Kendra Silvio travhäst

Här hittar du V75 tips och andra gratis travtips för kommande lopp med Kendra Silvio travhäst. Samt statistik och resultat för senaste loppen som hästen Kendra Silvio har tävlat i.

Aktuella/kommande tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Kusk Distans/spår Rank
Kendra Silvio har inga kommande starter..

Nyheter för travhäst Kendra Silvio


Att få sluta på topp är något som är få förunnat, vare sig vi talar humanidrott eller tävlingshästar.I vinter-O..


Att få sluta på topp är något som är få förunnat, vare sig vi talar humanidrott eller tävlingshästar.
I vinter-OS-tider är väl den amerikanske skrinnaren Eric Heiden det mest lysande exemplet då han avslutade karriären som 21-åring efter fem OS-guld i Lake Placid 1980.
Fullt så glimrande är väl inte historien kring Ultimate Wine, men faktum är att det sjuåriga stoet i sina två senaste starter grejat sina största segercheckar sedan segern i det danska stoderbyt 2015.
Onsdagens triumf togs trots att hon låg på hårt i ledningen.
- Jag fick smacka rejält från start, då fick hon en riktig signal. Sedan blev hon onödigt gåvillig och låg på rätt så mycket. Men hon var fin idag också och har riktigt bra form nu, förklarade Peter Untersteiner som trots prestationen inte vacklade i beslutet att låta hästen gå till avelsboxen.
- Det är så lätt hänt att man kör ett år för länge med stona, så ångrar man sig halvvägs in på säsongen. Hon är sju år och jag tycker att det känns lagom, jag och ägaren är överrens. Hon ska göra en start till, stoeliten hemma på Halmstad. Sedan ska hon träffa Nuncio och bli mamma.
Segertiden 1.12,0/1 640 meter autostart är den näst snabbaste av ett sto på svensk mark under 2018, endast toppat av segermaskinen och V75-profilen Southwind Feji.

Favoritparad på Jägersro
Den favoritsegern inledde en relativt lättfunnen V86-rad.
Framförallt var det på Jägersro som loppen slutade enligt förhandsspekulationerna.
Markus Waldmüller dominerade lärlingsloppet från ledningen bakom tysktränade Opalis medan Thomas Uhrberg dundrade runt från andra par utvändigt bakom danske Alpha Peak och passade på att hylla hästens tränare Steen Juul:
- Han är en av de två största tränarna i Norden genom tiderna, eller tre största i alla fall, och lika intresserad idag som han alltid varit. Vi kan prata om foder och balans och hästar i flera timmar i sträck, sade Uhrberg som var nära att bryta favoritparaden då han skickade Kendra Silvio till spets från spår långt ut, men fick sträcka vapen mot utvändiga Sharp Dream i sista steget före mål.
Den senare lovordades efteråt av sin tränare och kusk Joakim Lövgren:
- Hon är fysiskt imponerande och jag körde därefter. En härlig häst som har mycket inombords. Hon utvecklas av starterna och med den storleken, hon är 1.70, ska det bli kul att vara på den här resan.

Ruggig Västerbo Grosbois
Även på Solvalla tog de utländska gästerna för sig.
Lil Belinda kom inte med några direkt skrämmande resultat från Finland, men lyckades knipa karriärens fjärde seger sedan Kenneth Haugstad bjudit ryggresa till upploppet.
Mer segervan var tyske Jamie Oliver som bjöds ett liknande upplägg av Thorsen Tietz och växlade sina konkurrenter i tilltalande stil.
Kvällens sportliga prestation dröjde emellertid till sista loppet.
Västerbo Grosbois tvingades varva på för årstiden smått vansinniga 1.10,3 med en stekhet Titan Brodde på utsidan. När favoriten förståeligt nog kroknade i slutsvängen svarade ledaren alla attacker och höll undan på 1.11,5/1 640 meter autostart.
- Jag kände att det gick fort, men jag hade bestämt mig för att köra i ledningen idag. Det är en ruggig häst, mös Rauno Pöllänen som onekligen gjutit nytt mod i sjuåringen sedan han fick hästen i träning för fyra månader sedan.
Largo och Hans-Owe Sundberg var den åttonde vinnaren i en V86-rad som betalade 8 114 kronor för alla rätt.

Robin Johansson, Kanal 75


December-januari-februari.Så definierar man vinter i databasen travfakta.se.Vi har tagit den till hjälp i ett försök att lista ut vilka h&a..


December-januari-februari.
Så definierar man vinter i databasen travfakta.se.
Vi har tagit den till hjälp i ett försök att lista ut vilka hästar som tävlar allra bäst just denna årstid, vilket förhoppningsvis kan ge en fingervisning mot vinnarna i jakten på lördagens jackpotmiljoner.
Genom att jämföra samtliga hästars resultat under vintermånaderna och väga det mot resultaten övrig tid av året har vi fått fram ett index.
Ett index över 100 indikerar att en häst är mer framgångsrik denna tid av året och tvärtom.
Statistiken omfattar enbart starter gjorda i Sverige.
Hästar som gjort färre än tio starter på svensk mark eller färre än fem starter på vintern räknas inte med utan hamnar under rubriken ”Inget index”.

V75-1
10 Dollar Access 164 (bilden)
3 Augustus F. 137
6 Jairo 133
4 Trust Launcher 110
1 Master Crowe 108
5 Pajas Face 65
9 Onceforall Face 43

Inget index
2 Dizzy Broad
7 Trinity Lux

V75-2
8 Kallsup 221
1 Cream Balloon 189
14 Esteban Boko 170
10 Such A Knight 169
13 Uddens Intro 161
15 Oli Follo 103
2 Cocosnöten 89
5 Höwings Venus 80
7 Wingait Erik 72
11 Fidagu U.R. 66
12 Navigator Face 59

Inget index
3 Giggs Boko
4 Doyoucash In
6 Uappa di Azzurra
9 Skytten Lisl

V75-3
9 Art On Line 129
2 Dreams Take Time 120
3 Västerboonthenews 104
10 B.B.S.Sugarlight 98
6 Quick Fix 88
5 Thai Broadway 79
7 Caliber T.T. 37

Inget index
Sir Ratzeputz

V75-4
12 Kendra Silvio 193
14 Diora Sound 192
2 Laramie Flow 179
10 Stella Pona 137
4 Miss Prelong 136
15 Othala 132
5 Irene Palema 128
3 Prima Italia 103
13 Snow Angel 84
9 Butterfly Center 42
8 Alvena Villhadi 0

Inget index
1 Europa Sisu
6 Saliga
11 Mamasan

V75-5
4 Nouvelle Madelene 122
12 Sir W Q.C. 114
9 Kaxi Day 106
3 Feel the Music 99
8 Moliere 75
10 Hot Advice 65

Ingen index
1 Indian Front
2 Fairplay Pellini
5 Waffle
6 Harri K.
7 Minnestads Ecuador
11 The Real Star

V75-6
2 Legoholm Zon 190
8 Daydream Rapida 158
10 Return to Sweden 155
1 Hank von Håleryd 122
7 Blue Star Champion 121
11 Staro Ivy League 72
3 Lillaxel 66
4 Pokemon Ås 59
12 Iago Zon 57
9 Shelby Glide 23

Ingen index
5 Friend of Nature
6 Mellby Demon

V75-7
7 Elegant Ås 192
8 D.D.’s Perseverance 116
3 Jack Bowler 110
6 Uptothe Chapel 104

Inget index
1 Zorn Brick
2 Global Science
4 Erik Sting
5 Cash Valley
8 Rhesos Face
10 Mellby Fire
11 Twigs Briard
12 Velvet Gio

Robin Johansson, Kanal 75


91 var anmälda.72 får kvala.Tolv går till final.En vinner en miljon kronor.Det är dags för 47:e upplagan av Stochampionatet där ..


91 var anmälda.
72 får kvala.
Tolv går till final.
En vinner en miljon kronor.
Det är dags för 47:e upplagan av Stochampionatet där landets fyraåriga ston gör upp om evig ära.
Axevalla är värd för fredagens V64-spel och bjuder på toppsport med sex uttagningslopp till Stochampionatet. De två främsta i kvalloppen går till finalen 24 juli.

Startlista
Uttagningslopp Stochampionatet 1 (V64-1)
2 640 meter autostart
1) Going Diablo – Peter Untersteiner
2) Spoil Me – Kenneth Haugstad (Roger Walmann)
3) Donatella Center – Stefan Persson
4) Tricia – Per Lennartsson (Svante Båth)
5) Pastell Tilly – Torbjörn Jansson (Peter G Norman)
6) Kendra Silvio – Stefan Söderkvist (Stig H Johansson)
7) Ice Wine – Daniel Redén
8) Cayenne Ovel – Örjan Kihlström (Pasi Aikio)
9) Last Of April – Alexander Nilsson (Hans Nilsson)
10) Bacio – Björn Goop (Stefan Melander)
11) Cagnes sur Mer – Rickard Svanstedt
12) Kryssa Futura – Christoffer Eriksson (Tomas Malmqvist)
Förstapris: 50 000 kronor

Uttagningslopp 2 Stochampionatet (V64-2)
2 640 meter autostart
1) Far Far Away – Johan Untersteiner
2) Alvena Valva – Per Linderoth
3) Joy de Castella – Jörgen Westholm
4) Mellby Dashing – Björn Goop
5) Icanhearyou – Oskar J Andersson (Ruth J Andersson)
6) Galactica – Lars-Åke Söderholm (Malin Bergström)
7) Canmore B.F. – Örjan Kihlström (Reijo Liljendahl)
8) Very Welcome – Peter Ingves (Mats Rånlund)
9) Tunika – Christoffer Eriksson (Tomas Malmqvist)
10) Swish Lane – Peter Untersteiner
11) Come And See – Anders Svanstedt
12) Order By Heaven – Lars D Carlson
Förstapris: 50 000 kronor

Uttagningslopp 3 Stochampionatet (V64-3)
2 640 meter autostart
1) Tide Water – Torbjörn Jansson
2) Molly de Castella – Jörgen Westholm
3) Imakethecashflow – Joakim Lövgren
4) Majett – Christoffer Eriksson (Carl-Otto Göransson)
5) Port Ellen Broline – Peter Untersteiner
6) Beachmountain G. – Björn Goop (Tomas Malmqvist)
7) Princess Face – Lutfi Kolgjini
8) Zola Grand Cru – Fredrik Berg (Anna Forssell)
9) Takeaway – Örjan Kihlström (Roger Walmann)
10) Amity – Per Lennartsson (Catarina Lundström)
11) Pretty Perfect – Oskar Kylin-Blom (Fredrik B Larsson)
12) Cerveza – Johan Untersteiner
Förstapris: 50 000 kronor

Uttagningslopp 4 Stochampionatet (V64-4)
2 640 meter autostart
1) Lady Cash – Stefan Söderkvist (Lars I Nilsson)
2) Fika – Anders Svanstedt
3) In Toto Sund – Örjan Kihlström (Daniel Redén)
4) Ninepoints Gaagaa – Jörgen Westholm
5) Keypad – Per Lennartsson (Stefan Melander)
6) Kahleesi – Carl Johan Jepson (Ulf Stenströmer)
7) Sally Steel – Henrik Svensson
8) Ilona Håleryd – Peter Untersteiner
9) Finca Boko – Björn Goop (Timo Nurmos)
10) Borups Orkide – Christoffer Eriksson (Tomas Malmqvist)
11) New Devotion – Johan Untersteiner
12) Tro Lo Lo – Oskar J Andersson (Emelie Persson)
Förstapris: 50 000 kronor

Uttagningslopp 5 Stochampionatet (V64-5)
2 640 meter autostart
1) Darling Hornline – Per Nordström
2) Diora Sound – Tommy Zackrisson (Anders Zackrisson)
3) Foxy Brown – Stefan Persson (Magnus Dahlén)
4) High Expectation – Örjan Kihlström (Stefan Melander)
5) Caresse – Björn Goop
6) Sangria Knight – Christoffer Eriksson (Ulf Stenströmer)
7) Mhona’s Sister – Per Linderoth
8) Otrobanda – Peter Untersteiner
9) Magnesia – Oskar J Andersson (Jörgen Westholm)
10) Lonely Star – Johan Untersteiner
11) Amour Memory – Elias Strandberg (Bernt-Ove Johansson)
12) Bowling Karma – André Eklundh (Christina Medin)
Förstapris: 50 000 kronor

Uttagningslopp 6 Stochampionatet (V64-6)
2 640 meter autostart
1) Orkidee Skift – Hans-Owe Sundberg
2) Salma Silvio – Christoffer Eriksson (Tomas Malmqvist)
3) Incredible H.C. – Peter Untersteiner
4) Digital History – Björn Goop (Stefan Melander)
5) Top de Luxe – André Eklundh (Ola Karlsson)
6) Cherie Jaam – Sören Boel (Patrik Södervall)
7) Xanthis Amber – Jörgen S Eriksson
8) Fancy Flair – Jörgen Sjunnesson (Mikko Aho)
9) Tough Of Elegance – Örjan Kihlström (Roger Walmann)
10) Toohotforyou – Per Linderoth (Fredrik Wallin)
11) Youlo – Stefan Söderkvist (Catharina Johansson)
12) Pasithea Face – Lutfi Kolgjini
Förstapris: 50 000 kronor

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75


Uttagningslopp till unghästfinaler kittlar alltid och kanske extra mycket tidigt på säsongen.På fredagen bjuder Åby på uttagni..


Uttagningslopp till unghästfinaler kittlar alltid och kanske extra mycket tidigt på säsongen.
På fredagen bjuder Åby på uttagningslopp till Konung Gustav V:s Pokal och till Drottning Silvias Pokal.
Det handlar om fyraåringar och en fråga är vilka stjärnor har skött vinterträningen bäst?
En annan om det finns nya talanger som är redo att ta klivet?
Pokalloppen på Åby är även öppna för utlandsförra hästar och en av de mest spännanade hästarna i fredagens startlistor är förstås Uncle Lasse. Den amerikanske unghäststjärnan, som tjänat drygt 7,1 miljoner kronor, imponerade stort i Europadebuten senast på Solvalla tillsammans med sin tränare, kusk och ägare Stefan Melander. Uncle Lasse har dock dragit sämsta utgångsläget med spår 8 bakom startbilen i sitt försök som körs som V64-4. De tre främsta i varje uttagningslopp går vidare till finalen som avgörs på Åby 14 maj med ett förstapris på 928 830 kronor.
Det blev fem uttagningslopp för stona i Drottning Silvias Pokal och det innebär att de två främsta i varje uttagningslopp plus de två högst seedade treorna går till final. Även stofinalen avgörs på Åby 14 maj med ett förstapris på 928 830 kronor.
Timbal vann flest lopp av alla i fjol med hela 14 segrar. I år har Robert Berghs segermaskin inlett med två raka och hon blir troligen favorit i sitt uttagningslopp som körs som V64-1.
Oaks-vinnaren Spoil Me, som tjänade drygt 3,2 miljoner kronor sin debutsäsong i fjol, lottades till spår 12 i sitt uttagningslopp som körs som V64-5.

Startlistor
Uttagning Konung Gustav V:s Pokal
2 140 meter autostart
1. Clemenza Am - Lutfi Kolgjini
2. Total Darkness - Johnny Takter
3. Centaure Fromentro - Christoffer Eriksson
4. Insert Ecus - Stefan Söderkvist
5. Poet Broline - Peter Untersteiner
6. M.T.Kingofthehill - Björn Goop
7. Pythagoras Face - Örjan Kihlström
8. Takestwoforatango - Conrad Lugauer
9. Xceed G.T. - Per Lennartsson
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Konung Gustav V:s Pokal
2 140 meter autostart
1. In Vain Sund - Erik Adielsson
2. Calypso Am - Stefan Söderkvist
3. Endurance - Torbjörn Jansson
4. Rhapsody Ås - Kenneth Haugstad
5. Favorite Boko - Peter Untersteiner
6. Telecomando O.K. - Björn Goop
7. Pajas Face - Johnny Takter
8. Uncle Lasse - Örjan Kihlström
9. Tumble Dryer - Christoffer Eriksson
10. Taffy - Per Lennartsson
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Konung Gustav V:s Pokal
2 140 meter autostart
1. Fonda Boko - Tony Wallin
2. Farzad Boko - Roger Malmqvist
3. Breidabliks Nubbe - Conrad Lugauer
4. Nobel Southwind - Peter Untersteiner
5. Falco di Quattro - Christoffer Eriksson
6. Gijon - Johan Untersteiner
7. Sir Corneliani - Carl Johan Jepson
8. Knifetown Winner - Erik Adielsson
9. Tobin Kronos - Örjan Kihlström
10. Cruzado Dela Noche - Björn Goop
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Konung Gustav V:s Pokal
2 140 meter autostart
1. Bellino B. - Conrad Lugauer
2. Gambino Degato - Johan Untersteiner
3. Pampalo - Björn Goop
4. Alan Wadd - Jorma Kontio
5. Fighting Bax - Örjan Kihlström
6. Heavy Sound - Kenneth Haugstad
7. D.D's Perseverance - Per Lennartsson
8. Calno de Pebrisy - Christoffer Eriksson
9. Target Kronos - Adrian Kolgjini
10. Flash Håleryd - Peter Untersteiner
Förstapris: 100 000 kronor

Startlistor
Uttagning Drottning Silvias Pokal
2 140 meter autostart
1. Borups Orkide - Christoffer Eriksson
2. Natalie de Vie - Erik Adielsson
3. Christine Sixteen - Johnny Takter
4. Princess Face - Lutfi Kolgjini
5. Wiclet Hanover - Olof Thorson
6. Bacio - Björn Goop
7. Keypad - Per Lennartsson
8. Amity - Torbjörn Jansson
9. Ilona Håleryd - Peter Untersteiner
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Drottning Silvias Pokal
2 140 meter autostart
1. Faye Bros - Jorma Kontio
2. Kryssa Futura - Christoffer Eriksson
3. Salma Silvio - Björn Goop
4. Flavia Boko - Joakim Wallin
5. Majett - Johnny Takter
6. Timbal - Robert Bergh
7. Digital History - Torbjörn Jansson
8. Creme de la Creme - Anders Svanstedt
9. Ilyaand Over Halls - Per Lennartsson
10. In Toto Sund - Örjan Kihlström
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Drottning Silvias Pokal
2 140 meter autostart
1. Sangria Knight - Peter Untersteiner
2. Tweet Hanover - Per Lennartsson
3. Youlo - Stefan Söderkvist
4. Treasure Kronos - Christoffer Eriksson
5. Swiss Account - Erik Adielsson
6. Tunika - Björn Goop
7. Kiara Sånna - Carl Johan Jepson
8. Pimpinette Face - Örjan Kihlström
9. Lonely Star - Johan Untersteiner
10. Time For Muscles - Torbjörn Jansson
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Drottning Silvias Pokal
2 140 meter autostart
1. Awesome Annie - Christoffer Eriksson
2. Miss Montechristo - Johan Untersteiner
3. Amphibian Madness - Tommy Karlstedt
4. Otrobanda - Peter Untersteiner
5. Donatella Center - Stefan Persson
6. High Expectation - Örjan Kihlström
7. Pioneer Face - Johnny Takter
8. Bijou Bourbon H.M. - Conrad Lugauer
9. Causette d'Atout - Björn Goop
10. Spoil Me - Kenneth Haugstad
Förstapris: 100 000 kronor

Uttagning Drottning Silvias Pokal
2 140 meter autostart
1. Dreamgirl Hornline - Jan Henriksson
2. Beachmountain G. - Christoffer Eriksson
3. Touch Of Elegance - Örjan Kihlström
4. Pasithea Face - Adrian Kolgjini
5. Rum Swizzle - Per Lennartsson
6. Angel Rain - Robert Bergh
7. Tres Bien Ås - Johnny Takter
8. West Coast - Björn Goop
9. Kendra Silvio - Erik Adielsson
10. Celebreightr - Johan Untersteiner
Förstapris: 100 000 kronor

Lars-Ove Pettersson, Kanal 75

Tidigare tävlingsdagar

Datum Datum/bana/lopp Kusk Distans/spår Rank Plac. Tid Odds
2015-12-26 2015-12-26 Solvalla-4 2140/9 0 15.5 68
2015-12-11 2015-12-11 Solvalla-4 1640/3 2 14.3 142
2015-10-27 2015-10-27 Eskilstuna-3 2180/12 str
2015-10-07 2015-10-07 Solvalla-5 2140/6 0 g 267
2016-12-28 2016-12-28 Halmstad-3 Thomas Uhrberg 2680/13 B 2 15.7 426
2016-09-19 2016-09-19 Mantorp-5 Erik Adielsson 2140/8 D 0 14.9 273
2016-08-29 2016-08-29 Mantorp-6 Erik Adielsson 2160/11 B 6 15.7 242
2016-08-21 2016-08-21 Solvalla-7 Anders Eriksson 2180/9 A 3 15.6 56
2016-08-10 2016-08-10 Solvalla-5 Ville Karhulahti 1640/2 D 0 g 515
2016-07-15 2016-07-15 Axevalla-4 Stefan Söderkvist 2640/6 C 0 16.3 620
2016-07-01 2016-07-01 Solvalla-5 Erik Adielsson 2140/11 B 5 14.3 167
2016-06-08 2016-06-08 Solvalla-4 Torbjörn Jansson 2140/4 D 0 13.8 148
2016-05-18 2016-05-18 Solvalla-8 Torbjörn Jansson 2140/11 C 0 14.4 730
2016-04-29 2016-04-29 Åby-10 Erik Adielsson 2140/9 C 5 15.4 240
2016-04-15 2016-04-15 Solvalla-4 Erik Adielsson 2140/9 B 4 14.7 141
2016-03-27 2016-03-27 Romme-3 Erik Adielsson 2660/15 B 4 16.6 125
2016-03-16 2016-03-16 Solvalla-2 Torbjörn Jansson 2140/5 C 1 15.7 76
2016-03-04 2016-03-04 Solvalla-6 Örjan Kihlström 2140/12 B 2 17.5 46
2016-02-17 2016-02-17 Solvalla-6 Björn Goop 2140/3 C 0 g 31
2016-01-27 2016-01-27 Solvalla-4 Ville Karhulahti 1640/7 B 1 14.1 40
2016-01-13 2016-01-13 Solvalla-4 2140/5 A 1 16.4 49
2017-12-13 2017-12-13 Jägersro Trav-7 Thomas Uhrberg 2160/9 B 3 14.7 199
2017-10-31 2017-10-31 Jägersro Trav-9 Thomas Uhrberg 1640/6 B 3 13.0 248
2017-10-23 2017-10-23 Halmstad-6 Thomas Uhrberg 2140/4 C 0 14.3 350
2017-10-10 2017-10-10 Jägersro Trav-9 Thomas Uhrberg 1640/4 D 3 13.4 193
2017-09-26 2017-09-26 Jägersro Trav-4 Markus Niklasson 2140/3 C 0 g 76
2017-09-11 2017-09-11 Halmstad-7 Thomas Uhrberg 2680/10 B 3 15.5 99
2017-08-17 2017-08-17 Åby-10 Joel Uhrberg 2180/8 A 0 19.0g 47
2017-07-27 2017-07-27 Åby-4 Thomas Uhrberg 1640/2 C 0 13.4 48
2017-06-20 2017-06-20 Jägersro Trav-9 Thomas Uhrberg 2140/5 B 0 14.7 46
2017-06-12 2017-06-12 Halmstad-8 Thomas Uhrberg 2640/4 B 0 15.9 63
2017-05-25 2017-05-25 Jägersro Trav-11 Thomas Uhrberg 2140/1 B 3 13.1 98
2017-05-17 2017-05-17 Jägersro Trav-7 Thomas Uhrberg 1640/8 C 3 11.8 172
2017-04-24 2017-04-24 Halmstad-5 Thomas Uhrberg 1680/4 B 1 14.4 27
2017-04-08 2017-04-08 Jägersro Trav-6 Markus Niklasson 2140/12 C 0 13.6g 283
2017-03-26 2017-03-26 Halmstad-9 Thomas Uhrberg 2140/4 D 0 13.8 209
2017-03-04 2017-03-04 Kalmar-6 Thomas Uhrberg 2140/11 B 0 14.7 226
2017-02-18 2017-02-18 Axevalla-7 Markus Niklasson 2140/4 B 0 20.6g 70
2017-02-04 2017-02-04 Åby-7 Thomas Uhrberg 2160/11 A 0 g 43
2017-01-24 2017-01-24 Jägersro Trav-9 Thomas Uhrberg 2140/2 C 1 14.3 96
2017-01-14 2017-01-14 Jägersro Trav-11 André Eklundh 2140/7 D 0 g 337
2018-12-23 2018-12-23 Halmstad-11 Thomas Uhrberg 1640/5 D 0 124
2018-12-12 2018-12-12 Jägersro Trav-4 Markus Waldmüller 2140/7 D 1 13.9 42
2018-12-01 2018-12-01 Jägersro Trav-1 Joel Uhrberg 1640/3 D 2 12.8 401
2018-11-21 2018-11-21 Jägersro Trav-5 Joel Uhrberg 1640/6 D 5 13.0 907
2018-11-04 2018-11-04 Halmstad-9 Joel Uhrberg 1640/3 C 2 13.2 281
2018-10-27 2018-10-27 Jägersro Trav-8 Joel Uhrberg 2140/15 B 7 14.4 509
2018-10-20 2018-10-20 Jägersro Trav-4 Felicia Molin 2140/7 A 0 g 45
2018-10-14 2018-10-14 Halmstad-4 Felicia Molin 2140/9 B 2 14.2 73
2018-10-06 2018-10-06 Åby-9 Joel Uhrberg 2140/6 A 3 14.5 54
2018-09-19 2018-09-19 Jägersro Trav-9 Joel Uhrberg 2640/3 D 0 14.7 330
2018-09-01 2018-09-01 Jägersro Trav-5 Joel Uhrberg 2160/7 D 7 13.7 813
2018-08-07 2018-08-07 Jägersro Trav-7 Oscar Uhrberg 2140/2 D 0 14.5 237
2018-07-24 2018-07-24 Jägersro Trav-9 Oscar Uhrberg 2180/9 B 4 15.2 151
2018-04-23 2018-04-23 Halmstad-9 Thomas Uhrberg 2140/10 C 0 15.1 241
2018-04-05 2018-04-05 Jägersro Trav-2 Thomas Uhrberg 1640/3 B 4 12.9 34
2018-03-24 2018-03-24 Mantorp-6 Thomas Uhrberg 2140/13 C 7 15.6 485
2018-03-14 2018-03-14 Åby-9 Thomas Uhrberg 2140/13 C 0 15.3 252
2018-03-06 2018-03-06 Jägersro Trav-9 Thomas Uhrberg 1640/4 B 2 13.0 37
2018-02-21 2018-02-21 Jägersro Trav-9 Thomas Uhrberg 1640/7 C 2 12.6 227
2018-02-13 2018-02-13 Jägersro Trav-4 Thomas Uhrberg 2140/2 C 5 14.7 162
2018-02-03 2018-02-03 Åby-9 Thomas Uhrberg 1640/4 C 0 12.9 505
2018-01-27 2018-01-27 Kalmar-8 Thomas Uhrberg 2160/12 A 0 20.2g 105
2018-01-13 2018-01-13 Jägersro Trav-8 Thomas Uhrberg 2160/12 B 0 g 206
2018-01-04 2018-01-04 Åby-6 Thomas Uhrberg 2660/4 C 1 16.0 97
2019-03-11 2019-03-11 Halmstad-3 Thomas Uhrberg 2140/7 D 5 13.8 238
2019-02-26 2019-02-26 Jägersro Trav-1 Felicia Molin 2140/9 B 0 13.9 293
2019-02-20 2019-02-20 Jägersro Trav-6 Thomas Uhrberg 1640/3 D 5 12.3 245
2019-02-02 2019-02-02 Åby-1 Emelie Knutsson 2160/9 A 0 g 210
2019-01-22 2019-01-22 Jägersro Trav-3 Thomas Uhrberg 2140/7 C 5 15.1 151
2019-01-02 2019-01-02 Jägersro Trav-7 Thomas Uhrberg 2140/4 D 5 14.0 42



ATG (Aktiebolaget Trav och Galopp) är inte innehavare till Gratistravtips.se, utan förser oss enbart med data om aktuella startlistor, hästar, tränare och kuskar.
Denna information tillhandahålls enligt samarbetsavtal med ATG. Samtliga rättigheter tillhör ATG. Inga bilder, texter eller sammanställd information, eller utdrag därav, får användas för kommersiellt bruk eller i övrigt i strid mot reglerna i lag (1960:729) om upphovsrätt till litterära och konstnärliga verk.
Gratistravtips.se har ett aktivt samarbetsavtal med Svenska Spel Sport & Casino AB samt AB Svenska Spel och marknadsför deras produkter.
Spel för dig som fyllt 18 år
Spelproblem? Ring Stödlinjen på 020-81 91 00 eller besök Stödlinjens hemsida: www.stodlinjen.se. Du kan även testa dina spelvanor på: Spelalagom.se