19
Kvarvarande tävlingsdagar: 15, 17, 22, 29

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-12-16
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-8-20
Kvarvarande tävlingsdag: 23

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 19-15-11
2) Per Linderoth, Bergsåker, 19-13-7
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-18-13
Kvarvarande tävlingsdag: 20

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016 med en månad kvar att tävla:Arvika: 1) Kristian Li..


Här följer en sammanställning över kuskligorna på landets travbanor 2016 med en månad kvar att tävla:

Arvika:
1) Kristian Lindberg, Årjäng, 4-0-0
2) Mikael J Andersson, Färjestad, 3-2-4
3) Niclas Benzon, Färjestad, 3-1-1

Axevalla:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 26-33-24
2) Björn Goop, Färjestad, 23-14-12
3) Stefan Söderkvist, Åby, 17-19-16
Kvarvarande tävlingsdag: 6, 13, 21, 30

Bergsåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 56-38-28
2) Per Linderoth, Bergsåker, 36-25-23
3) Ulf Eriksson, Bollnäs, 23-19-16
Kvarvarande tävlingsdagar: 5, 11, 21, 28

Boden:
1) Sandra Eriksson, Boden, 17-15-17
2) Petteri Joki, Finland, 14-15-12
3) Ulf Ohlsson, Solvalla, 14-7-3
Kvarvarande tävlingsdag: 6, 16

Bollnäs:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 25-19-15
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 14-10-9
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 14-4-2
Kvarvarande tävlingsdag: 4, 13, 23

Dannero:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 13-10-8
2) Per Linderoth, Bergsåker, 10-6-6
3) Henrik Svensson, Bergsåker, 5-5-7

Eskilstuna:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 29-9-19
2) Örjan Kihlström, Solvalla, 27-17-9
3) Jorma Kontio, Solvalla, 21-17-12
Kvarvarande tävlingsdag: 3, 8, 15

Färjestad:
1) Björn Goop, Färjestad, 45-25-15
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 30-27-22
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 22-19-17
Kvarvarande tävlingsdagar: 10, 19, 29

Gävle:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-23-15
2) Ulf Eriksson, Bollnäs, 12-11-8
3) Örjan Kihlström, Solvalla, 11-6-6
Kvarvarande tävlingsdag: 8, 17, 27

Hagmyren:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 23-10-10
2) Tomas Pettersson, Bollnäs, 8-4-4
3) Rauno Pöllänen, Gävle, 8-0-1

Halmstad:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 33-21-16
2) Peter Untersteiner, Halmstad, 24-24-28
3) Conrad Lugauer, Jägersro, 21-10-4
Kvarvarande tävlingsdag: 5, 12, 19, 28

Hoting:
1) Jan Norberg, Umåker, 4-1-3
2) Angelica Holm, Dannero, 3-0-0
3) Rikard N Skoglund, Bollnäs, 2-5-2

Jägersro:
1) Christoffer Eriksson, Jägersro, 44-38-29
2) Johnny Takter, Jägersro, 42-27-24
3) Peter Untersteiner, Halmstad, 36-37-29
Kvarvarande tävlingsdagar: 3, 6, 14, 20, 27

Kalmar:
1) Johan Untersteiner, Halmstad, 28-21-18
2) Tommy Zackrisson, Kalmar, 20-13-27
3) Christoffer Eriksson, Jägersro, 17-13-14
Kvarvarande tävlingsdag: 1, 9, 18

Karlshamn:
1) Kim Eriksson, Mantorp, 3-1-1
2) Stefan Persson, Halmstad, 2-1-1
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 2-1-0

Lindesberg:
1) Mattias Djuse, Solvalla, 7-3-3
2) Magnus Jakobsson, Färjestad, 7-2-1
3) Jorma Kontio, Solvalla, 6-9-7

Lycksele:
1) John Östman, Umåker, 3-3-1-2
2) Hanna Olofsson, Boden, 3-3-1-0
3) Sandra Eriksson, Boden, 3-0-1

Mantorp:
1) Claes Svensson, Vaggeryd, 20-9-6
2) Björn Goop, Färjestad, 18-8-6
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 16-12-19
Kvarvarande tävlingsdag: 12, 31

Oviken:
1) Peter Eriksson, Bollnäs, 3-1-2
2) Mikael Halvarsson, Östersund, 2-2-1
3) Arne Nilsen, Norge, 2-2-1

Romme:
1) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 26-28-34
2) Jorma Kontio, Solvalla, 21-23-13
3) Torbjörn Jansson, Solvalla, 18-7-7
Kvarvarande tävlingsdagar: 2, 10, 16, 22, 30

Rättvik:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 15-13-7
2) Ulf Ohlsson, Bergsåker, 14-6-9
3) Nicklas Westerholm, Romme, 8-3-3

Skellefteå:
1) Ove A Lindqvist, Umåker, 18-7-8
2) Leif Eriksson, Skellefteå, 10-7-9
3) Krister Söderholm, Umåker, 8-9-5

Solvalla:
1) Örjan Kihlström, Solvalla, 113-97-53
2) Jorma Kontio, Solvalla, 64-42-51
3) Björn Goop, Färjestad, 64-42-37
Kvarvarande tävlingsdagar: 2, 7, 9, 14, 16, 21, 26

Solänget:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 12-7-4
2) Micael Melander, Dannero, 7-3-8
3) John Östman, Umåker, 5-7-4

Umåker:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 20-14-9
2) Ove A Lindqvist, Umåker, 13-11-13
3) Jan Norberg, Umåker, 12-8-11
Kvarvarande tävlingsdag: 2, 12, 25

Vaggeryd:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 9-8-7
2) Stefan Söderkvist, Åby, 8-4-4
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 6-2-5

Visby:
1) Claes Sjöström, Solvalla, 20-16-8
2) Thomas Jonsson, Kalmar, 19-11-12
3) Petter Karlsson, Örebro, 12-14-11

Åby:
1) Peter Untersteiner, Halmstad, 55-42-30
2) Stefan Söderkvist, Åby, 29-25-36
3) Johan Untersteiner, Halmstad, 29-22-19
Kvarvarande tävlingsdagar: 1, 7, 15, 17, 22, 29

Åmål:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 11-6-7
2) Robert Bergh, Åby, 6-2-1
3) Carl Johan Jepson, Färjestad, 5-6-4

Årjäng:
1) Carl Johan Jepson, Färjestad, 14-11-14
2) Björn Goop, Färjestad, 12-9-4
3) Kristian Lindberg, Årjäng, 8-8-7

Örebro:
1) Magnus Jakobsson, Färjestad, 25-12-16
2) Björn Goop, Färjestad, 24-10-10
3) Jorma Kontio, Solvalla, 24-8-20
Kvarvarande tävlingsdag: 1, 23

Östersund:
1) Ulf Ohlsson, Solvalla, 17-14-11
2) Per Linderoth, Bergsåker, 17-12-5
3) Ove A Lindqvist, Umåker, 12-17-13
Kvarvarande tävlingsdag: 9, 20

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75

Tidigare tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Häst Distans/spår Rank Plac. Tid Odds
2017-02-22 2017-02-22 Solvalla-8 Sam Forget Sam Forget   [s 7] 2140/8 C 0 16.0 281
2017-02-22 2017-02-22 Solvalla-5 Julian Sand Julian Sand   [v 7] 1640/9 D 2 14.4 231
2017-02-14 2017-02-14 Bergsåker-6 Åse Åse   [s 7] 2160/4 B 0 30.0 53
2017-02-12 2017-02-12 Romme-1 Zakaria Zakaria   [v 4] 2140/3 C 3 17.9 134
2017-02-12 2017-02-12 Romme-10 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 6] 2140/13 A 0 16.7 129
2017-02-12 2017-02-12 Romme-7 Dicks Denja Dicks Denja   [s 6] 2160/12 B 6 16.0 95
2017-02-06 2017-02-06 Gävle-3 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 11] 2160/14 B 0 16.6 614
2017-02-03 2017-02-03 Romme-9 Julian Sand Julian Sand   [v 7] 2160/12 B 0 17.9g 240
2017-02-03 2017-02-03 Romme-7 W.S.Malte W.S.Malte   [v 8] 2160/5 C str
2017-01-26 2017-01-26 Gävle-7 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 5] 2140/11 C 4 15.7 137
2017-01-26 2017-01-26 Gävle-6 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 11] 2140/6 B 0 16.0 545
2017-01-26 2017-01-26 Gävle-3 Conny Rainbow Conny Rainbow   [v 4] 2160/7 D str
2017-01-20 2017-01-20 Romme-7 W.S.Malte W.S.Malte   [v 8] 1660/8 C 6 26.6 181
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-5 Conny Rainbow Conny Rainbow   [v 4] 2160/10 B 0
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-4 Gin T.Elegance Gin T.Elegance   [v 8] 2160/13 D 6 16.9 780
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-3 Rudolf Will Rudolf Will   [v 6] 2640/3 B 0 g 73
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-2 Julian Sand Julian Sand   [v 7] 1640/6 C 3 15.1 172
2017-01-18 2017-01-18 Gävle-1 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 5] 2160/9 C 1 16.7 582
2017-01-18 2017-01-18 Solvalla-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 6] 2140/2 B 1 18.0 42
2017-01-11 2017-01-11 Romme-3 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 5] 2160/13 D 7 18.9 840
2017-01-11 2017-01-11 Romme-1 Malör Malör   [v 5] 2140/4 D 0 g 522
2017-01-10 2017-01-10 Gävle-5 Idaho Sund Idaho Sund   [s 5] 2140/2 B 4 18.6g 56
2017-01-10 2017-01-10 Gävle-4 Quiet Please Quiet Please   [v 5] 2160/5 A 1 16.9 99
2017-01-10 2017-01-10 Gävle-3 W.S.Malte W.S.Malte   [v 8] 2140/1 C 5 28.6 68
2017-01-07 2017-01-07 Romme-12 Trollklackan Trollklackan   [s 8] 2160/6 C 7 30.6g 295
2017-01-07 2017-01-07 Romme-2 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 6] 2140/8 C str
2016-12-31 2016-12-31 Mantorp-11 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/6 B str
2016-12-30 2016-12-30 Romme-4 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 1660/12 C 4 33.0 102
2016-12-27 2016-12-27 Gävle-11 Fiorentina Fiorentina   [s 6] 2160/7 D 0 19.0g 166
2016-12-27 2016-12-27 Gävle-10 Fro Yo Man Fro Yo Man   [v 4] 2140/10 B str
2016-12-27 2016-12-27 Gävle-9 W.S.Malte W.S.Malte   [v 7] 2180/10 C 3 28.1 80
2016-12-27 2016-12-27 Gävle-5 Conny Rainbow Conny Rainbow   [v 3] 2140/1 D 2 18.5 53
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-7 Ayla S.R. Ayla S.R.   [s 5] 2160/13 A 8 37.3 40
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-6 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 5] 2160/8 A 4 17.1 26
2016-12-23 2016-12-23 Bollnäs-1 Smaragd Brodda Smaragd Brodda   [s 4] 2640/5 A 3 16.9 108
2016-12-17 2016-12-17 Gävle-7 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2160/11 A 6 16.2 55
2016-12-17 2016-12-17 Gävle-6 Euphoria Cake Euphoria Cake   [s 4] 2140/5 D 0 g 590
2016-12-17 2016-12-17 Gävle-5 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2640/5 C 7 32.5g 61
2016-12-17 2016-12-17 Gävle-1 Iti Tooma Iti Tooma   [s 4] 2140/2 D 6 19.6 169
2016-12-17 2016-12-17 Gävle-9 Mysloven Mysloven   [v 6] 1660/6 C 0 g 307
2016-12-17 2016-12-17 Gävle-8 Qatrine Gel Qatrine Gel   [s 6] 2640/11 D 2 16.7 609
2016-12-16 2016-12-16 Romme-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/1 B 1 14.5 48
2016-12-16 2016-12-16 Romme-3 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 1640/2 D 2 29.1 58
2016-12-14 2016-12-14 Solvalla-10 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/6 A 0 16.5 293
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-10 April Love April Love   [v 9] 2640/10 C str
2016-12-13 2016-12-13 Bollnäs-1 Fäbodjäntan Fäbodjäntan   [s 3] 2140/5 D 1 35.0 123
2016-12-11 2016-12-11 Bergsåker-6 Jo Sefin Jo Sefin   [s 4] 2160/4 C 5 32.2 298
2016-12-11 2016-12-11 Bergsåker-1 Tiram Tiram   [v 5] 1640/3 D 0 39.8g 812
2016-12-10 2016-12-10 Romme-6 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 5] 2160/8 A 3 16.7 85
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-6 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 1640/3 C 7 31.6g 306
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-5 Bon Courage Bon Courage   [s 5] 2140/7 D 0 16.9 482
2016-12-04 2016-12-04 Bollnäs-2 Conny Rainbow Conny Rainbow   [v 3] 2140/6 D 8 21.1 34
2016-12-02 2016-12-02 Romme-6 Heavy Infantry Heavy Infantry   [v 8] 1640/6 C 0 15.6 83
2016-12-02 2016-12-02 Romme-2 Fäbodjäntan Fäbodjäntan   [s 3] 2140/6 C 0 g 42
2016-12-02 2016-12-02 Romme-7 Julian Sand Julian Sand   [v 6] 2640/13 C 0 g 384
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-9 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/1 A str 44
2016-11-30 2016-11-30 Bergsåker-2 Åse Åse   [s 6] 1640/5 D 0 26.7 255
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-12 Persos Reco Persos Reco   [v 6] 2160/10 D str
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-8 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2160/15 A 0 16.3 151
2016-11-27 2016-11-27 Gävle-3 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2140/4 D 0 18.6g 615
2016-11-17 2016-11-17 Bollnäs-9 Sparkler Sparkler   [v 7] 2640/3 D 0 16.7 700
2016-11-15 2016-11-15 Gävle-9 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 5] 2160/9 A 1 18.5 24
2016-11-15 2016-11-15 Gävle-7 New Moon Face New Moon Face   [v 6] 1640/7 C 0 16.4 113
2016-11-15 2016-11-15 Gävle-6 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 2660/12 B 0 20.3 178
2016-11-15 2016-11-15 Gävle-5 Julian Sand Julian Sand   [v 6] 2140/4 C 0 g 32
2016-11-15 2016-11-15 Gävle-3 Topover Topover   [v 5] 1640/9 D 0 21.6 265
2016-11-15 2016-11-15 Gävle-1 Iris Tooma Iris Tooma   [s 4] 2140/7 A 3 19.1 25
2016-11-12 2016-11-12 Romme-6 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 2140/4 D 0 31.9 526
2016-11-12 2016-11-12 Romme-5 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2160/8 B 2 17.0 185
2016-11-10 2016-11-10 Gävle-9 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2140/6 C str
2016-11-09 2016-11-09 Solvalla-10 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/12 B str
2016-11-07 2016-11-07 Bollnäs-6 Leonora Christina Leonora Christina   [s 3] 2140/9 D 2 18.6 93
2016-11-07 2016-11-07 Bollnäs-3 Lilly S.R. Lilly S.R.   [s 6] 1640/7 D str
2016-11-07 2016-11-07 Bollnäs-2 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/8 B 0 49
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-9 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 5] 2160/4 C 1 16.1 30
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-8 Fille Jubb Fille Jubb   [v 9] 2140/5 B 0 g 40
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-6 Bambino Boy Bambino Boy   [v 10] 1640/5 D 0 16.8 303
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-4 Idaho Sund Idaho Sund   [s 4] 2640/4 B 0 g 48
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-3 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2160/10 B 3 30.6 74
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-2 Tibell Jubb Tibell Jubb   [s 4] 2140/1 C 0 g 39
2016-11-03 2016-11-03 Bollnäs-1 Mysloven Mysloven   [v 6] 1640/6 C 3 32.2 116
2016-11-01 2016-11-01 Romme-10 Dark Surprise Dark Surprise   [v 5] 2160/9 D str
2016-11-01 2016-11-01 Romme-8 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2160/5 C 0 19.8 112
2016-11-01 2016-11-01 Romme-2 Julian Sand Julian Sand   [v 6] 2140/7 D 3 17.1 243
2016-10-29 2016-10-29 Rättvik-4 Skybell Jubb Skybell Jubb   [s 4] 2140/2 D 0 25.2g 111
2016-10-29 2016-10-29 Rättvik-2 Spero Superesse Spero Superesse   [h 4] 2140/1 C 0 20.7 39
2016-10-29 2016-10-29 Rättvik-1 Make Me Young Make Me Young   [v 5] 2140/2 D 7 18.8 62
2016-10-29 2016-10-29 Rättvik-9 Pix Jubb Pix Jubb   [v 8] 2140/1 C 4 17.1 29
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-12 Fiorentina Fiorentina   [s 6] 1640/3 D 0 18.7g 298
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-11 B.W.Warlock B.W.Warlock   [v 6] 2160/15 D str
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-7 April Love April Love   [v 9] 2160/15 D 8 16.2 434
2016-10-27 2016-10-27 Gävle-1 Bus Å. Bus Å.   [s 3] 2140/2 D 0 23.1g 589
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-4 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 1640/3 B 3 15.2 18
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-2 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/2 B 1 17.7 35
2016-10-24 2016-10-24 Bollnäs-1 Idaho Sund Idaho Sund   [s 4] 2140/5 C 0 g 154
2016-10-20 2016-10-20 Gävle-9 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 5] 2140/9 D 6 16.4 137
2016-10-20 2016-10-20 Gävle-8 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2160/6 D 0 g 345
2016-10-19 2016-10-19 Bergsåker-9 Heavy Infantry Heavy Infantry   [v 8] 1640/9 D str
2016-10-16 2016-10-16 Bergsåker-3 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 1640/11 B 1 12.3 37
2016-10-14 2016-10-14 Romme-5 Luckyfly Athena Luckyfly Athena   [s 6] 2140/5 D 6 16.7g 458
2016-10-11 2016-10-11 Gävle-9 Turbo Svarten Turbo Svarten   [v 8] 2140/11 D 6 30.5 774
2016-10-11 2016-10-11 Gävle-8 Gill Jubb Gill Jubb   [s 7] 2160/15 C 7 16.9 340
2016-10-11 2016-10-11 Gävle-5 Iris Tooma Iris Tooma   [s 4] 2140/4 D 5 19.6 264
2016-10-11 2016-10-11 Gävle-3 Knaborgs Gnista Knaborgs Gnista   [s 5] 2160/12 D 0 16.3 728
2016-10-11 2016-10-11 Gävle-2 April Love April Love   [v 9] 2640/2 D 5 16.5 581
2016-10-11 2016-10-11 Gävle-10 Julian Sand Julian Sand   [v 6] 1640/5 C 2 15.5g 95
2016-10-08 2016-10-08 Bollnäs-10 B.W.Warlock B.W.Warlock   [v 6] 2160/15 C 5 18.8 281
2016-10-08 2016-10-08 Bollnäs-6 Sahara Sun Sahara Sun   [s 4] 2140/9 C 0 17.8g 300
2016-10-08 2016-10-08 Bollnäs-3 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2180/8 B 3 30.3 45
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-9 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2160/12 C 5 16.4 305
2016-10-07 2016-10-07 Rättvik-5 Tanya Gel Tanya Gel   [s 3] 2160/12 B 8 16.0 392
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-4 Åse Åse   [s 6] 1640/10 B 2 26.3 108
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-3 Heavy Infantry Heavy Infantry   [v 8] 1640/8 C 1 14.5 210
2016-10-06 2016-10-06 Bergsåker-1 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/15 A 1 15.0 89
2016-10-03 2016-10-03 Gävle-4 Turbo Svarten Turbo Svarten   [v 8] 2160/13 B 6 29.0 159
2016-10-03 2016-10-03 Gävle-3 Latasha Flanagan Latasha Flanagan   [s 5] 1640/12 C 0 16.0 520
2016-10-03 2016-10-03 Gävle-1 Champie Noa Bell Champie Noa Bell   [s 5] 2140/5 C 0 g 251
2016-10-03 2016-10-03 Gävle-9 Keltic's Angus Keltic's Angus   [v 9] 2140/13 D 0 16.4 247
2016-10-03 2016-10-03 Gävle-7 Croque Croque   [v 6] 2160/15 B 0 16.3 192
2016-10-03 2016-10-03 Gävle-5 Kensington Glide Kensington Glide   [v 6] 1640/6 B 2 16.7 177
2016-09-30 2016-09-30 Romme-6 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2140/7 D 3 14.3 139
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-10 Ouzo Ouzo   [v 8] 1640/7 D 7 15.7 379
2016-09-29 2016-09-29 Gävle-2 Take a Break Take a Break   [s 4] 2140/3 D 0 22.3g 232
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-10 Fast Friend Fast Friend   [h 7] 2140/1 C 7 17.1 171
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-8 Luckyfly Athena Luckyfly Athena   [s 6] 2160/13 D 3 16.9 739
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-4 Pinyata Gel Pinyata Gel   [s 7] 2160/10 A 0 16.4 341
2016-09-26 2016-09-26 Rättvik-1 Tiram Tiram   [v 5] 2160/10 D 0 40.3g 689
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-5 Heathcliff Heathcliff   [h 2] 1640/4 C 6 23.1g 386
2016-09-19 2016-09-19 Hagmyren-3 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2180/13 C 3 30.7g 824
2016-09-18 2016-09-18 Bollnäs-10 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2140/7 C 1 13.7 54
2016-09-18 2016-09-18 Bollnäs-6 Odessa Face Odessa Face   [s 5] 2140/9 C 1 16.4 53
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-4 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 2670/9 C 0 g 171
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-11 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2148/10 B 0 16.3 217
2016-09-17 2016-09-17 Solänget-7 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2148/9 D str
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-12 Youwon Youwon   [s 7] 1640/1 D 5 16.8 281
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-5 Åse Åse   [s 6] 2140/6 D 2 26.7 553
2016-09-15 2016-09-15 Gävle-1 Bus Å. Bus Å.   [s 3] 2140/1 D 4 17.9 281
2016-09-14 2016-09-14 Rättvik-8 Lilly S.R. Lilly S.R.   [s 6] 1660/6 C 3 29.0 436
2016-09-14 2016-09-14 Rättvik-4 Happy Ending Happy Ending   [v 5] 2140/10 D 0 16.8 492
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/13 D 0 14.3 190
2016-09-10 2016-09-10 Hagmyren-3 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 2660/13 C 7 15.5 275
2016-09-09 2016-09-09 Romme-7 Stina Steel Stina Steel   [s 4] 2640/3 D 8 17.1 482
2016-09-09 2016-09-09 Romme-6 Sahara Sun Sahara Sun   [s 4] 1640/1 C 0 g 146
2016-09-06 2016-09-06 Bollnäs-9 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2140/3 D 0 105
2016-08-26 2016-08-26 Bergsåker-9 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 1640/2 C 4 12.0g 73
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-8 Snowman Snowman   [v 7] 2140/5 C 4 14.4g 79
2016-08-23 2016-08-23 Bollnäs-5 Sahara Sun Sahara Sun   [s 4] 1640/2 B 3 15.4 340
2016-08-22 2016-08-22 Romme-9 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2640/11 C 0 g 286
2016-08-22 2016-08-22 Romme-8 Sölvbergs Knekten Sölvbergs Knekten   [v 9] 2160/11 D 0 29.5 501
2016-08-19 2016-08-19 Hagmyren-9 Tiram Tiram   [v 5] 1640/5 D 4 32.0 318
2016-08-19 2016-08-19 Hagmyren-5 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 1640/3 D 6 14.8 150
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-11 Odessa Face Odessa Face   [s 5] 2140/5 D 0 20.0g 60
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-9 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2640/8 C 1 16.0 76
2016-08-18 2016-08-18 Bergsåker-3 Miss Peroni Miss Peroni   [s 3] 2140/8 C 3 18.5 188
2016-08-16 2016-08-16 Romme-6 Lilly S.R. Lilly S.R.   [s 6] 2160/8 D 7 32.8 468
2016-08-16 2016-08-16 Romme-1 Stina Steel Stina Steel   [s 4] 2140/4 D 6 17.0 429
2016-08-13 2016-08-13 Hagmyren-8 Gill Jubb Gill Jubb   [s 7] 2140/8 D 4 17.4 170
2016-08-13 2016-08-13 Hagmyren-7 Broadwitj Broadwitj   [v 7] 2140/7 C 0 17.3 39
2016-08-13 2016-08-13 Hagmyren-6 Bone Machine Bone Machine   [v 5] 2140/2 C 1 15.5 18
2016-08-13 2016-08-13 Hagmyren-5 Trym Trym   [v 12] 2140/1 D 8 29.0 82
2016-08-13 2016-08-13 Hagmyren-4 Odessa Face Odessa Face   [s 5] 2140/11 C 1 18.1g 47
2016-08-13 2016-08-13 Hagmyren-2 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2160/10 A 5 32.3 55
2016-08-09 2016-08-09 Romme-2 Demolition Man Demolition Man   [v 6] 2140/8 D 0 22.1g 89
2016-08-09 2016-08-09 Romme-9 Lilly S.R. Lilly S.R.   [s 6] 2140/2 D 6 33.4 66
2016-08-09 2016-08-09 Romme-6 Stiernhööks Spirit Stiernhööks Spirit   [v 5] 2640/7 D 0 18.8g 203
2016-08-09 2016-08-09 Romme-5 Sunbop Sunbop   [s 4] 2140/3 B 0 20.3 133
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-12 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 1640/1 B 1 11.8 27
2016-08-06 2016-08-06 Rättvik-12 Turboture Turboture   [v 4] 2140/2 C 0 g 76
2016-08-06 2016-08-06 Rättvik-2 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 2140/14 C 0 20.1g 206
2016-08-02 2016-08-02 Hagmyren-9 Happy Ending Happy Ending   [v 5] 2140/3 C 4 18.5 142
2016-08-02 2016-08-02 Hagmyren-7 Captain Qbin Captain Qbin   [v 7] 1640/3 C 8 17.4 310
2016-08-02 2016-08-02 Hagmyren-5 Trönö Jänta Trönö Jänta   [s 7] 2140/3 D 0 g 250
2016-08-02 2016-08-02 Hagmyren-3 Carolina Palema Carolina Palema   [s 8] 2140/1 C 0 18.5 195
2016-08-02 2016-08-02 Hagmyren-1 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 2140/3 B 1 14.9 29
2016-08-01 2016-08-01 Rättvik-9 Snowman Snowman   [v 7] 1640/4 C 2 13.8 79
2016-08-01 2016-08-01 Rättvik-7 Eng Stegg Eng Stegg   [v 8] 2160/9 B 5 28.0 132
2016-08-01 2016-08-01 Rättvik-5 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2160/15 C 0 18.5g 310
2016-07-25 2016-07-25 Rättvik-7 Felicita Fayline Felicita Fayline   [s 4] 2140/2 D 0 19.0 528
2016-07-25 2016-07-25 Rättvik-1 Julia Fayline Julia Fayline   [s 6] 2160/9 B 0 g 137
2016-07-23 2016-07-23 Romme-5 Cause I Love You Cause I Love You   [s 3] 1640/11 B 0 g 30
2016-07-23 2016-07-23 Romme-2 Aventus Aventus   [v 5] 2160/10 C 0 21.5g 25
2016-07-23 2016-07-23 Romme-1 Holqloke Holqloke   [v 4] 2160/8 C 0 g 187
2016-07-23 2016-07-23 Hagmyren-8 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 2660/8 C 1 15.8 162
2016-07-23 2016-07-23 Hagmyren-5 Sigge S.R. Sigge S.R.   [v 6] 2140/4 C 1 32.3 157
2016-07-23 2016-07-23 Hagmyren-3 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2160/13 C 1 16.1 244
2016-07-23 2016-07-23 Romme-9 Ouzo Ouzo   [v 8] 2140/3 D 8 15.6 131
2016-07-23 2016-07-23 Romme-7 Luckyfly Athena Luckyfly Athena   [s 6] 2640/8 D 0 20.6 50
2016-07-20 2016-07-20 Eskilstuna-8 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/10 D 0 14.1g 284
2016-07-19 2016-07-19 Bollnäs-11 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2160/12 A 8 18.0 49
2016-07-19 2016-07-19 Bollnäs-4 Snowman Snowman   [v 7] 1640/1 D 0 13.8 82
2016-07-15 2016-07-15 Hagmyren-8 Simon Zoot Simon Zoot   [v 8] 2640/12 D 0 g 609
2016-07-15 2016-07-15 Hagmyren-7 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 2160/7 D 0 33.7 413
2016-07-11 2016-07-11 Rättvik-10 Juni Roadrunner Juni Roadrunner   [s 4] 2140/2 D 6 16.4 685
2016-07-11 2016-07-11 Rättvik-6 Digital Frame Digital Frame   [v 5] 2140/4 D 0 16.8 512
2016-07-11 2016-07-11 Rättvik-5 Fast Friend Fast Friend   [h 7] 2640/6 D 0 18.3 438
2016-07-11 2016-07-11 Rättvik-4 Troll Viktor Troll Viktor   [v 11] 1680/15 D 0 26.1 1064
2016-07-09 2016-07-09 Bollnäs-3 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 1640/7 D 0 15.1 373
2016-07-05 2016-07-05 Hagmyren-11 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 2140/12 C 0 293
2016-07-04 2016-07-04 Rättvik-10 Eminence Boko Eminence Boko   [v 5] 2160/11 B 6 19.0 178
2016-07-04 2016-07-04 Rättvik-7 Sahara Sun Sahara Sun   [s 4] 2160/10 A 1 15.8 266
2016-07-04 2016-07-04 Rättvik-1 Chan Cha Na Chan Cha Na   [v 6] 2160/10 B str
2016-06-28 2016-06-28 Gävle-8 Julle Juvel Julle Juvel   [v 5] 1640/7 A 7 14.1 202
2016-06-28 2016-06-28 Gävle-7 Speedy Goldina Speedy Goldina   [s 8] 1640/6 B 5 12.6g 30
2016-06-23 2016-06-23 Rättvik-9 Sir Henry P.Hill Sir Henry P.Hill   [h 3] 2140/2 C 0 g 45
2016-06-23 2016-06-23 Rättvik-6 Tilda Tabac Tilda Tabac   [s 8] 2660/5 C 0 g 229
2016-06-23 2016-06-23 Rättvik-5 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 1640/6 D 0 g 200
2016-06-22 2016-06-22 Bollnäs-5 Å.Widdock Å.Widdock   [v 11] 2160/10 B 0 215
2016-06-22 2016-06-22 Bollnäs-4 Stiernhööks Spirit Stiernhööks Spirit   [v 5] 2640/9 C 8 19.4 180
2016-06-22 2016-06-22 Bollnäs-2 Norrskens Lina Norrskens Lina   [s 5] 1660/9 D 1 30.2 167
2016-06-21 2016-06-21 Solvalla-4 Snowman Snowman   [v 7] 2640/8 C 5 15.3 172
2016-06-21 2016-06-21 Solvalla-3 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2140/2 D 0 15.1 1948
2016-06-19 2016-06-19 Eskilstuna-4 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/8 D 5 15.3 260
2016-06-19 2016-06-19 Eskilstuna-3 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/15 B 2 14.5 114
2016-06-17 2016-06-17 Gävle-12 Önas Janne Önas Janne   [v 5] 1640/1 D 0 g 143
2016-06-17 2016-06-17 Gävle-10 Celine K.S. Celine K.S.   [s 4] 2140/10 D 5 15.9 249
2016-06-17 2016-06-17 Gävle-9 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 3140/2 D 0 g 379
2016-06-17 2016-06-17 Gävle-1 Tina Frontline Tina Frontline   [s 4] 2140/10 D 3 18.1 526
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-10 Rydens Jasmin Rydens Jasmin   [s 7] 1640/9 C 0 16.8 170
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-8 Borga E.T. Borga E.T.   [s 7] 2660/3 D 0 18.8g 278
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-6 Trönö Jänta Trönö Jänta   [s 7] 2140/5 D 0 g 236
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-5 Fabulous Ås Fabulous Ås   [v 10] 2140/2 C 4 16.5 139
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-4 Gill Jubb Gill Jubb   [s 7] 2140/6 D 8 18.0g 151
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-2 Turboture Turboture   [v 4] 1640/4 A 1 16.6 20
2016-06-15 2016-06-15 Hagmyren-1 Trönö Faksen Trönö Faksen   [v 6] 2160/7 B 0 g 169
2016-06-10 2016-06-10 Romme-11 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2160/11 B 3 17.0 37
2016-06-10 2016-06-10 Romme-6 Snowman Snowman   [v 7] 1640/10 C 1 13.4 76
2016-06-09 2016-06-09 Bollnäs-7 Borga E.T. Borga E.T.   [s 7] 2140/4 D 0 17.2 1105
2016-06-07 2016-06-07 Rättvik-2 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 1640/12 B 2 13.0 111
2016-06-07 2016-06-07 Rättvik-8 Captain Qbin Captain Qbin   [v 7] 2160/7 C 2 15.7 375
2016-06-07 2016-06-07 Rättvik-4 Paolo de Lucia Paolo de Lucia   [v 7] 2660/7 C 8 16.3g 157
2016-06-04 2016-06-04 Gävle-6 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2160/12 C 7 17.0 493
2016-05-31 2016-05-31 Rättvik-9 Topover Topover   [v 5] 2140/1 D 0 90
2016-05-31 2016-05-31 Rättvik-8 Gill Jubb Gill Jubb   [s 7] 2140/14 D 7 17.3 574
2016-05-31 2016-05-31 Rättvik-7 Minikat Rivner Minikat Rivner   [v 10] 2140/3 C 0 17.2 72
2016-05-31 2016-05-31 Rättvik-6 Borga E.T. Borga E.T.   [s 7] 2140/1 D 0 g 232
2016-05-31 2016-05-31 Rättvik-4 Fast Friend Fast Friend   [h 7] 2140/9 A 3 16.7 34
2016-05-31 2016-05-31 Rättvik-1 Turboture Turboture   [v 4] 2140/5 B 1 16.8 95
2016-05-30 2016-05-30 Hagmyren-9 Captain Qbin Captain Qbin   [v 7] 1640/8 B 0 17.2g 184
2016-05-30 2016-05-30 Hagmyren-5 Simon Zoot Simon Zoot   [v 8] 2140/8 D str
2016-05-30 2016-05-30 Hagmyren-4 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 2140/4 C 0 g 162
2016-05-30 2016-05-30 Hagmyren-1 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 2160/6 C str
2016-05-24 2016-05-24 Romme-9 Lula Bermon Lula Bermon   [s 5] 2140/5 D 0 21.5 335
2016-05-24 2016-05-24 Romme-4 Cimberlee K. Cimberlee K.   [s 4] 2160/14 D 0 20.0 635
2016-05-20 2016-05-20 Romme-3 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 2180/15 A 5 32.1 276
2016-05-20 2016-05-20 Romme-2 Lucky Lino Lucky Lino   [v 7] 2140/9 C 0 23.2g 102
2016-05-18 2016-05-18 Solvalla-8 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 2140/9 D 0 g 630
2016-05-16 2016-05-16 Rättvik-9 Tinto One Tinto One   [v 4] 2140/6 D 7 16.4 102
2016-05-16 2016-05-16 Rättvik-7 Västerbo Shirley Västerbo Shirley   [s 6] 2140/3 C str
2016-05-16 2016-05-16 Rättvik-5 Guldskimra Guldskimra   [s 8] 1660/5 D 0 28.4 805
2016-05-16 2016-05-16 Rättvik-4 Ultra Lavec Ultra Lavec   [s 4] 2160/9 B 0 17.9 77
2016-05-09 2016-05-09 Lindesberg-2 Snowman Snowman   [v 7] 2140/10 C 4 14.7 169
2016-05-09 2016-05-09 Lindesberg-1 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 10] 2140/10 C 0 16.1 184
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-10 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 2140/1 D 7 14.7 69
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-9 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/13 B 7 16.0 35
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-8 Look Beauty Look Beauty   [s 7] 2140/13 B 3 15.2 42
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-7 Trönö Jänta Trönö Jänta   [s 7] 2140/2 D 0 g 69
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-6 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 2140/13 D 1 14.7 62
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-4 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2140/10 B 3 16.6 46
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-3 Trönö Faksen Trönö Faksen   [v 6] 1640/2 D 1 33.4 116
2016-05-08 2016-05-08 Gävle-2 Lula Bermon Lula Bermon   [s 5] 2140/9 B 3 87
2016-05-06 2016-05-06 Rättvik-2 Magica de Hex Magica de Hex   [s 4] 2140/7 D 0 g 349
2016-05-06 2016-05-06 Rättvik-9 Speedy Goldina Speedy Goldina   [s 8] 2140/5 C 1 14.8 473
2016-05-02 2016-05-02 Romme-8 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/8 C 5 15.6 111
2016-05-02 2016-05-02 Romme-6 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 2640/1 C 5 16.5 168
2016-04-28 2016-04-28 Gävle-10 Cimberlee K. Cimberlee K.   [s 4] 2140/6 D 8 18.8g 224
2016-04-24 2016-04-24 Rättvik-9 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/1 B 8 16.4 20
2016-04-24 2016-04-24 Rättvik-8 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 2140/10 D 3 16.4 53
2016-04-24 2016-04-24 Rättvik-7 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/12 B 4 17.0 32
2016-04-24 2016-04-24 Rättvik-5 Lula Bermon Lula Bermon   [s 5] 2140/15 A 3 18.5 37
2016-04-24 2016-04-24 Rättvik-2 Fine Fine   [s 8] 2140/13 C 5 18.0 390
2016-04-23 2016-04-23 Umeå-7 Vacqueyras Vacqueyras   [v 7] 2140/4 D 0 15.3g 602
2016-04-17 2016-04-17 Hagmyren-6 Cobbys Moonwalker Cobbys Moonwalker   [v 4] 2140/1 B 0 g 57
2016-04-17 2016-04-17 Hagmyren-4 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2140/7 D 0 19.5g 495
2016-04-15 2016-04-15 Gävle-9 Julian Sand Julian Sand   [v 6] 2640/15 D 0 g 149
2016-04-15 2016-04-15 Gävle-8 Lalle Young Lalle Young   [v 6] 2140/3 B 1 15.9 36
2016-04-15 2016-04-15 Gävle-3 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 1640/12 B 5 14.5 88
2016-04-12 2016-04-12 Bollnäs-10 Lucky Lino Lucky Lino   [v 7] 2160/4 B 0 18.1 347
2016-04-07 2016-04-07 Romme-10 Fine Fine   [s 8] 2140/2 D 0 17.6g 358
2016-04-05 2016-04-05 Gävle-7 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 2140/11 D 4 15.7 1142
2016-04-05 2016-04-05 Gävle-6 Å.Widdock Å.Widdock   [v 11] 1660/15 B 0 g 788
2016-03-31 2016-03-31 Hagmyren-5 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 4] 2140/5 B 0 g 90
2016-03-31 2016-03-31 Hagmyren-3 Milan Töll Milan Töll   [h 8] 2140/10 C 1 15.9 81
2016-03-30 2016-03-30 Bergsåker-6 Vacqueyras Vacqueyras   [v 7] 3140/9 C 5 16.6 34
2016-03-24 2016-03-24 Bollnäs-3 Snowman Snowman   [v 7] 2140/2 B 3 15.8 29
2016-03-21 2016-03-21 Bollnäs-9 Å.Widdock Å.Widdock   [v 11] 2160/8 B 0 34.4g 574
2016-03-21 2016-03-21 Bollnäs-8 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 10] 2180/15 A str
2016-03-21 2016-03-21 Bollnäs-6 The Last Crown The Last Crown   [s 5] 2140/5 B 1 18.6 34
2016-03-21 2016-03-21 Bollnäs-5 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 1640/8 D 3 17.5 46
2016-03-21 2016-03-21 Bollnäs-3 Magpie Magpie   [s 6] 1640/8 C 0 20.5g 76
2016-03-21 2016-03-21 Bollnäs-2 My Little Friend My Little Friend   [s 3] 2140/3 C 3 20.8 21
2016-03-20 2016-03-20 Hagmyren-5 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 1640/8 D 0
2016-03-20 2016-03-20 Hagmyren-3 Magpie Magpie   [s 6] 1640/8 C 0
2016-03-20 2016-03-20 Hagmyren-2 My Little Friend My Little Friend   [s 3] 2140/3 C 0
2016-03-20 2016-03-20 Hagmyren-9 Å.Widdock Å.Widdock   [v 11] 2160/8 A 0
2016-03-20 2016-03-20 Hagmyren-8 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 10] 2180/15 A 0
2016-03-20 2016-03-20 Hagmyren-6 The Last Crown The Last Crown   [s 5] 2140/5 B 0
2016-03-18 2016-03-18 Romme-11 Tom Trana Tom Trana   [v 6] 2140/5 D 0 24.0g 802
2016-03-18 2016-03-18 Romme-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/8 C 0 16.8g 490
2016-03-17 2016-03-17 Gävle-5 Önas Janne Önas Janne   [v 5] 2140/2 D str
2016-03-17 2016-03-17 Gävle-2 Fine Fine   [s 8] 2640/12 D 0 19.0g 863
2016-03-16 2016-03-16 Bergsåker-8 Sam Forget Sam Forget   [s 6] 2140/10 D str
2016-03-11 2016-03-11 Bollnäs-9 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 3140/8 D 6 528
2016-03-06 2016-03-06 Gävle-6 Broadwitj Broadwitj   [v 7] 2660/9 C 0 g 337
2016-03-06 2016-03-06 Gävle-5 Paolo de Lucia Paolo de Lucia   [v 7] 2140/1 B 0 g 559
2016-03-02 2016-03-02 Bollnäs-1 Lucky Lino Lucky Lino   [v 7] 2140/5 B 4 17.9 157
2016-02-29 2016-02-29 Gävle-10 Felicita Fayline Felicita Fayline   [s 4] 2160/12 A 0 27.5g 63
2016-02-29 2016-02-29 Gävle-6 Noblesse d'Inverne Noblesse d'Inverne   [s 6] 1640/3 C 5 15.4 58
2016-02-29 2016-02-29 Gävle-5 O.F.Perchpike O.F.Perchpike   [v 8] 2140/4 D 1 17.5 45
2016-02-29 2016-02-29 Gävle-2 Trollklackan Trollklackan   [s 7] 2180/11 A 7 32.0 186
2016-02-26 2016-02-26 Solvalla-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2160/14 C str
2016-02-22 2016-02-22 Gävle-4 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 10] 2160/9 A str
2016-02-20 2016-02-20 Bollnäs-9 Snowman Snowman   [v 7] 1640/7 A 0 14.3 154
2016-02-14 2016-02-14 Romme-9 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/7 B 3 15.9 166
2016-02-14 2016-02-14 Romme-6 Fine Fine   [s 8] 2160/8 C 0 19.6 303
2016-02-14 2016-02-14 Romme-4 Happy Ending Happy Ending   [v 5] 2140/9 C 0 20.3 164
2016-02-12 2016-02-12 Solvalla-4 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/7 C 0 18.5 92
2016-02-11 2016-02-11 Gävle-4 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 2680/12 C 8 19.6g 434
2016-02-05 2016-02-05 Solvalla-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2160/7 B 3 16.9 91
2016-02-03 2016-02-03 Solvalla-5 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 2140/10 B 4 15.6 130
2016-02-01 2016-02-01 Bollnäs-4 Bear Yankee Bear Yankee   [v 6] 2140/3 A 0 16.9 80
2016-02-01 2016-02-01 Bollnäs-3 Titus Rocket Titus Rocket   [v 8] 2140/9 B 5 16.7 189
2016-01-29 2016-01-29 Gävle-4 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 1640/12 D 7 18.7 591
2016-01-27 2016-01-27 Solvalla-8 Snowman Snowman   [v 7] 2640/4 C 0 16.4 71
2016-01-27 2016-01-27 Solvalla-5 Broadwitj Broadwitj   [v 7] 2140/10 C 0 g 457
2016-01-22 2016-01-22 Solvalla-5 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/6 C 0 17.0 146
2016-01-18 2016-01-18 Bollnäs-5 Fine Fine   [s 8] 2140/10 D 4 17.6 738
2016-01-18 2016-01-18 Bollnäs-2 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 2140/4 D 3 15.6 145
2016-01-16 2016-01-16 Gävle-11 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/4 C 0 18.3g 335
2016-01-13 2016-01-13 Solvalla-8 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 8] 1640/5 C 6 14.6 446
2016-01-13 2016-01-13 Solvalla-2 Snowman Snowman   [v 7] 2140/5 A 3 15.4 27
2016-01-12 2016-01-12 Romme-5 Happy Ending Happy Ending   [v 5] 2140/2 D 6 19.4 100
2016-01-12 2016-01-12 Romme-2 Broadwitj Broadwitj   [v 7] 2140/4 C 0 18.9g 61
2016-01-03 2016-01-03 Bollnäs-10 Lucky Lino Lucky Lino   [v 7] 2160/5 B 2 18.3 35
2016-01-03 2016-01-03 Bollnäs-6 Wille Sherona Wille Sherona   [v 8] 2140/4 C 6 169
2016-01-02 2016-01-02 Romme-8 Dicks Denja Dicks Denja   [s 5] 2140/2 C 5 15.9 300
2015-12-30 2015-12-30 Solvalla-9 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 7] 2140/1 6 14.0 483
2015-12-30 2015-12-30 Solvalla-2 Broadwitj Broadwitj   [v 6] 2140/11 0 g 358
2015-12-27 2015-12-27 Romme-5 Aventus Aventus   [v 4] 2140/12 0 20.7g 30
2015-12-18 2015-12-18 Solvalla-3 Snowman Snowman   [v 6] 1640/12 3 14.3 51
2015-12-07 2015-12-07 Gävle-9 Bear Yankee Bear Yankee   [v 5] 1640/7 7 17.3 39
2015-12-03 2015-12-03 Gävle-8 Dicks Denja Dicks Denja   [s 4] 1640/11 0 15.4 86
2015-12-02 2015-12-02 Solvalla-8 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 7] 2140/10 0 16.5 805
2015-11-25 2015-11-25 Bergsåker-8 Snowman Snowman   [v 6] 1640/9 1 13.6 38
2015-11-25 2015-11-25 Bergsåker-5 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 3] 2140/1 0 18.6g 107
2015-11-23 2015-11-23 Gävle-10 Broadwitj Broadwitj   [v 6] 2640/2 2 17.3 75
2015-11-19 2015-11-19 Romme-4 Dicks Denja Dicks Denja   [s 4] 2160/15 5 15.7 89
2015-11-12 2015-11-12 Gävle-9 Snowman Snowman   [v 6] 1640/1 3 13.5 21
2015-11-04 2015-11-04 Solvalla-6 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 7] 2140/5 4 14.4 178
2015-11-03 2015-11-03 Gävle-9 Pamela Bob Pamela Bob   [s 7] 1640/3 8 16.3g 35
2015-11-03 2015-11-03 Gävle-6 Cosa Nostra Cosa Nostra   [v 6] 2140/9 7 16.5 159
2015-11-02 2015-11-02 Rättvik-9 Lucky Lino Lucky Lino   [v 6] 2160/12 3 17.3 364
2015-11-02 2015-11-02 Rättvik-4 Dicks Denja Dicks Denja   [s 4] 2160/7 1 16.8 87
2015-11-01 2015-11-01 Bollnäs-12 Happy Ending Happy Ending   [v 4] 2140/11 8 17.2g 70
2015-11-01 2015-11-01 Bollnäs-11 Broadwitj Broadwitj   [v 6] 2140/12 8 15.9 368
2015-11-01 2015-11-01 Bollnäs-6 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 3] 2140/2 3 16.0 123
2015-10-27 2015-10-27 Gävle-8 Fonrouqe Zon Fonrouqe Zon   [v 5] 1640/4 8 16.5 44
2015-10-27 2015-10-27 Gävle-5 Cash Kid Gwen Cash Kid Gwen   [v 3] 2140/12 3 15.8 115
2015-10-26 2015-10-26 Rättvik-5 Bear Yankee Bear Yankee   [v 5] 2140/5 4 16.0 26
2015-10-14 2015-10-14 Solvalla-9 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 7] 2140/3 5 13.8 305
2015-10-13 2015-10-13 Gävle-2 Snowman Snowman   [v 6] 2640/6 1 16.3 22
2015-10-07 2015-10-07 Solvalla-1 Scoccans Finest Scoccans Finest   [s 3] 2140/10 5 15.6 2082
2015-10-03 2015-10-03 Gävle-10 Fine Fine   [s 7] 2140/13 4 17.4 176
2015-10-03 2015-10-03 Gävle-5 Bear Yankee Bear Yankee   [v 5] 1640/8 0 15.1g 375
2015-10-03 2015-10-03 Gävle-4 Cash Kid Gwen Cash Kid Gwen   [v 3] 2160/13 str
2015-10-03 2015-10-03 Gävle-3 Idoitwell Idoitwell   [h 3] 2140/3 7 17.2 127
2015-10-02 2015-10-02 Rättvik-10 Ouzo Ouzo   [v 7] 2160/13 5 18.1 129
2015-10-02 2015-10-02 Rättvik-7 Lisa C.D. Lisa C.D.   [s 7] 2140/6 0 17.7g 27
2015-10-02 2015-10-02 Rättvik-6 Dicks Denja Dicks Denja   [s 4] 2160/7 1 16.3 54
2015-10-01 2015-10-01 Bollnäs-11 Captain Qbin Captain Qbin   [v 6] 2140/5 1 16.3 145
2015-09-28 2015-09-28 Romme-9 Topover Topover   [v 4] 2160/9 8 17.5 418
2015-09-28 2015-09-28 Romme-3 Broslätts Rapide Broslätts Rapide   [v 9] 2140/6 0 13.8g 420
2015-09-24 2015-09-24 Hagmyren-4 Dicks Denja Dicks Denja   [s 4] 2140/3 2 16.2 83
2015-09-24 2015-09-24 Hagmyren-2 Kouros Broline Kouros Broline   [h 8] 1640/7 6 15.1 150
2015-09-24 2015-09-24 Hagmyren-8 Gustafs Patric Gustafs Patric   [v 10] 2140/8 0 g 365
2015-09-24 2015-09-24 Hagmyren-6 Jo Sefin Jo Sefin   [s 3] 1640/4 1 34.5 443



ATG (Aktiebolaget Trav och Galopp) är inte innehavare till Gratistravtips.se, utan förser oss enbart med data om aktuella startlistor, hästar, tränare och kuskar.
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med ATG. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör ATG.
Spelproblem? Ring Stödlinjen på 020-81 91 00 eller besök Stödlinjens hemsida: www.stodlinjen.se