Svenska Spel Stryktipset Europatipset Topptipset Powerplay Oddset Bomben Måltipset Bingo Poker Lotto Keno Triss Eurojackpot

Paw Mahony V75 tips och andra gratis travtips

Här hittar du V75 tips och andra gratis travtips för kommande lopp med kusken Paw Mahony. Samt statistik och resultat för senaste loppen som Paw Mahony har tävlat i.

Aktuella/kommande tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Häst Distans/spår Rank
2017-05-22 2017-05-22 Årjäng-5 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 6] 1640/4 D
2017-05-24 2017-05-24 Solvalla-10 Västerbo Whistler Västerbo Whistler   [h 3] 2140/11 D

Nyheter för travkusk Paw Mahony


Förra året slog kulltoppen Readly Express igenom när han utklassade motståndet i kriteriet. I oaks skrev Spoil Me in sig i historiebö..


Förra året slog kulltoppen Readly Express igenom när han utklassade motståndet i kriteriet.
I oaks skrev Spoil Me in sig i historieböckerna när hon skrällde till 32 gånger pengarna.
Vilka hästar bli utropstecken i år?
Kanske tar Readly Express högkapabla lillasyster Caddie Lisieux revansch för galoppmissarna i E3?
Fortsätter hårdingen Policy Of Truth på den inslagna vägen och krossar motståndet?
Första steget mot evig ära och berömmelse är måndagens uttagningar. Sex lopp i respektive avdelning körs och för att gå vidare till final gäller det att ta en av de två främsta placeringarna. Finalerna körs på Solvalla 25 september och där väntar två miljoner kronor på kriterievinnaren och 1,4 miljoner kronor på oaksvinnaren.

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travkriterium
2 640 meter autostart

1. Policy of Truth – Örjan Kihlström
2. Hochthereitis Sox – Kenneth Haugstad
3. Chocolate Gold – Erik Adielsson
4. Glenn Boko – Björn Goop
5. Pacific W.F. – Robert Bergh
6. M.T.Lancelot – Lutfi Kolgjini
7. Kung Edward – Johan Untersteiner
8. Sete – Jörgen Westholm
9. Antonio Trot – Ulf Ohlsson
10. Jaanus Tooma – Paw Mahony
11. Magic Gwin – Torbjörn Jansson
12. New Lexington – Conrad Lugauer
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travkriterium
2 640 meter autostart

1. Real Masterpiece – Ulf Eriksson
2. Charming Soldier – Petter Karlsson
3. Vidivici C.C. – Mattias Djuse
4. Rushmore Face – Lutfi Kolgjini
5. Mellby Empire – Per Lennartsson
6. M.T.Le Bron – Björn Goop
7. Urchin – Erik Adielsson
8. Grant Boko – Ulf Ohlsson
9. Rally Esset – Robert Bergh
10. Global Trust – Jorma Kontio
11. McSpirit – Christoffer Eriksson
12. Valley Brodde – Örjan Kihlström
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travkriterium
2 640 meter autostart
1. Dugur – Robert Bergh
2. Earn n'Burn – Örjan Kihlström
3. Gandhi Boko – Johan Untersteiner
4. Ragazzo da Sopra – Björn Goop
5. Basic Instinct – Christoffer Eriksson
6. Louie Brodde – Erik Adielsson
7. Social Network – Kevin Oscarsson
8. Guideline – Joakim Lövgren
9. Tottenham – Carl Johan Jepson
10. Rafiki Fri – Anna Isabelle Karlsson
11. Donatello Sisu – Stefan Söderkvist
12. Rajesh Face – Lutfi Kolgjini
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travkriterium
2 640 meter autostart

1. Coffie U.N.G. – Erik Adielsson
2. Davici – Henrik Svensson
3. Marvelous – Per Linderoth
4. Global Trustworthy – Jorma Kontio
5. Monark Newmen – Fredrik Persson
6. Detroit Rock Sisu – Tuomas Korvenoja
7. Arsenal – Christoffer Eriksson
8. Sobel Conway – Peter Untersteiner
9. On the Line – Björn Goop
10. Diffarn Am – Örjan Kihlström
11. Electric Light – Per Lennartsson
12. Super Nice – Torbjörn Jansson
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travkriterium
2 640 meter autostart

1. Bruno Bagheera – Jorma Kontio
2. Bucks to Burn – Örjan Kihlström
3. Tournado Dream – Robert Bergh
4. Autobahn – Thomas Uhrberg
5. Overtimeosåfin – Lars-Göran Söderberg
6. Mellby Ess – Ulf Ohlsson
7. Stepping Spaceboy – Stefan Söderkvist
8. Dream of Winner – Björn Goop
9. Gareth Boko – Per Lennartsson
10. Marciano – Lutfi Kolgjini
11. Upstream – Erik Adielsson
12. Global Touchdown – Torbjörn Jansson
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travkriterium
2 640 meter autostart

1. Algot Zonett – Robert Bergh
2. Pastore Bob – Torbjörn Jansson
3. Deimos Racing – Erik Adielsson
4. Albir – Johan Untersteiner
5. Paul the Apostle – Christoffer Eriksson C
6. Donners Am - Per Linderoth
7. Makethemark – Ulf Ohlsson
8. Maison Plage – Olle Alsén
9. Destiny Am – Örjan Kihlström
10. Perfect Dynamite – Kaj Widell
11. Havbergs Knight – Fredrik B Larsson
12. Mellby Emeralds – Björn Goop
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travoaks
2 140 meter autostart

1. Luck is Back - Stefan Söderkvist
2. Laura Vixi - Tuomas Korvenoja
3. Ditty Bopper - Kenneth Haugstad
4. Indirah Brook - Claes Sjöström
5. Mellby Elegant - Robert Bergh
6. Unreturned Love - Erik Adielsson
7. Dealwithakiss - Johan Untersteiner
8. Mulligan - Thomas Uhrberg
9. Gladys Boko - Joakim Lövgren
10. Flo Jo Keeper - Björn Goop
11. Undine - Örjan Kihlström
12. Gresille Boko - Ulf Ohlsson
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travoaks
2 140 meter autostart

1. Gwenda di Quattro - Christoffer Eriksson
2. Global Tootsie - Ulf Ohlsson
3. Fantasy River - Björn Goop
4. Dream on Honey - Kevin Oscarsson
5. Gorgeous Boko - Markku Nieminen
6. Bugatti Brick - Jorma Kontio
7. Gizah Boko - Johan Untersteiner
8. Firstlady Michelle - Peter Untersteiner
9. Violet Hill - Erik Adielsson
10. Verona Brodda - Per Nordström
11. Unchained Feelings - Örjan Kihlström
12. Vikens Blue Lagoon - Magnus Jakobsson
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travoaks
2 140 meter autostart

1. Daydream U.M. – Kevin Oscarsson
2. Genta – Björn Goop
3. Rio Rita Face – Ulf Ohlsson
4. Under the Counter – Oskar J Andersson
5. Unter Uns – Joakim Lövgren
6. Twinkle Laday – Peter Untersteiner
7. Pressure Regulated – Örjan Kihlström
8. Queen C.D. – Kaj Widell
9. Greece Boko – Robert Bergh
10. Uncertain Age – Christoffer Eriksson
11. M.T.Lara Croft – Carl Johan Jepson
12. Julia Pellini – Jorma Kontio
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travoaks
2 140 meter autostart

1. Rhyme Broline – Erik Adielsson
2. Geisha Boko – Jennifer Tillman
3. Exceptional Dream – Robert Bergh
4. D'Laina – Claes Sjöström
5. Unrestricted – Johan Untersteiner
6. Flight Plan – Ulf Ohlsson
7. Caddie Lisieux – Örjan Kihlström
8. Dilba Sisu – Mattias Djuse
9. New Flame – Jorma Kontio
10. Ginger Lynn – Kajsa Frick
11. Up in the Trees – Björn Goop
12. Duchess U.M. – Kevin Oscarsson
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travoaks
2 140 meter autostart

1. Pocket Rocket – Jorma Kontio
2. Golden Garbo – Björn Goop
3. Remember Rivner – Tony Wallin
4. Ultra Bright – Fredrik Persson
5. On Track Kangaroo – Kaj Widell
6. Mellby Exotic – Örjan Kihlström
7. Zahara Goj – Tobjörn Jansson
8. Gatelink – Per Lennartsson
9. Absolut Gehör – Erik Adielsson
10. Carlyn – Oskar J Andersson
11. Ready for Money – Troels Andersen
12. Darling Mearas – Stefan Persson
Förstapris: 100 000 kronor

Startlista
Uttagningslopp till Svenskt Travoaks
2 140 meter autostart
1. Nouvelle Avenue – Oskar J Andersson
2. Xperia Knick – Johan Untersteiner
3. Unstirred Drink – Erik Adielsson
4. Dear Friend – Robert Bergh
5. Under the Table – Kenneth Haugstad
6. Inga in Heaven – Ulf Ohlsson
7. Fortune Teller – Claes Sjöström
8. M.T.Lindsey – Daniel Olsson
9. Just Invincible – Jorma Kontio
10. Unique Juni – Örjan Kihlström
11. Devon Am – Ulf Eriksson
12. Mamasan – Björn Goop
Förstapris: 100 000 kronor

Kanal 75


Bakspår över kort distans spelade ingen roll för Petri Salmelas klasshäst. Körande Ulf Ohlsson tog det lugnt från start och han ..


Bakspår över kort distans spelade ingen roll för Petri Salmelas klasshäst. Körande Ulf Ohlsson tog det lugnt från start och han kunde sitta lugn i sulkyn även till slut. Från tredje par utvändigt rundade Makethemark enkelt konkurrenterna sista 700 meterna. Segern var hästens 13:e i 16:e starten.
- I torsdagsträningen var det lite si och så men i dag nästan visste han att han hade kommit till arbetsplatsen, sa Petri Salmela.
- Jag hoppas på revansch i finalen men det är hårda lopp och många fina hästar. Jag vet i alla fall nästan hundraprocentigt säkert att vår kommer att vara bättre om en och en halv vecka.

Enkelt för E3-vinnaren
Roger Walmanns högkapabla Caddie Lisieux galopperade, precis som i uttagningen till långa E3, bort sig i sitt uttagningslopp. Därmed var manegen krattad för vinnaren av långa E3, Tomas Malmqvists Uncertain Age.
- Vi hade läge för att köra till ledningen och när värsta konkurrenten galopperade i ett tidigt skede blev det relativt enkelt för min häst när hon fick bestämma tempot där framme, sa kusken Christoffer Eriksson, som även vann två av uttagningsloppen för hingstar och valacker. Först skrällde han rejält med Lutfi Kolgjini-tränade 50-oddsaren Marciano och därefter styrde han Tomas Malmqvist McSpirit först över mållinjen.

Donatello Sisu vass från spets
Admir Zucanovic-tränade hingsten Donatello Sisu imponerade när han i Stefan Söderkvists händer vann från ledningen och i stoklassen vanns övriga uttagningslopp av Björn Goops Flo Jo Keeper och Sten O Janssons Zahara Goj (Torbjörn Jansson). Finalerna körs i Örebro 20 augusti och där belönas vinnaran med en miljon kronor.

Startlista
E3-final hingstar/valacker
1 640 meter autostart

Häst (tränare)
1. McSpirit (Tomas Malmqvist)
2. Marciano (Lutfi Kolgjini)
3. Donatello Sisu (Admir Zukanovic)
4. Makethemark (Petri Salmela)
5. Fernandinho B.R. (Peter Untersteiner)
6. Pastore Bob (Stefan P Pettersson)
7. Rocket Face (Lutfi Kolgjini)
8. Social Network (Jim Oscarsson)
9. Electric Light (Per Lennartsson)
10. Iaanus Tooma (Paw Mahony)
11. Forever Peace (Ingvild Seljord)
12. Deimos Racing (Svante Båth)
Förstapris: 1 000 000 kronor

Startlista
E3-final ston
1 640 meter autostart
Häst (tränare)
1. Flo Jo Keeper (Björn Goop)
2. Zahara Goj (Sten O Jansson)
3. Unique Juni (Hans R Strömberg)
4. Fantasy River (Ola Samuelsson)
5. Greece Boko (Robert Bergh)
6. M.T.Lindsey (Peter I Eriksson)
7. Unstirred Drink (Svante Båth)
8. Unica Gio (Reijo Liljendahl)
9. Uncertain Age (Tomas Malmqvist)
10. Unter Uns (Joakim Lövgren)
11. Inga In Heaven (Fredrik Wallin)
12. Flicka River (Ola Samuelsson)
Förstapris: 1 000 000 kronor

Ola Johansson, Kanal 75


För Årjängtränaren Paw Mahony har 2016 varit en minst sagt bra år.Trots att halva säsongen återstår har stallet snar..


För Årjängtränaren Paw Mahony har 2016 varit en minst sagt bra år.
Trots att halva säsongen återstår har stallet snart kört in lika mycket pengar som under hela fjolåret. Man har redan vunnit fler lopp än 2015 och segerprocenten är, inför lördagens V75:a på hemmabanan, fantastiska 21.
- Det är som du säger, det snurrar på bra helt enkelt, säger en ändå ödmjuk Paw Mahony, som tror att framgångarna är ett resultat av kvalitet blandat med kontinuitet.
- Inte har vi gjort några drastiska förändringar på något sätt. Men vi har ett bättre material nu än tidigare och vi har fått träna på som vi velat under hela vintern utan några egentliga bakslag. Nu får vi betalt för det.
Stall Mahony selar ut två hästar inom V75-spelet och dessutom kör Paw Mahony den Johan Jonsson-tränade Ruby Frontline i avdelning två.
- Vi kommer till start med två riktigt fina hästar som jag håller väldigt högt.
Om vi börjar i kronologisk ordning. Royal Trophy från bakspår i V75-5?
- En häst som vi inte haft i träning särskilt länge. Han har vunnit två av sina fyra starter hos oss. Näst senast vann han över kortdistans från bakspår. Gången före det svek han rejält från ledningen. Så att han har bakspår nu ser jag inte nödvändigtvis som något negativt. Det kan till och med vara bra för honom. Kör dom lite där framme dessutom så tror jag att vi kan runda många på slutet.
Och Västerbo Realhigh i V75-6 då?
- Det är en riktig klasshäst, som var tvåa bakom Buzz Mearas vid samma tidpunkt i fjol. Han tål tuffare upplägg och är absolut en av dem som kan vinna detta lopp. Spår nio är ganska bra, mycket bättre än sex, sju eller åtta då han inte är så snabb ut. Det enda som oroar mig är att både ettan och tvåan, som jag har framför mig, också verkar vara ganska långsamma ut. Jag sitter ogärna som sjätte utvändigt i ett sådant här lopp.

"Så pass bra att vi kan vinna"
Västerbo Realhigh har ju verkligen kommit igång i år med fem segrar på elva starter?
- Njae, jag skulle inte säga att han tänt till på något sätt. Han har nog alltid varit så här bra men skillnaden är att han växt till sig. Att han med tiden har mognat.
Av dina två, vilken tror du mera på?
- Västerbo Realhigh anser jag mig alltid ha chans med. Det finns inte ett enda lopp där jag åker ut tillsammans med honom och känner ”här kan vi inte vinna”. Han är så pass bra i grunden att vi kan vinna på lördagen.
- Men Royal Trophy är inte golvad han heller. För fyra starter sedan slog han självaste On Hold. Däremot är Royal Trophy mera i behov av draghjälp än vad Västerbo Realhigh är.
Ändrar du i utrustningen nu när det nalkas V75?
- Royal Trophy går som han har gjort tidigare, alltså barfota fram och aliminiumskor bak. Jag testade barfota runt om i Örebro för tre starter sedan men då kändes han inte bra.
- Västerbo Realhigh har jag inte bestämt balansen på ännu. Jag kommer att göra ett jobb tillsammans med honom där vi testar aliminiumskor. Känns det bra så kör vi så i loppet. Annars blir det järnskor, som han brukar gå med. Men jag skulle gärna lätta honom lite, om det går.
Du kör även Ruby Frontline i V75-2.
- Jag har kört hästen flera gånger förut. Det är en ganska enkel märr som ryckt upp sig ordentligt på slutet. För ett halvår sen blev hon frånåkt varenda gång men nu är hon plötsligt med där framme. Hästen har verkligen utvecklats och är väldigt startsnabb. Jag kastar loss direkt och hoppas komma ner i banan från detta dåliga spår.
Kan Ruby Frontline vinna?
- Hade du frågat för sex månader sedan hade jag sagt att hästen inte ens hade på V75 att göra. Men går hon som hon gjorde i våras då hon vann två raka så kan hon ha viss chans. Men då ska det klaffa.

Victor Sundqvist, Kanal 75

Tidigare tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Häst Distans/spår Rank Plac. Tid Odds
2017-05-19 2017-05-19 Axevalla-10 Together W.F. Together W.F.   [s 5] 2140/1 D 0 g 109
2017-05-16 2017-05-16 Åmål-7 Baltic Breeze Baltic Breeze   [v 3] 2080/1 D 0 23.3 224
2017-05-16 2017-05-16 Åmål-2 Silent Laser Silent Laser   [v 8] 2480/8 C 0 34.6 397
2017-05-15 2017-05-15 Färjestad-11 Juicebox Juicebox   [v 5] 1640/1 C 6 18.2g 22
2017-05-15 2017-05-15 Färjestad-6 Reptilia Reptilia   [s 8] 2660/4 D 0 15.6 991
2017-05-08 2017-05-08 Mantorp-8 Mårten Marje Mårten Marje   [v 8] 1640/2 D str
2017-05-08 2017-05-08 Mantorp-3 Västerbo Whistler Västerbo Whistler   [h 3] 2140/5 B 5 16.6 248
2017-05-07 2017-05-07 Årjäng-5 Västerbo ChopChop Västerbo ChopChop   [v 4] 2140/1 D 4 18.2 27
2017-05-05 2017-05-05 Rättvik-8 Wy Fi Wy Fi   [h 9] 1640/4 D 1 12.6 1127
2017-05-05 2017-05-05 Rättvik-5 Valborg Marje Valborg Marje   [s 4] 2140/6 D 0 162
2017-05-05 2017-05-05 Rättvik-1 Turn to Win Turn to Win   [s 3] 2140/2 C 0 g 631
2017-05-04 2017-05-04 Lindesberg-9 Tem Thea Tem Thea   [s 3] 2140/1 D 0 g 179
2017-04-24 2017-04-24 Färjestad-1 Västerbo ChopChop Västerbo ChopChop   [v 4] 2140/12 B 4 19.3 279
2017-04-19 2017-04-19 Bjerke-7 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 4] 2100/11 C str
2017-04-12 2017-04-12 Solvalla-9 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 9] 1640/8 D 5 12.6 583
2017-04-12 2017-04-12 Solvalla-10 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 6] 2140/7 D 0 15.3 117
2017-04-10 2017-04-10 Årjäng-6 Västerbo ChopChop Västerbo ChopChop   [v 4] 2140/4 C 3 18.6 112
2017-04-10 2017-04-10 Årjäng-3 Bullsängs MånaLisa Bullsängs MånaLisa   [s 6] 2160/6 B 0 16.9g 63
2017-04-10 2017-04-10 Årjäng-1 Moonfighter Moonfighter   [v 5] 2140/5 C 0 g 280
2017-04-04 2017-04-04 Eskilstuna-5 Västerbo Whistler Västerbo Whistler   [h 3] 1640/7 B 3 15.2 228
2017-03-30 2017-03-30 Momarken-1 Silent Laser Silent Laser   [v 8] 2140/5 B 0 41
2017-03-29 2017-03-29 Solvalla-9 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 6] 2140/9 D str
2017-03-27 2017-03-27 Färjestad-11 Gigant Blue Gigant Blue   [v 9] 2180/7 D 0 17.1 447
2017-03-27 2017-03-27 Färjestad-4 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 9] 2140/4 C 4 13.6 42
2017-03-27 2017-03-27 Färjestad-2 Västerbo Whistler Västerbo Whistler   [h 3] 2140/5 C 5 17.1 340
2017-03-18 2017-03-18 Eskilstuna-10 Åhej Hornline Åhej Hornline   [s 9] 1640/10 C 6 16.0 223
2017-03-18 2017-03-18 Eskilstuna-9 Vectra Graphic Vectra Graphic   [s 4] 1640/7 D 0 25.8g 744
2017-03-18 2017-03-18 Eskilstuna-5 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 9] 2140/1 A 2 13.8 74
2017-03-13 2017-03-13 Färjestad-1 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 6] 2640/5 C 1 15.6 45
2017-03-13 2017-03-13 Mantorp-1 Västerbo Whistler Västerbo Whistler   [h 3] 2140/3 B 3 19.2 146
2017-03-13 2017-03-13 Färjestad-5 Glide Memory Glide Memory   [s 6] 2140/4 C 0 g 128
2017-03-13 2017-03-13 Färjestad-3 Estreet Zon Estreet Zon   [v 8] 2140/7 C 6 17.1 34
2017-03-06 2017-03-06 Färjestad-9 Mårten Marje Mårten Marje   [h 8] 2140/10 C 0 15.8 402
2017-03-06 2017-03-06 Färjestad-7 Moonfighter Moonfighter   [v 5] 2160/11 B 4 16.7 267
2017-02-28 2017-02-28 Bollnäs-3 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 6] 1640/1 B str
2017-02-27 2017-02-27 Färjestad-2 Fina Fanny Fina Fanny   [s 14] 2140/3 C 0 g 215
2017-02-24 2017-02-24 Romme-10 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 7] 2140/6 A 0 184
2017-02-24 2017-02-24 Romme-1 Västerbo Whistler Västerbo Whistler   [h 3] 2140/4 C 4 19.9 432
2017-02-22 2017-02-22 Bjerke-6 Silent Laser Silent Laser   [v 8] 2100/7 C 0 159
2017-02-07 2017-02-07 Axevalla-4 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 6] 2140/12 B 5 15.7 302
2017-02-01 2017-02-01 Bjerke-6 Silent Laser Silent Laser   [v 8] 2100/2 C 0 200
2017-01-30 2017-01-30 Färjestad-11 Bullsängs MånaLisa Bullsängs MånaLisa   [s 6] 2140/8 D str
2017-01-30 2017-01-30 Färjestad-5 Åhej Hornline Åhej Hornline   [s 9] 2660/15 C str
2017-01-30 2017-01-30 Färjestad-2 Florella Florella   [s 5] 2140/2 B str
2017-01-25 2017-01-25 Solvalla-10 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 9] 1640/2 A 5 14.7 51
2017-01-25 2017-01-25 Solvalla-8 Valborg Marje Valborg Marje   [s 4] 2140/6 D 0 165
2017-01-21 2017-01-21 Färjestad-3 Silent Laser Silent Laser   [v 8] 2660/6 D 0 16.8g 738
2017-01-15 2017-01-15 Norge-8 Västerbo ChopChop Västerbo ChopChop   [h 4] 2100/8 D 0 160
2017-01-10 2017-01-10 Axevalla-6 Teyla Teyla   [s 6] 2660/6 B 0 19.2g 289
2017-01-09 2017-01-09 Färjestad-10 Mårten Marje Mårten Marje   [h 8] 2180/13 A 2 16.0 27
2017-01-09 2017-01-09 Färjestad-9 Explosive Zon Explosive Zon   [v 8] 2140/4 D 6 15.5 117
2017-01-09 2017-01-09 Färjestad-6 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 4] 1640/12 D 0 16.7 247
2017-01-02 2017-01-02 Örebro-8 Estreet Zon Estreet Zon   [v 8] 2100/12 D 0 16.1 343
2017-01-02 2017-01-02 Örebro-6 Midnight Bråten Midnight Bråten   [v 10] 1609/7 B 0 15.2 401
2017-01-01 2017-01-01 Eskilstuna-6 Billy Jovalley Billy Jovalley   [v 8] 1640/9 D 4 16.0 710
2017-01-01 2017-01-01 Eskilstuna-4 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 9] 1640/9 A 1 14.1 61
2016-12-30 2016-12-30 Romme-10 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 2140/5 A 2 17.7 56
2016-12-30 2016-12-30 Romme-5 Omaha Hero Decoy* Omaha Hero Decoy*   [h 7] 2140/8 C 0 24.5 142
2016-12-30 2016-12-30 Romme-1 Dame Amok* Dame Amok*   [s 5] 2140/2 C 7 g 69
2016-12-29 2016-12-29 Färjestad-10 Cape Farewell Cape Farewell   [s 6] 2140/10 D 0 21.1 488
2016-12-29 2016-12-29 Färjestad-9 O.M.Dustin O.M.Dustin   [v 3] 2140/7 C str
2016-12-29 2016-12-29 Färjestad-2 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 3] 2160/12 D 8 17.2 301
2016-12-29 2016-12-29 Färjestad-1 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2140/11 B 0 17.6 270
2016-12-17 2016-12-17 Bjerke-9 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 2100/10 D 0 220
2016-12-17 2016-12-17 Bjerke-3 Silent Laser Silent Laser   [v 7] 2100/4 D 2 97
2016-12-15 2016-12-15 Åby-7 Photo Flyer Photo Flyer   [v 6] 2140/9 C 6 15.3 291
2016-12-15 2016-12-15 Åby-2 O.M.Dustin O.M.Dustin   [v 3] 2140/5 D 0 17.5g 545
2016-12-10 2016-12-10 Romme-8 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 2140/6 B str
2016-12-08 2016-12-08 Bjerke-5 Silent Laser Silent Laser   [v 7] 2100/2 D 0 1287
2016-11-29 2016-11-29 Jarlsberg-4 O.M.Dustin O.M.Dustin   [v 3] 2100/11 C 0 51
2016-11-28 2016-11-28 Färjestad-11 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2160/12 B str
2016-11-28 2016-11-28 Färjestad-6 Photo Flyer Photo Flyer   [v 6] 2140/5 C 6 15.5 26
2016-11-24 2016-11-24 Örebro-7 Blackward Blackward   [v 10] 2100/4 C 0 15.7 987
2016-11-24 2016-11-24 Örebro-4 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 3160/7 C 2 16.3 16
2016-11-22 2016-11-22 Momarken-6 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2140/5 A str
2016-11-21 2016-11-21 Färjestad-5 Reptilia Reptilia   [s 7] 2660/8 D 6 16.6 855
2016-11-15 2016-11-15 Momarken-3 Escaped* Escaped*   [s 5] 1640/3 C 0 169
2016-11-15 2016-11-15 Momarken-1 Yassas Yassas   [v 5] 2140/1 D 0 233
2016-11-13 2016-11-13 Axevalla-7 Finja H. Finja H.   [s 6] 2140/3 C 5 19.1 234
2016-11-13 2016-11-13 Axevalla-5 Red Go Red Over Red Go Red Over   [s 4] 2140/9 B 7 18.3 690
2016-11-13 2016-11-13 Axevalla-4 Photo Flyer Photo Flyer   [v 6] 2140/11 D 3 16.4 185
2016-11-13 2016-11-13 Axevalla-3 Melvin Z. Melvin Z.   [v 10] 1640/2 D 4 15.1 291
2016-11-13 2016-11-13 Axevalla-9 Furyk Furyk   [v 9] 2180/7 C str
2016-11-11 2016-11-11 Färjestad-11 Havannah Zon Havannah Zon   [s 4] 2140/4 B 6 18.8 37
2016-11-11 2016-11-11 Färjestad-9 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2640/2 C 0 225
2016-11-11 2016-11-11 Färjestad-2 Valborg Marje Valborg Marje   [s 3] 2140/10 D 1 19.6 60
2016-11-10 2016-11-10 Örebro-4 Sentry Holmsminde* Sentry Holmsminde*   [s 7] 2100/5 D 0 16.6 695
2016-11-10 2016-11-10 Örebro-3 Hallo Again* Hallo Again*   [v 6] 2100/5 D 6 15.5 490
2016-11-10 2016-11-10 Örebro-2 Bullsängs MånaLisa Bullsängs MånaLisa   [s 5] 2140/6 D 6 17.8 547
2016-11-09 2016-11-09 Åby-4 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 3140/2 C 1 15.6 113
2016-11-03 2016-11-03 Färjestad-3 Tyes Cliffton Tyes Cliffton   [v 4] 2140/2 C 2 16.7 71
2016-11-03 2016-11-03 Färjestad-1 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 4] 2140/4 D 0 g 97
2016-11-01 2016-11-01 Romme-2 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 2160/15 A 1 15.6 48
2016-10-29 2016-10-29 Färjestad-10 Furyk Furyk   [v 9] 2160/10 B str
2016-10-29 2016-10-29 Färjestad-4 My Star Bråten My Star Bråten   [s 7] 2140/2 D 0 g 612
2016-10-28 2016-10-28 Örebro-3 Havannah Zon Havannah Zon   [s 4] 2160/8 B 0 17.8 189
2016-10-27 2016-10-27 Färjestad-10 Daarom Well* Daarom Well*   [v 6] 2180/13 B 2 18.8 104
2016-10-27 2016-10-27 Färjestad-7 Impala Zon Impala Zon   [s 3] 2140/11 B 6 19.6 92
2016-10-27 2016-10-27 Färjestad-6 Cape Farewell Cape Farewell   [s 6] 2140/2 D 0 20.9 285
2016-10-27 2016-10-27 Färjestad-2 Photo Flyer Photo Flyer   [v 6] 2140/6 C str
2016-10-17 2016-10-17 Färjestad-5 Inchgower Level* Inchgower Level*   [v 7] 2140/2 D 2 14.3 206
2016-10-17 2016-10-17 Färjestad-4 Tyes Cliffton Tyes Cliffton   [v 4] 2140/10 C 1 17.1 95
2016-10-17 2016-10-17 Färjestad-2 Cape Farewell Cape Farewell   [s 6] 2140/6 B 3 18.1 173
2016-10-11 2016-10-11 Axevalla-11 Reptilia Reptilia   [s 7] 2180/13 B 4 16.3 510
2016-10-11 2016-10-11 Axevalla-2 Tyes Dennis Tyes Dennis   [v 3] 2140/5 D 0 17.0 614
2016-10-10 2016-10-10 Färjestad-11 Furyk Furyk   [v 9] 2180/14 B 3 15.6 181
2016-10-10 2016-10-10 Färjestad-8 I'm Ken* I'm Ken*   [v 9] 1640/7 D 0 13.7 685
2016-10-04 2016-10-04 Romme-1 Minnestads el Paso Minnestads el Paso   [h 3] 2640/4 D 0 17.4 46
2016-10-02 2016-10-02 Årjäng-3 C.C.Sina C.C.Sina   [s 5] 1640/11 C str
2016-10-02 2016-10-02 Årjäng-11 Daarom Well* Daarom Well*   [v 6] 2180/14 B 4 17.2 305
2016-10-02 2016-10-02 Årjäng-10 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2140/4 D str
2016-10-02 2016-10-02 Årjäng-6 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2140/4 C 4 16.0 386
2016-09-26 2016-09-26 Mantorp-8 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2160/10 B 5 14.8 92
2016-09-22 2016-09-22 Åmål-6 Tyes Dennis Tyes Dennis   [v 3] 2080/3 C 3 19.5 79
2016-09-22 2016-09-22 Åmål-4 Reptilia Reptilia   [s 7] 2480/11 B 5 16.7 280
2016-09-22 2016-09-22 Åmål-3 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 1680/11 D 4 14.6 299
2016-09-22 2016-09-22 Åmål-2 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2080/7 B 2 17.0 156
2016-09-18 2016-09-18 Årjäng-8 O.M.Dustin O.M.Dustin   [v 3] 2140/7 C 6 16.7 435
2016-09-18 2016-09-18 Årjäng-7 Keeper's Dream Keeper's Dream   [s 4] 1640/2 C 3 16.6 35
2016-09-18 2016-09-18 Årjäng-5 America America   [s 6] 2160/5 A 0 g 90
2016-09-18 2016-09-18 Årjäng-3 Troll Järven N.O.* Troll Järven N.O.*   [h 7] 2140/9 C 6 27.3g 270
2016-09-15 2016-09-15 Åby-5 Absolut Bäst Absolut Bäst   [v 9] 1640/1 D 5 11.3 542
2016-09-14 2016-09-14 Solvalla-2 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2160/8 C 4 14.0 177
2016-09-12 2016-09-12 Solvalla-3 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2640/10 C 0 15.9g 677
2016-09-06 2016-09-06 Årjäng-2 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2140/3 C 5 16.6 48
2016-09-06 2016-09-06 Årjäng-10 Dame Amok* Dame Amok*   [s 5] 1640/7 C 0 g 220
2016-09-06 2016-09-06 Årjäng-7 Tyes Cliffton Tyes Cliffton   [v 4] 2140/1 D 5 16.8 404
2016-09-06 2016-09-06 Årjäng-4 Orangeri Orangeri   [s 4] 2140/11 D 0 18.3 958
2016-09-05 2016-09-05 Färjestad-10 Juicebox Juicebox   [v 4] 2160/8 A 4 16.3 85
2016-08-25 2016-08-25 Åmål-10 Forza Zizou Forza Zizou   [v 10] 2100/9 B 4 16.6 27
2016-08-25 2016-08-25 Åmål-8 Carolus Bell Carolus Bell   [v 9] 2480/3 D 0 g 291
2016-08-25 2016-08-25 Åmål-3 Rapanoe Bell Rapanoe Bell   [s 5] 2080/5 C 7 17.6g 78
2016-08-25 2016-08-25 Åmål-2 Orlando Laser Orlando Laser   [v 10] 1680/4 B 4 14.8 60
2016-08-22 2016-08-22 Romme-4 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 2140/1 C 0 16.0 66
2016-08-21 2016-08-21 Årjäng-11 Keeper's Dream Keeper's Dream   [s 4] 2140/1 D 3 17.1 179
2016-08-21 2016-08-21 Årjäng-10 Teyla Teyla   [s 5] 2140/7 D 6 13.4 712
2016-08-21 2016-08-21 Årjäng-1 Ligornita Ligornita   [s 4] 2140/4 D 5 21.1g 464
2016-08-20 2016-08-20 Örebro-10 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 1609/10 C 6 12.7 605
2016-08-19 2016-08-19 Örebro-12 Minnestads el Paso Minnestads el Paso   [h 3] 2160/12 B str
2016-08-14 2016-08-14 Åmål-7 Midnight Bråten Midnight Bråten   [v 9] 1680/5 D 3 12.6 609
2016-08-14 2016-08-14 Åmål-6 Bourbon B.M.W. Bourbon B.M.W.   [v 5] 2080/7 C 0 g 94
2016-08-14 2016-08-14 Åmål-4 Forza Zizou Forza Zizou   [v 10] 2500/13 B 5 16.4 671
2016-08-14 2016-08-14 Åmål-3 Glide Memory Glide Memory   [s 5] 2080/5 D 0 g 576
2016-08-11 2016-08-11 Örebro-3 Magic Bråten Magic Bråten   [v 3] 2140/9 B 0 g 215
2016-08-09 2016-08-09 Årjäng-8 Trader Mon Trader Mon   [v 8] 2140/4 D str
2016-08-09 2016-08-09 Årjäng-7 Ersa Victor Ersa Victor   [v 6] 2160/15 D 0 32.3 631
2016-08-09 2016-08-09 Årjäng-6 Superzin Superzin   [v 6] 2140/10 D 0 201
2016-08-09 2016-08-09 Årjäng-5 Enjoy the Life Enjoy the Life   [h 4] 2140/11 C str
2016-08-09 2016-08-09 Årjäng-3 Neverendingdream Neverendingdream   [v 5] 1640/1 C 0 15.0g 106
2016-08-08 2016-08-08 Gävle-6 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 1640/5 B 2 12.3 96
2016-08-01 2016-08-01 Rättvik-5 Minnestads el Paso Minnestads el Paso   [h 3] 2160/7 B 1 16.8 28
2016-07-31 2016-07-31 Åmål-9 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2480/1 D 0 g 441
2016-07-31 2016-07-31 Åmål-8 Estreet Zon Estreet Zon   [v 7] 1680/4 B 2 14.5 24
2016-07-31 2016-07-31 Åmål-6 Troll Järven N.O.* Troll Järven N.O.*   [h 7] 2480/10 B str
2016-07-31 2016-07-31 Åmål-4 Sir Armani Sir Armani   [v 7] 2480/8 B 0 20.3 440
2016-07-31 2016-07-31 Åmål-3 O.M.Dustin O.M.Dustin   [v 3] 2080/7 C 0 18.9g 497
2016-07-31 2016-07-31 Åmål-1 Orangeri Orangeri   [s 4] 1680/9 D 5 17.0 430
2016-07-30 2016-07-30 Bollnäs-9 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2140/6 B 4 14.4 114
2016-07-25 2016-07-25 Årjäng-7 Photo Flyer Photo Flyer   [v 6] 2140/7 C 2 15.0 66
2016-07-25 2016-07-25 Årjäng-4 Rex Brodde Rex Brodde   [v 6] 2660/10 C 0 19.6 441
2016-07-25 2016-07-25 Årjäng-3 Fina Fanny Fina Fanny   [s 13] 2160/5 B 2 31.9 49
2016-07-25 2016-07-25 Årjäng-2 Superzin Superzin   [v 6] 2140/3 D 0 20.6 243
2016-07-25 2016-07-25 Årjäng-10 Estreet Zon Estreet Zon   [v 7] 2140/4 C 1 14.5 62
2016-07-23 2016-07-23 Axevalla-12 Vincent* Vincent*   [v 5] 2140/4 C 0 15.5 509
2016-07-23 2016-07-23 Axevalla-4 Bourbon B.M.W. Bourbon B.M.W.   [v 5] 2140/9 D 0 16.4 430
2016-07-23 2016-07-23 Axevalla-2 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 1640/4 A 6 12.7 130
2016-07-17 2016-07-17 Årjäng-11 Chi Non Salta Chi Non Salta   [s 7] 2180/13 C 6 16.6 360
2016-07-17 2016-07-17 Årjäng-7 Höstbo Fredrik Höstbo Fredrik   [v 14] 2160/7 D 5 24.6 273
2016-07-17 2016-07-17 Årjäng-2 Magic Bråten Magic Bråten   [v 3] 2140/7 C 0 g 378
2016-07-16 2016-07-16 Årjäng-10 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2640/9 C 6 14.0 94
2016-07-16 2016-07-16 Årjäng-9 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 2140/10 B 0 13.6 353
2016-07-16 2016-07-16 Årjäng-6 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 6] 1640/8 B 0 14.0 614
2016-07-16 2016-07-16 Årjäng-4 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2140/4 D 0 16.5g 94
2016-07-14 2016-07-14 Örebro-3 Bourbon B.M.W. Bourbon B.M.W.   [v 5] 2100/6 D 0 16.5g 129
2016-07-14 2016-07-14 Örebro-12 Rex Brodde Rex Brodde   [v 6] 2140/7 D 8 17.5 393
2016-07-14 2016-07-14 Örebro-8 Carlos Milo Carlos Milo   [h 4] 2100/6 D 0 14.1 592
2016-07-11 2016-07-11 Rättvik-8 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/12 A 4 16.0 64
2016-07-08 2016-07-08 Arvika-11 Hallo Again* Hallo Again*   [v 6] 2100/7 C 6 16.0 198
2016-07-08 2016-07-08 Arvika-7 Kong Henry Kong Henry   [v 5] 2500/1 D 5 29.5 237
2016-07-08 2016-07-08 Arvika-4 Increase Broline Increase Broline   [v 11] 2120/11 B 0 16.8 458
2016-07-08 2016-07-08 Arvika-2 Magic Bråten Magic Bråten   [v 3] 1700/5 C 5 19.1g 143
2016-07-07 2016-07-07 Årjäng-8 Twentyone Twentyone   [v 8] 2140/10 D 0 18.6 91
2016-07-07 2016-07-07 Årjäng-4 Estreet Zon Estreet Zon   [v 7] 2140/12 A 0 g 76
2016-07-06 2016-07-06 Lindesberg-5 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 3] 1640/2 D 0 15.3 406
2016-07-06 2016-07-06 Lindesberg-1 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2140/5 C 1 17.6 397
2016-07-03 2016-07-03 Axevalla-6 From All Over From All Over   [s 7] 2140/10 D 0 20.2 1190
2016-07-03 2016-07-03 Axevalla-3 Enjoy the Life Enjoy the Life   [h 4] 2140/4 B 3 17.4 73
2016-07-03 2016-07-03 Axevalla-1 Bourbon B.M.W. Bourbon B.M.W.   [v 5] 2140/10 B 1 19.0 32
2016-06-30 2016-06-30 Åmål-1 Fina Fanny Fina Fanny   [s 13] 2080/4 C 5 31.6 53
2016-06-26 2016-06-26 Arvika-3 Matilda Majo Matilda Majo   [s 9] 2100/12 D 5 18.0 499
2016-06-26 2016-06-26 Arvika-1 Ior Tooma Ior Tooma   [v 4] 2100/7 C 7 20.3 43
2016-06-26 2016-06-26 Arvika-9 Red Go Red Over Red Go Red Over   [s 4] 2100/10 D 5 19.0 398
2016-06-26 2016-06-26 Arvika-4 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2100/10 B 2 15.3 34
2016-06-25 2016-06-25 Lindesberg-10 Nattens Fyrste* Nattens Fyrste*   [v 5] 2140/2 A 1 28.4 27
2016-06-25 2016-06-25 Lindesberg-3 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 1640/12 A 1 13.4 70
2016-06-24 2016-06-24 Årjäng-9 Miss Conway Miss Conway   [s 5] 2140/1 B 0 17.4 52
2016-06-24 2016-06-24 Årjäng-6 Sir Armani Sir Armani   [v 7] 2140/11 B 8 15.3 217
2016-06-24 2016-06-24 Årjäng-3 Twentyone Twentyone   [v 8] 2140/4 D 6 16.5 132
2016-06-22 2016-06-22 Åmål-7 Carlos Milo Carlos Milo   [h 4] 2080/6 D 4 14.7 325
2016-06-22 2016-06-22 Åmål-6 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 3] 2080/3 D 5 15.3 244
2016-06-22 2016-06-22 Åmål-4 Rapanoe Bell Rapanoe Bell   [s 5] 1680/7 D str
2016-06-20 2016-06-20 Bergsåker-10 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/5 C 4 13.2 106
2016-06-19 2016-06-19 Axevalla-9 Enjoy the Life Enjoy the Life   [h 4] 2140/4 C 4 17.4 66
2016-06-19 2016-06-19 Axevalla-8 Melvin Z. Melvin Z.   [v 10] 2140/10 C 6 15.2 601
2016-06-17 2016-06-17 Arvika-3 Fina Fanny Fina Fanny   [s 13] 2100/2 C 2 31.9 65
2016-06-17 2016-06-17 Arvika-1 Bourbon B.M.W. Bourbon B.M.W.   [v 5] 2100/3 A 1 18.3 28
2016-06-17 2016-06-17 Arvika-8 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 6] 1700/6 A 2 14.9 24
2016-06-17 2016-06-17 Arvika-5 Lovisa Trot Lovisa Trot   [s 6] 2100/2 D 0 18.6g 212
2016-06-17 2016-06-17 Arvika-4 Rex Brodde Rex Brodde   [v 6] 2100/2 C 5 18.0 168
2016-06-16 2016-06-16 Örebro-8 Yassas Yassas   [v 5] 2100/1 D str
2016-06-16 2016-06-16 Örebro-5 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 2660/8 A 0 16.7 26
2016-06-16 2016-06-16 Örebro-1 Lightning Star Lightning Star   [s 3] 2140/10 C 0 g 402
2016-06-15 2016-06-15 Vaggeryd-7 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 4] 2140/4 D 0 14.7 393
2016-06-13 2016-06-13 Färjestad-9 Estreet Zon Estreet Zon   [v 7] 2140/5 D 3 15.3 476
2016-06-13 2016-06-13 Färjestad-5 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 3] 2140/7 D 0 18.8g 345
2016-06-11 2016-06-11 Bjerke-7 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2100/1 D 0 480
2016-06-11 2016-06-11 Bjerke-5 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2100/2 A 2 18
2016-06-10 2016-06-10 Romme-1 Avoir la Fois Avoir la Fois   [s 3] 2140/2 D 7 19.6 167
2016-06-03 2016-06-03 Romme-2 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/5 C 2 15.2 40
2016-05-30 2016-05-30 Färjestad-6 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 4] 2140/12 B 3 15.0g 301
2016-05-27 2016-05-27 Åmål-4 Avoir la Fois Avoir la Fois   [s 3] 2080/3 D str
2016-05-27 2016-05-27 Åmål-2 Moonfighter Moonfighter   [v 4] 2080/6 D 0 g 153
2016-05-27 2016-05-27 Åmål-1 Fina Fanny Fina Fanny   [s 13] 2120/8 B 3 33.8 125
2016-05-27 2016-05-27 Åmål-10 Lemoman Lemoman   [v 11] 2100/7 C 2 17.0 51
2016-05-27 2016-05-27 Åmål-9 Carlos Milo Carlos Milo   [h 4] 1680/6 B 3 14.8 72
2016-05-27 2016-05-27 Åmål-8 Blackward Blackward   [v 10] 2080/4 B 0 15.8g 388
2016-05-26 2016-05-26 Örebro-1 Millie Bråten Millie Bråten   [s 3] 2140/4 C 0 g 332
2016-05-23 2016-05-23 Färjestad-8 Cape Farewell Cape Farewell   [s 6] 2140/7 D 5 16.8 254
2016-05-23 2016-05-23 Färjestad-5 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 2140/1 C 1 12.9 153
2016-05-23 2016-05-23 Färjestad-2 Reptilia Reptilia   [s 7] 2140/1 C 5 15.3 190
2016-05-23 2016-05-23 Färjestad-1 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 6] 1640/12 B 1 13.6 100
2016-05-18 2016-05-18 Solvalla-10 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2140/6 D 0 13.6 862
2016-05-18 2016-05-18 Solvalla-2 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 3] 2140/7 C 8 15.5 170
2016-05-17 2016-05-17 Axevalla-5 Melvin Z. Melvin Z.   [v 10] 2140/8 D 6 14.9 675
2016-05-17 2016-05-17 Axevalla-1 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 3] 2140/3 D 0 g 200
2016-05-14 2016-05-14 Åby-4 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/8 B 3 14.4 262
2016-05-12 2016-05-12 Åby-9 Neverendingdream Neverendingdream   [v 5] 2140/2 B 0 18.0g 67
2016-05-10 2016-05-10 Axevalla-7 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 3] 2140/12 D 8 16.5 250
2016-05-10 2016-05-10 Axevalla-6 Reptilia Reptilia   [s 7] 2160/10 B 0 15.0 276
2016-05-09 2016-05-09 Färjestad-8 Miss Conway Miss Conway   [s 5] 2140/2 B 0 g 113
2016-05-09 2016-05-09 Färjestad-5 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 3] 2160/8 C 3 16.3 45
2016-05-09 2016-05-09 Färjestad-4 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 6] 1640/2 D 1 14.5 318
2016-05-09 2016-05-09 Färjestad-3 Blackward Blackward   [v 10] 2160/11 C 5 14.5 561
2016-05-06 2016-05-06 Rättvik-9 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 2140/6 B 6 15.4 103
2016-05-05 2016-05-05 Färjestad-10 McAdams Eye McAdams Eye   [s 7] 2140/1 C 6 17.3 281
2016-05-05 2016-05-05 Färjestad-3 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2140/9 C 0 g 104
2016-05-05 2016-05-05 Färjestad-2 Tyes Cliffton Tyes Cliffton   [v 4] 2140/1 D 0 g 192
2016-05-02 2016-05-02 Årjäng-4 Yassas Yassas   [v 5] 2140/3 D 0 g 71
2016-05-02 2016-05-02 Romme-4 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2160/10 A 1 15.2 84
2016-05-01 2016-05-01 Vaggeryd-10 Royal Trophy* Royal Trophy*   [h 8] 2140/12 C 0 g 338
2016-05-01 2016-05-01 Vaggeryd-7 Nelli Memory Nelli Memory   [s 8] 1640/4 D 4 14.9 326
2016-05-01 2016-05-01 Vaggeryd-1 Red Go Red Over Red Go Red Over   [s 4] 2140/1 D 6 20.9 165
2016-04-29 2016-04-29 Rättvik-4 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2140/4 A 1 14.8 16
2016-04-28 2016-04-28 Åmål-6 Tyes Cliffton Tyes Cliffton   [v 4] 2080/12 C 4 20.2 163
2016-04-28 2016-04-28 Åmål-9 Miss Conway Miss Conway   [s 5] 2120/9 A 0 17.2g 159
2016-04-28 2016-04-28 Åmål-8 Fina Fanny Fina Fanny   [s 13] 2100/10 A 4 33.1 48
2016-04-25 2016-04-25 Färjestad-11 Estreet Zon Estreet Zon   [v 7] 2140/6 D 2 15.4 102
2016-04-25 2016-04-25 Färjestad-8 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 1640/11 C 3 12.9 206
2016-04-24 2016-04-24 Årjäng-3 Mellby Turbo Mellby Turbo   [v 10] 2160/7 D 0 15.9 240
2016-04-23 2016-04-23 Örebro-4 America America   [s 6] 2100/1 D 0 17.5g 118
2016-04-19 2016-04-19 Färjestad-4 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2140/5 C 7 14.3 363
2016-04-19 2016-04-19 Färjestad-3 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 1640/4 A 1 11.8 25
2016-04-19 2016-04-19 Färjestad-2 Blackward Blackward   [v 10] 2140/10 D 7 15.4 887
2016-04-19 2016-04-19 Färjestad-1 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 4] 2160/9 A str
2016-04-18 2016-04-18 Axevalla-5 Reptilia Reptilia   [s 7] 2140/6 C 5 16.6 179
2016-04-14 2016-04-14 Åby-3 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2160/9 B 4 15.1 104
2016-04-12 2016-04-12 Årjäng-8 Millie Jovalley Millie Jovalley   [s 7] 2140/3 B 0 g 51
2016-04-12 2016-04-12 Årjäng-2 Loke so Lovely Loke so Lovely   [s 8] 2140/15 C str
2016-04-09 2016-04-09 Axevalla-3 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2660/10 B 5 15.5 43
2016-04-04 2016-04-04 Mantorp-7 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 1640/3 C 3 13.3 206
2016-04-03 2016-04-03 Färjestad-10 Reptilia Reptilia   [s 7] 2140/7 C 6 14.4 641
2016-03-30 2016-03-30 Årjäng-6 Millie Jovalley Millie Jovalley   [s 7] 2140/11 D 3 19.0 465
2016-03-30 2016-03-30 Årjäng-4 Predict Predict   [s 8] 2140/9 D 4 15.4 551
2016-03-30 2016-03-30 Årjäng-3 Mårten Marje Mårten Marje   [h 7] 1640/7 B 1 13.2 361
2016-03-30 2016-03-30 Årjäng-1 Wish a Sensation Wish a Sensation   [s 5] 2160/7 D 0 17.0 324
2016-03-28 2016-03-28 Örebro-4 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2160/12 C 8 16.1 132
2016-03-27 2016-03-27 Romme-10 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2640/7 C 0 17.3g 87
2016-03-24 2016-03-24 Momarken-1 Yassas Yassas   [v 5] 1640/1 C str
2016-03-23 2016-03-23 Solvalla-8 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/6 C 0 15.5 447
2016-03-19 2016-03-19 Momarken-2 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 6] 2140/6 D 0 18.0 753
2016-03-14 2016-03-14 Färjestad-9 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2140/10 D 0 15.5 481
2016-03-09 2016-03-09 Solvalla-9 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/6 D 0 15.6 849
2016-02-28 2016-02-28 Mantorp-11 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2140/5 B 0 15.7g 66
2016-02-25 2016-02-25 Åby-2 Jaanus Tooma Jaanus Tooma   [h 3] 2140/4 C 3 17.1 137
2016-02-16 2016-02-16 Momarken-7 Yassas Yassas   [v 5] 2140/5 B 1 49
2016-02-11 2016-02-11 Åby-8 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2160/13 C 0 g 183
2016-02-09 2016-02-09 Eskilstuna-9 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2640/2 A 1 16.7 28
2016-01-25 2016-01-25 Färjestad-5 I am Legend I am Legend   [v 5] 2140/4 C 0 g 357
2016-01-25 2016-01-25 Färjestad-4 Yassas Yassas   [v 5] 1640/10 D 4 17.1 82
2016-01-25 2016-01-25 Färjestad-3 Kemas Gold Kemas Gold   [v 8] 1640/8 D str
2016-01-25 2016-01-25 Färjestad-2 Torella Torella   [s 7] 2140/9 D 0 19.4 777
2016-01-23 2016-01-23 Axevalla-12 Neverendingdream Neverendingdream   [v 5] 2140/2 B 0 18.9 73
2016-01-23 2016-01-23 Axevalla-9 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 5] 2640/11 B 6 18.6 88
2016-01-20 2016-01-20 Solvalla-9 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2140/3 C 3 15.9 182
2016-01-11 2016-01-11 Färjestad-1 Antes Victory Antes Victory   [v 4] 2140/4 C 0 g 181
2016-01-04 2016-01-04 Färjestad-9 Explosive Zon Explosive Zon   [h 7] 2140/4 D 6 15.7 439
2016-01-04 2016-01-04 Färjestad-5 Lemoman Lemoman   [v 11] 2640/3 D 3 17.9 300
2016-01-04 2016-01-04 Färjestad-4 Lucky Hall Lucky Hall   [s 7] 2140/8 C 2 16.3 169
2015-12-28 2015-12-28 Örebro-7 Lotus Broline Lotus Broline   [s 7] 2160/10 7 18.0 225
2015-12-28 2015-12-28 Örebro-4 Taipan Diablo Taipan Diablo   [v 7] 2100/3 0 17.0g 227
2015-12-21 2015-12-21 Färjestad-8 Reptilia Reptilia   [s 6] 2140/9 0 17.5g 216
2015-12-21 2015-12-21 Färjestad-7 Rapanoe Bell Rapanoe Bell   [s 4] 2140/2 0 g 125
2015-12-14 2015-12-14 Färjestad-6 Juicebox Juicebox   [h 3] 2160/10 6 18.9g 44
2015-12-14 2015-12-14 Färjestad-8 Frontfighter Frontfighter   [v 4] 2140/4 0 g 138
2015-12-10 2015-12-10 Bjerke-5 Adam Kievitshof Adam Kievitshof   [v 8] 2600/2 0 187
2015-12-06 2015-12-06 Färjestad-5 Hanses Sophia Hanses Sophia   [s 6] 1640/1 0 28.9 1325
2015-12-06 2015-12-06 Färjestad-4 Lucky Hall Lucky Hall   [s 6] 2140/1 2 16.6 177
2015-12-06 2015-12-06 Färjestad-3 Chi Non Salta Chi Non Salta   [s 6] 2160/8 4 18.6 182
2015-12-06 2015-12-06 Färjestad-2 Avoir la Fois Avoir la Fois   [s 2] 1640/5 2 19.3 101
2015-12-06 2015-12-06 Färjestad-1 Tyes Cliffton Tyes Cliffton   [h 3] 2140/2 str
2015-11-26 2015-11-26 Åby-11 Matilda Majo Matilda Majo   [s 8] 2140/12 0 18.4 104
2015-11-26 2015-11-26 Åby-3 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 3] 2160/5 2 16.3 58
2015-11-24 2015-11-24 Axevalla-10 America America   [s 5] 2640/1 str
2015-11-24 2015-11-24 Axevalla-1 Adam Kievitshof Adam Kievitshof   [v 8] 2180/14 str
2015-11-23 2015-11-23 Färjestad-8 Hanses Sophia Hanses Sophia   [s 6] 2140/3 7 30.6g 916
2015-11-23 2015-11-23 Färjestad-7 Frontfighter Frontfighter   [v 4] 2140/8 2 17.6 171
2015-11-23 2015-11-23 Färjestad-6 Yassas Yassas   [v 4] 2640/5 0 18.9 135
2015-11-23 2015-11-23 Färjestad-4 Reptilia Reptilia   [s 6] 1640/7 3 13.8 64
2015-11-23 2015-11-23 Färjestad-1 Neverendingdream Neverendingdream   [v 4] 2140/1 0 39
2015-11-16 2015-11-16 Färjestad-8 Västerbo RealHigh Västerbo RealHigh   [h 4] 2140/7 1 15.7 52
2015-11-16 2015-11-16 Färjestad-6 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 3] 1640/4 1 14.5 33
2015-11-16 2015-11-16 Färjestad-1 Pacific Island Pacific Island   [s 3] 2140/2 0 21.0 748
2015-11-12 2015-11-12 Åby-1 O.M.Dont Cry O.M.Dont Cry   [s 2] 2160/9 5 17.5 338
2015-11-09 2015-11-09 Mantorp-1 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 2] 1640/5 str
2015-11-06 2015-11-06 Färjestad-7 America America   [s 5] 2160/10 3 16.8 1607
2015-11-06 2015-11-06 Färjestad-6 Reptilia Reptilia   [s 6] 2160/12 1 16.3 140
2015-11-06 2015-11-06 Färjestad-2 Pacific Island Pacific Island   [s 3] 2140/10 5 19.4 950
2015-11-06 2015-11-06 Färjestad-1 Antes Victory Antes Victory   [v 3] 2140/11 0 g 250
2015-10-31 2015-10-31 Färjestad-7 Ruby Frontline Ruby Frontline   [s 5] 2140/3 0 17.6 993
2015-10-31 2015-10-31 Färjestad-2 Antes Victory Antes Victory   [v 3] 2140/7 7 19.0g 257
2015-10-30 2015-10-30 Örebro-8 Neverendingdream Neverendingdream   [v 4] 2100/10 str
2015-10-28 2015-10-28 Åby-2 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 3] 2140/2 0 14.7 202
2015-10-26 2015-10-26 Färjestad-11 Gilda East Gilda East   [s 8] 2640/10 7 17.7 254
2015-10-26 2015-10-26 Färjestad-2 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 2] 1640/5 4 24.2g 119
2015-10-26 2015-10-26 Färjestad-1 Donellie V.M. Donellie V.M.   [s 6] 2140/7 0 g 368
2015-10-24 2015-10-24 Axevalla-9 Reptilia Reptilia   [s 6] 2160/5 1 16.7 69
2015-10-24 2015-10-24 Axevalla-6 Mr Stanciano Mr Stanciano   [v 5] 2140/2 0 g 1859
2015-10-24 2015-10-24 Axevalla-3 Soma Soma   [s 5] 2140/4 0 16.6 647
2015-10-23 2015-10-23 Romme-8 Disney Tooma Disney Tooma   [v 8] 2140/1 0 14.5 218
2015-10-22 2015-10-22 Åby-5 Mårten Marje Mårten Marje   [h 6] 2140/1 6 15.5g 117
2015-10-20 2015-10-20 Åby-2 Neverendingdream Neverendingdream   [v 4] 2640/10 0 g 181
2015-10-15 2015-10-15 Åby-7 Miss Conway Miss Conway   [s 4] 2660/10 0 16.8g 292
2015-10-15 2015-10-15 Åby-6 Smevikens Cruiser Smevikens Cruiser   [h 3] 2140/7 6 16.0 1007
2015-10-13 2015-10-13 Axevalla-11 Mårten Marje Mårten Marje   [h 6] 2180/12 3 15.6 22
2015-10-11 2015-10-11 Årjäng-10 Matilda Majo Matilda Majo   [s 8] 1640/5 0 14.5 592
2015-10-11 2015-10-11 Årjäng-5 Inventive Tooma Inventive Tooma   [s 3] 2140/3 0 g 551
2015-10-11 2015-10-11 Årjäng-3 Melvin Z. Melvin Z.   [v 9] 2180/12 1 16.4 153
2015-10-11 2015-10-11 Årjäng-1 Fina Fanny Fina Fanny   [s 12] 2140/8 6 33.1 144
2015-10-08 2015-10-08 Örebro-10 Reptilia Reptilia   [s 6] 1640/3 0 g 141
2015-10-08 2015-10-08 Örebro-5 Ior Tooma Ior Tooma   [h 3] 2140/7 str
2015-10-08 2015-10-08 Örebro-3 Neverendingdream Neverendingdream   [v 4] 2100/4 1 14.6 37
2015-10-05 2015-10-05 Färjestad-11 Julius Star Julius Star   [v 4] 2160/7 0 g 69
2015-10-05 2015-10-05 Färjestad-2 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 2] 1640/5 6 19.5 354
2015-10-01 2015-10-01 Åmål-11 Donellie V.M. Donellie V.M.   [s 6] 2080/3 0 g 314
2015-10-01 2015-10-01 Åmål-9 Matilda Majo Matilda Majo   [s 8] 1680/8 4 16.1 94
2015-10-01 2015-10-01 Åmål-7 Miss Conway Miss Conway   [s 4] 2100/5 2 17.0 53
2015-10-01 2015-10-01 Åmål-5 O.M.Coronilla O.M.Coronilla   [s 3] 2080/1 str
2015-10-01 2015-10-01 Åmål-4 On Fire Face On Fire Face   [s 4] 2080/4 0 g 602
2015-10-01 2015-10-01 Åmål-1 Melvin Z. Melvin Z.   [v 9] 2480/4 7 15.3 288
2015-09-29 2015-09-29 Momarken-3 Flashlight Over Flashlight Over   [s 3] 2140/11 0 398
2015-09-29 2015-09-29 Momarken-1 Wish a Sensation Wish a Sensation   [s 4] 2140/3 2 23
2015-09-28 2015-09-28 Färjestad-9 Reptilia Reptilia   [s 6] 2140/7 5 15.2 879
2015-09-28 2015-09-28 Färjestad-5 Disney Tooma Disney Tooma   [v 8] 1640/4 2 13.1 573
2015-09-28 2015-09-28 Färjestad-1 O.M.Coronilla O.M.Coronilla   [s 3] 2140/2 str
2015-09-25 2015-09-25 Axevalla-1 O.M.Dustin O.M.Dustin   [h 2] 1640/4 4 22.4g 407
2015-09-25 2015-09-25 Axevalla-9 Mårten Marje Mårten Marje   [h 6] 2180/12 4 15.7 130
2015-09-25 2015-09-25 Axevalla-7 Rapanoe Bell Rapanoe Bell   [s 4] 2140/1 5 15.3 142
2015-09-25 2015-09-25 Axevalla-3 Inoui Inoui   [s 4] 2140/5 0 g 139



ATG (Aktiebolaget Trav och Galopp) är inte innehavare till Gratistravtips.se, utan förser oss enbart med data om aktuella startlistor, hästar, tränare och kuskar.
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med ATG. Samtliga rättigheter i materialet (upphovsrätt eller databasrätt) tillhör ATG.
Spelproblem? Ring Stödlinjen på 020-81 91 00 eller besök Stödlinjens hemsida: www.stodlinjen.se